Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

Jakby tak na przykład dorzucili jakiś kubek z Gothica 3 albo mini samochów z logiem NFS czy Test Drive to chętnie bym kupił, a na pewno byłby na to duży popyt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 20:25, Mack..... napisał:

Pako, istnieje taka opcja, jak edit post;p


taka opcja to by się przydała.. :P
istnieje, ale na innych forach


BTW ja chce taka koszulke za wPLN:

20070613204555

20070613204653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sc_ Przypominam, ze reklama na tym forum czegokolwiek jest zabroniona przez regulamin.
Outlander-pro oraz Mack..... Od upominania uzytkownikow sa moderatorzy. Prosze o tym pamietac na przyszlosc.
Pako007 Po pierwsze pisz bardziej rozbudowane posty, a po drugie nie pisz kilku postow pod rzad, bo to jest uwazane za spam. Prosze raz jeszcze zapoznac sie z regulaminem forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 21:26, Azreix napisał:

Mam taki problem. Posiadam 161 wPLN. Ale nie mogę kupić albumu z Gothica 3 za 100, inne rzeczy
po tej cenie bez problemu, a nie pisze, że album jest już wyprzedany.


No właśnie albumu Gothic już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 22:02, Outlander-pro napisał:

> Mam taki problem. Posiadam 161 wPLN. Ale nie mogę kupić albumu z Gothica 3 za 100, inne
rzeczy
> po tej cenie bez problemu, a nie pisze, że album jest już wyprzedany.

No właśnie albumu Gothic już nie ma.

No teraz już nie ma, ale dwa dni temu było i miałem ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie koszulki przyszły dzisiaj :D Heroes V i Jade Empire. Z Heroesa fajniejsza bo ma z tyłu dodatkowo nadruk z logo gry. Ojciec mojego kumpla ma firmę która robi nadruki i naszywki na ciuchach i mówił, że nadruk bardzo dobrej jakości a i bawełna nienajgorsza. Więc chyba tylko można się cieszyć, że za wPLN-y nie dostajemy shitu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przyszła koszulka Heroes (najlepsza jaką widziałem z gier!) i smycz neverwintera. Też niczego sobie, w dodatku obie rzeczy zrobione są z miłego materiału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 20:20, Pako007 napisał:

Naprawdę te wasze produkty za wPLN nadają się do śmieci....


Skoro piszesz posta średnio co 6 minut to nie dziwne że nic się nie zmienia... Dajmy im może trochę czasu - co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 09:28, Mr.Halski napisał:

Koszulka Heroes V jest biała.

Właśnie dostałem paczkę i koszulka jest czarna ;)

20070614115411

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem pakę z produktami za wPLNy. Więc wszystko jest fajne. Smycz Neverwinter Nights 2 jest bardzo porządna. Gruby materiał, a nie jakiś tandetny plastik. Album Gothic 3, jak książka, ale mozna sobie poczytać o tworzeniu gierki. Podkładka Gothic 3 to po prostu rewelka. Moja Logitech G5 działa naprawdę elegancko. Koszulka Heroes V jest biała. Pozdrawiam Was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zamieścić zdjęcie tej koszulki (HoMM V). Jestem ciekawy czy różni się znacząco od mojej (oczywiście oprócz koloru :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszły do mnie gadżety :-) Koszulka Guild Wars Nightfall, koszulka Jade Empire, podkładka Gothic 3 i plakat Auto Assault. Jestem pod wielkim wrażeniem! gram.pl bardzo porządnie zapakowało paczkę :-) Koszulki i podkładka w jednym pudełku, a plakacik w ruloniku w odrębnym pudełku!! To się nazywa profesjonalizm :-) Brawo gram.pl!! :-) W załączniku zdjęcie :P

20070614190907

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować