Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2007 o 10:47, Deejay napisał:

> Przed chwilą miły pan przyniósł mi paczkę z gram.pl :) a w niej:
Moja jest czarna :D
Ale z tyłu napisu nie mam ;(


No fajna jest ta koszulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 10:56, Pawlo09 napisał:

No fajna jest ta koszulka

myślę, że fajniejsza od białej bo płaszcz się nie zlewa z tłem :) I ja w ogóel lubię czarny kolor. Także jestem very happy :D
P.S. Tylko jakość materiału kiepska :/ Ale za 8 zł lepszej koszlki nie kupię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 11:05, Deejay napisał:

> No fajna jest ta koszulka
myślę, że fajniejsza od białej bo płaszcz się nie zlewa z tłem :) I ja w ogóel lubię czarny
kolor. Także jestem very happy :D
P.S. Tylko jakość materiału kiepska :/ Ale za 8 zł lepszej koszlki nie kupię ;)


To chyba raczej w czarnej zlewa się z tłem, bo ja mam białą i jest po prostu cudna ^^. I mam z tyłu napis :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 10:47, Deejay napisał:

> Przed chwilą miły pan przyniósł mi paczkę z gram.pl :) a w niej:
Moja jest czarna :D
Ale z tyłu napisu nie mam ;(


To jest ta druga oferta gram.pl, tak?
Czarna też jest ładna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 11:19, Miłosierny napisał:

PO...(tam ta ram tam) ICH 50 PLN ZA PLAKAT??!! Juz z gazeta kupie za 10pln

50 Wirtualnych PLN a nie prawdziwych - taka róźnica mała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 11:19, Miłosierny napisał:

Tutaj także nie zapomnę zmienić ICH 50 PLN ZA PLAKAT??!! Juz z gazeta kupie za 10pln


- 1

Tutaj, proszę Pana, to my się kulturalnie wyrażamy.

Z pozdrowieniami,

Justyna

Ps: wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 11:21, mefiperes napisał:

To jest ta druga oferta gram.pl, tak?

tak :)

Dnia 25.06.2007 o 11:21, mefiperes napisał:

Czarna też jest ładna. :)

Ładniejsza :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dostalem koszulke HEroes ta pierwsza biala i rycerz na srodku a nad nim napis heroes V i z tylu tez napis ale bez rysunku extra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 12:41, Deejay napisał:

> To jest ta druga oferta gram.pl, tak?
tak :)
> Czarna też jest ładna. :)
Ładniejsza :P ;)


A jaki to jest rozmiar? Coś słyszałem, że wysyłali "losowo". :P

Ciekawe, kiedy będą nowe gadżety do kupienia za wPLNy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2007 o 16:41, mefiperes napisał:

Ciekawe, kiedy będą nowe gadżety do kupienia za wPLNy. ;)



Powinny być lada dzień. Ostatnia aktualizacja była tydzień temu, więc pewnie jutro trafią do sklepu nowe produkty za wPLN. A podobno wśród nich ma być smycz z logiem Gram.pl :)

Pzdr.

JackXP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ciekawe, kiedy będą nowe gadżety do kupienia za wPLNy. ;)

Dnia 25.06.2007 o 17:56, JackXP napisał:

Powinny być lada dzień. Ostatnia aktualizacja była tydzień temu, więc pewnie jutro trafią do
sklepu nowe produkty za wPLN. A podobno wśród nich ma być smycz z logiem Gram.pl :)
Pzdr.
JackXP


"Panie Kaziu ! Prosze zajzec do magazynu piątego, Tak PIATEGO!!! wiem ze tam tylko szczury, ale moze sie cos znajdzie. NIE!, pogryzionych prosze nie przynoscic. Co ? żona umie szyc. No to chyba ze tak , niech wiec zrobi z tych co maj pogryzione rękawki, "nie pogryzione". Jedna z dwoch, mowi pan ze sie nie kapną. Pewnie ze wystawiamy , a poco ma tu lezec. Marketing dzwignią handlu. Tak, tak na studiach tak uczyli."

cieszcie sie , bo ja na te nowosci ledwo mocz trzymam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2007 o 19:55, Hocum napisał:


"Panie Kaziu ! Prosze zajzec do magazynu piątego, Tak PIATEGO!!! wiem ze tam tylko szczury,
ale moze sie cos znajdzie. NIE!, pogryzionych prosze nie przynoscic. Co ? żona umie szyc. No
to chyba ze tak , niech wiec zrobi z tych co maj pogryzione rękawki, "nie pogryzione". Jedna
z dwoch, mowi pan ze sie nie kapną. Pewnie ze wystawiamy , a poco ma tu lezec. Marketing dzwignią
handlu. Tak, tak na studiach tak uczyli."



Jaki to ma związek, z moim postem, tak się spytam...? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 19:55, Hocum napisał:

"Panie Kaziu ! Prosze zajzec do magazynu piątego, Tak PIATEGO!!! wiem ze tam tylko szczury,
ale moze sie cos znajdzie. NIE!, pogryzionych prosze nie przynoscic. Co ? żona umie szyc. No
to chyba ze tak , niech wiec zrobi z tych co maj pogryzione rękawki, "nie pogryzione". Jedna
z dwoch, mowi pan ze sie nie kapną. Pewnie ze wystawiamy , a poco ma tu lezec. Marketing dzwignią
handlu. Tak, tak na studiach tak uczyli."

cieszcie sie , bo ja na te nowosci ledwo mocz trzymam ;P


Człowieku co to ma być? Produkty za wPLN to pozostałości z promocji gier w na naszym rynku i nie ma w tym nic złego by sprzedawać je za wPLN, bo to tylko dodatek i bonus. Opanuj się chłopie. Chciałeś być dowciapny... no właśnie, chciałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na kazdym pudelku zawsze jest naklejka "xx wP", wiec patrzysz i liczysz kupie gierke za 99,99 i dostane 30 czyli wydam jakies 69,99 (ale nie zwraca sie na poczatku uwagi ze to tylko wP). masz juz tych gier kilka, a na koncie kilkaset wP. i co za to masz ?? smycz co kosztuje 1,50 w hurcie , pozostalosci z tego co nie udalo im sie sprzedac w ciagu ostanich paru lat? jedyną wartosciowa zecza sa koszulki albo czapeczki. oczywiscie MM, GW czy JE.koszulka faktycznie unikatowa nie kupisz nigdzie. za Tshirta zaplacil bys z 50pln.
A plakat do tej pory kupilem jeden na eBayu - limitowana edycje StarWars''ow z BobaFetem

Nabijam sie z tych marketingowych chwtow, bo wolal bym aby dzialal prawdziwy program lojalnosciowy. Zachecajacy do kupowania org. niech bedzie tych wP mniej ale maja jakas wartosc ( a nie ze mozesz zmniejszyc cene produktu do ceny hurtowej albo powyzej hurtu, bo chyba sprzedaja z 25% upustem duzym odbiorcom) Za tyle mozesz kupic w Media markt albo w Empiku z byle jaka karta rabatowa.

Kupiles 10 gier , uzbierales 300 wP. chcesz kupic 11 taniej . przeliczas wP na PLN i powiedzmy masz 50 PLN znizki. Kupujesz jestes szczesliwy.

JackXP - miales w poscie " to jest odpowiedź na posta dodanego przez mefiperes > Ciekawe, kiedy będą nowe gadżety do kupienia za wPLNy. ;)"
a potem "Powinny być lada dzień" - wiec z tad.

Be-Yacz - to poprostu ironia. Marketingowcy to nie jest moj naj bardziej ulubiony gatunek czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować