Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 15:57, moonman napisał:

> komus kto nie gral bo nie mial mozliwosci kupna a jest fanem gry tak jak ja

ja nie grałem w Gothic3 bo nie miałem możliwości kupna, a jestem fanem tej gry i koszulkę zamówiłem
która kojarzy się z grą tym którzy w ogóle w gry nie grają


A ja sie spóźnilem i bardzo tego zaluje,wszystkich wPLNów do tej pory nie wykozystalem , ale to nawet dobrze bo na wiedźmina sie przydadźą.
Apropos wiedźmina - będą jakieś koszulki i gadzety przed premierą gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja pewnie powtórzę kilka poprzednich postów :P
1. przydał by sięodnośnik z poziomu sklepu do sklepiku za wPLN
2. czy będą jakieś gry za wPLN?
3. jak często i na jakiej zasadzie robione są aktualizacje sklepu?od czego to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domagamy się gier za wPLN!!! Kto jest ze mną niech to napisze w komentarzach albo niech zacytuje mojego komenta i wpisze swój nick i " Chcemy gier za wPLN". Może nasz "strajk" ( czy jak to tam nazwać ) coś da i wkrótce bedziemy mieć gry za wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:51, bobek225 napisał:

Domagamy się gier za wPLN!!! Kto jest ze mną niech to napisze w komentarzach albo niech zacytuje
mojego komenta i wpisze swój nick i " Chcemy gier za wPLN". Może nasz "strajk" ( czy jak to
tam nazwać ) coś da i wkrótce bedziemy mieć gry za wPLN.


Polecam przestudiować dokładnie znaczenie słowa "strajk" imbecylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:00, Sth`Devilish napisał:

Polecam przestudiować dokładnie znaczenie słowa "strajk" imbecylu :)


Nie musisz od razu kogoś obrażąć. Wystarczy zwrócić uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:51, bobek225 napisał:

Domagamy się gier za wPLN!!! Kto jest ze mną niech to napisze w komentarzach albo niech zacytuje
mojego komenta i wpisze swój nick i " Chcemy gier za wPLN". Może nasz "strajk" ( czy jak to
tam nazwać ) coś da i wkrótce bedziemy mieć gry za wPLN.


ECH!!
Czy to naprawdę tak trudno pojąć!!?? Przecież to tak jakbyś ty miał komuś ufundować nową komórkę bo kupił od ciebie grę która jest o 200zł tańsza niż telefon. Tak samo jest tutaj. Kupiłeś gry od CDProjekt. Wydałeś kasę. DZięki temu zdobyłeś wPLN. Więc niby powinni ci dać grę za darmo którą sobie zarejestrujesz (może bo nie musi to być gra CDProjekt ale raczej Cenegi nie będą ci dawać) i odzyskasz wPLN i tak w kólko. Fakt, że niektórzy co dają zarabiać CDProjektowi kupująć tylko ich gry i to od dawna lub często to powinni dostać jakąś nagrodę ale gra w prezencie by się po prostu NIE OPłACAłA CDPROJEKTOWI. Mogliby dać starszą grę fakt ale to już nie byłby taki prezent bo stara gra ale i tak byłaby droga (w sensie, że dużo wPLN). Więc nie ma sensu protestować czy organizować rozróby na forum bo to raczej nie jest dobre rozwiązanie szczególnie gdy sprawa jest tak oczywista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:00, Sth`Devilish napisał:

Polecam przestudiować dokładnie znaczenie słowa "strajk" imbecylu :)


Polecam przestudiować znaczenie słowa "imbecyl".
Powiem szczerze, że zszokowany jestem, że ktoś, kto tyle czasu jest na tym forum i miał okazję poznać panujące tutaj zasady tak się zachował.
Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2007 o 13:27, przemcio256 napisał:

ECH!!
Czy to naprawdę tak trudno pojąć!!?? Przecież to tak jakbyś ty miał komuś ufundować nową komórkę
bo kupił od ciebie grę która jest o 200zł tańsza niż telefon. Tak samo jest tutaj. Kupiłeś
gry od CDProjekt. Wydałeś kasę. DZięki temu zdobyłeś wPLN. Więc niby powinni ci dać grę za
darmo którą sobie zarejestrujesz (może bo nie musi to być gra CDProjekt ale raczej Cenegi nie
będą ci dawać) i odzyskasz wPLN i tak w kólko. Fakt, że niektórzy co dają zarabiać CDProjektowi
kupująć tylko ich gry i to od dawna lub często to powinni dostać jakąś nagrodę ale gra w prezencie
by się po prostu NIE OPłACAłA CDPROJEKTOWI. Mogliby dać starszą grę fakt ale to już
nie byłby taki prezent bo stara gra ale i tak byłaby droga (w sensie, że dużo wPLN).



A jua uważam, że CD Projekt mógłby dać do sklepu gry za wPLN. Dlaczego? Za jedną grę z Extra Klasyki Next dostajemy tylko 5 wPLN. Więc, jeśli daliby do sklepu grę z Extra Klasyki Next za 100wPLN, to trzeba by kupić i zarejestrować aż 20 gier. 5wPLN x 20 = 100 . Czy to naprawdę taka duża strata - 1 gra za 20 gier?

Pzdr.

I czekam na update listy za wPLN. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 18:43, JackXP napisał:

A jua uważam, że CD Projekt mógłby dać do sklepu gry za wPLN. Dlaczego? Za jedną grę z Extra
Klasyki Next dostajemy tylko 5 wPLN. Więc, jeśli daliby do sklepu grę z Extra Klasyki Next
za 100wPLN, to trzeba by kupić i zarejestrować aż 20 gier. 5wPLN x 20 = 100 . Czy to naprawdę
taka duża strata - 1 gra za 20 gier?


Po co aż 20 gier, skoro wystarczają 3-4 premiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 18:45, Markus89 napisał:

Po co aż 20 gier, skoro wystarczają 3-4 premiery?


W Stalkerze miałem 22 wPLN więc pięć premier. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 18:45, Markus89 napisał:

> A jua uważam, że CD Projekt mógłby dać do sklepu gry za wPLN. Dlaczego? Za jedną grę z
Extra
> Klasyki Next dostajemy tylko 5 wPLN. Więc, jeśli daliby do sklepu grę z Extra Klasyki
Next
> za 100wPLN, to trzeba by kupić i zarejestrować aż 20 gier. 5wPLN x 20 = 100 . Czy to naprawdę

> taka duża strata - 1 gra za 20 gier?

Po co aż 20 gier, skoro wystarczają 3-4 premiery?



Myślę, że tak czy inaczej suma pieniędzy jaką wydam na gry, aby uzbierać 100wPLN, będzie podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pracownik CDP poinformował że w poniedziałek będą dostępne w sklepie smycze z logiem gram.pl. Tyle że nie chcą powiedzieć czy będą dostępne za wPLN ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 19:02, kolektor napisał:

Właśnie pracownik CDP poinformował że w poniedziałek będą dostępne w sklepie smycze z logiem
gram.pl. Tyle że nie chcą powiedzieć czy będą dostępne za wPLN ^^



Yeees!! :-) Kupie nawet za 10 realnych złotych ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować