Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2007 o 19:00, Klimos napisał:

Od tamtej pory nie dam się już naciągnąć na żadne przesyłki kurierskie. Tylko listy/paczki
polecone Pocztą Polską, bo ci przynajmniej umieją trafić. Tak jak wspominałem,przez 5 lat i
około 100 dostarczonych zakupów jedynie raz było coś nie tak. I to na pewno z winy sprzedającego
a nie z winy Poczty Polskiej.


Dziwne. Ja nigdy nie miałem problemów z kurierem, a nie chce przesyłki pocztą bo będę czekać dwa tygodnie :/ Na ostatnią przesyłkę z nagrodą od Cenegi czekałem 14 dni roboczych (zwykłych chyba ze 20!). I to było wysłane pocztą polską :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 21:19, Tuddrussel napisał:


informacyjnie jeszcze w temacie koszulek Homm5 - zostaly tylko czarne w rozmiarze XL


Teraz to mówicie :/
Ja już miałem czarną i zamówiłem 2 żeby mieć białą. Dziś doszła czarna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 21:19, Tuddrussel napisał:


informacyjnie jeszcze w temacie koszulek Homm5 - zostaly tylko czarne w rozmiarze XL

Dzięki za przydatną informację, o to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze fajnei by bylo gdyby w nastepnej odslonie rzeczy za wPLN byla koszulka z legiem Gothica:D i moze pilka Rbk:D
Albo jakis miecz na sciane z tego oto swiata Myrtany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 11:07, Max150692 napisał:

Prosze fajnei by bylo gdyby w nastepnej odslonie rzeczy za wPLN byla koszulka z legiem Gothica:D
i moze pilka Rbk:D
Albo jakis miecz na sciane z tego oto swiata Myrtany

Z tego co można się zorientować do wyprzedaży za wPLN trafiają jakieś zwroty ze sklepów, resztki z magazynów, części niekompletnych edycji kolekcjonerskich itd. Jeśli czegoś nowego można się spodziewać za wPLN to właśnie takich produktów. Ponieważ miecza ze świata Myrtany nigdzie nigdy i do niczego nie dołączono to raczej bym się go nie spodziewał za wPLN :) (chyba, że CDP zacznie współpracę ze sklepami zabawkarskimi ;->).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tuddrussel

CD Projekt

20.06.2007, 21:19

Dnia 20.06.2007 o 21:19, Tuddrussel napisał:

informacyjnie jeszcze w temacie koszulek Homm5 - zostaly tylko czarne w rozmiarze XL

a wcześniej
18.06.2007, 18:49
>wizualizacji koszulek Homma nie bedzie (bo nie :P), rozmiary to M i L - dostalismy niestety jak sie okazalo po >fakcie w jednym kartonie.

Jeszcze jakieś pudło znależliscie w zapasie teraz z rozmiarem XL. Fajnie wiadomo co można brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi przysłali czapkę TOCA Race Driver 3 - bardzo dobra ;) i smycz Never Winter Nights 2 - też jestem z niej zadowolony.

Ogólnie - 10/10

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 20:50, fex 2006 napisał:

Nie ma żadnych gierek tylko jakieś duperele !!! :-(


A co, chciałbyś gry za darmo? Myślisz, że CD Projektowi by to się opłacało? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmiary M i L były wcześniej, na stronie są dwie oferty koszulek HoMM. Myślę, że odpowiedź z 20.06 dotyczy tej oferty, która w ogóle nie była opisana - ani zdjęciem, ani jakimkolwiek opisem. Czyli tych M i L już moim zdaniem nie ma, zostały XL, jeszcze dostępne tutaj http://www.gram.pl/sk1_8g3kHe4_Koszulka_HOM_M_5.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 09:51, fex 2006 napisał:

Ale mogli by dać jakieś gierki z Extra Klasyki, a nie syfiate koszulki :-D

No już ci to mówiliśmy że CDP by się to nie opłacało.
Jeśli nic ci się nie podoba i nie chcesz kupić to wystarczy to tylko raz powiedzieć a nie kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować