Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

<lol> Myślałem, że gry będą taniej czy coś, ale....gadżety z gier ??? tego się nie spodziewałem (domyślam się, że większość z Was się tego nie spodziewała ;) ale nie jest aż tak źle ;) moim zdaniem jedyną rzeczą, która jest ciekawa to ten album z Gothica, który tak poza tym mam :/:/:/ miejmy nadzieję, że kiedyś dadzą coś ciekawszego niż album, podkładkę, koszulki i kilka plakatów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 17:42, kuba9876543210 napisał:

5 dych za plakat?!?!?!?!?! przepraszam, to ja poczekam aż cena spadnie...



To są wirtualne pieniądze.....
A CDP dało plame na całej lini , słabizna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super ten dział juz zamówiłem koszulke ,czekałem na to długo ej a czy da sie do jedengo zamówienia dodać kolejną rzecz tak n.p chce koszulke i podkładke i moge to zrobic w jednym zamówieniu jak tak to napiszcie co kliknąc itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 17:46, maciekujek napisał:

Tyle szumu o nic?


O wielkie G

Dnia 01.06.2007 o 17:46, maciekujek napisał:

Nie dziwcie się, że to Cenega została dystrybutorem roku.



ja tez , ale plama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się gier, ale z kolei nie spodziewałem się cudów na kiju. Jak asortyment się powiększy, np. do gier z XKN będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci co marudzą na cenę pewnie nie rozumieją, że ona specjalnie jest taka wysoka, by szybciej te "posiadane" wPLN spadały i żeby ludzie za dużo nie kupowali, w końcu to za darmo w sumie jest.

Ale zagrywka z albumem Gothic 3 mi się nie podoba, jako posiadaczowi edycji kolekcjonerskiej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 17:31, Budep napisał:

Jakieś marne plakaty co w CDA są lepsz

Ogólna marność oferty ogólną marnością, ale nie przesadzaj w druga stronę. Plakaty z GWF są naprawdę fajnej jakości, na grubym papierze i lakierowane. Nie porównuj ich do tych pozginanych, cienkich wrzutek do CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 17:46, maciekujek napisał:

Tyle szumu o nic?

Nie dziwcie się, że to Cenega została dystrybutorem roku.


Ale dla gram.pl i CDP zaśpiewał sam LINKIN PARK :D Cenegi jakoś nie lubią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dołączyć tutaj też stare gry, które ciągle walają wam się po magazynie.

W końcu można zrobić coś z wpln :)

maciekujek - a powiedz co takiego zrobiła cenega ?? wirtualny klub gracza ?? że sobie na zdjęcia można popatrzeć a z zamówieniem już gorzej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteście boscy ! Błagam was, zlitujcie się i dajcie koszulkę z logiem Gothica I, bo z trójki to trochę lipna ta koszulka ;]
PS: Szkoda że póki co trochę mało tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super tylko szkoda że dostawa jest odpłatna chciałem Sobie zamówić 2 gry i za to zapłace około 50zł z przesyłką... a 10 będę miał tylko 50zł więc albumu nie zamówię chyba bo musiałbym skądś wytrzasnąść 15zł a to będzie cholernie trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować