Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2007 o 22:31, ediostrowiec napisał:

do Melchah i Gracz 23 - dzięki goście - ale pomożecie jeszcze raz??
dokładnie to gdzie ten dział obsługi klienta ??
z góry dzięki

Pod tym linkiem masz adresy e-mail i nr. telefonów do poszczególnych działów - http://www.gram.pl/kontakt.asp
W tym przypadku to spróbuj pisać pod adres działu "Pomoc z rejestracją elektroniczną gier". Ewentualnie pod adres "Dział pomocy technicznej". Tylko spokojnie im opisz twój problem, nie tak impulsywnie jak na forum to zrobiłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem przed momentem smycze NWN2, są bardzo fajne.
Na pewno lepsze od tych nowych, za które CDP każe sobie płacić w realnej gotówce.

Jedną zostawiam dla siebie, pozostałe dwie będą nagrodami w konkursie zorganizowanym na forum "Ulice Ankh-Morpork". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ciekawe kiedy jakaś aktualizacja... Zakupiłbym coś fajnego, zwłaszcza jasną koszulkę. ;P Tylko ażeby nie kupować w ciemno, jak to w przypadku koszulki z Heroes V. :roll:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jak wychodzi z transportem ?? Jeśli kupie tylko produkty za wPLN to jak płace za przesyłkę ?? Może nic nie płacę albo płacę w wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 18:55, Kerigun napisał:

A powiedzcie mi jak wychodzi z transportem ?? Jeśli kupie tylko produkty za wPLN to jak płace
za przesyłkę ?? Może nic nie płacę albo płacę w wPLN.


Za przesyłkę niestety trzeba zapłacic z własnej kieszeni. A do mnie właśnie przyszła podkładka pod gryzonia Gothic3:) Musze przyznac że fajna sparwa. świetnie trzyma się biurka i wygodna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że CDP będzie miało niedługo w sprzedaży gry za wPLN bo to byłaba naprawdę fajna sprawa dla klientów i graczy!!!

Aha, jeszcze jedno. Prosił bym o jakies fajne gadzety typu: smycze do telefonów, breloki itp. itd. a nie tylko jakies koszulki i plakaty a i żeby to było ze wszystkich gier (Colin 2005, S.T.A.L.K.E.R, NFSMW itp. itd.) a nie tylko jakiś Gothic czy coś tam!!!

Pozdrawiam i starajcie się CD Projekt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 10:03, CzystyZysk napisał:

Tak, jeszcze Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina za 50wPLN! :D

Jassne... Chyba lista produktów za wPLN nie będzie już aktualizowana... ;|

Widocznie skończyły się resztki magazynowe. Czekamy do następnej inwentaryzacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamowilem 5 podkladek 2 smycze i plakat dla brata :D zwlekalem z zamowieniem bo myslalm o aktualizacji ale coz nie ma GRAMMMM!!!!! Bedzie cos jeszce z wPL????? zamowilem i czekam;d

20070707124204

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie ze tak zrobili!!! tylko szkoda ze takie zeczy dali na sprzedaz :( troche szkoda mi wydawac na takie zeczy, lecz zastanawiam sie nad podkladką do myszy. a tak wogule to z kąd oni przesylają? duzo zaplaciliscie za przesylke???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 12:13, miszka94 napisał:

bardzo fajnie ze tak zrobili!!! tylko szkoda ze takie zeczy dali na sprzedaz :( troche szkoda
mi wydawac na takie zeczy, lecz zastanawiam sie nad podkladką do myszy. a tak wogule to z kąd
oni przesylają? duzo zaplaciliscie za przesylke???????????????

Radziłbym pouczyć się trochę naszego ojczystego języka. Przesyłka najmniej kosztuje niecałe 8 złotych, a za pomocą kuriera 15 złotych. Naprawdę kupowanie samych "bajerów" za wPLN i płacenie za przesyłkę mija się z celem, no chyba że ktoś nie ma co z kasą robić. Najlepiej zakupić w sklepie gram.pl jakąś grę, a przy okazji dobrać sobie gadżety za 100% wPLN.

@kedzior141 i Arkanaum: To nie jest temat gdzie chwalicie się ilością posiadanych wPLN na swoim koncie ani o tym co jedliście na obiad. Takie tematy już istnieją.

@MESECAM: Na to bym nie liczył. Większość produktów za wPLN to są towary które leżą gdzieś w magazynie i nikt nie chce ich kupić, po prostu naprodukowali ich dużo i teraz nie mieli co z nimi zrobić, to dają to za wPLN. Ale pomysł ogólnie dobry, bo naprawdę gadżetów jest nie dość że mało to ograniczone do kilku tytułów, 2 razy plakat Supreme Commander a nie ma nawet jednego gadżetu np. z TDU etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał aby można w wPln pokrywać koszty przesyłki - nawet kosztem niższego upustu na grę, np Wcześniej 30 zł tańsza gra, dzięki wPln -> Nowa propozycja 15 zł tańsza i wysyłka w wPln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować