Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2007 o 23:13, kondzioff napisał:

Już kilka razy było wrzucane.

Może i były...

Dnia 11.07.2007 o 23:13, kondzioff napisał:

W takim razie, jak wybrać kolor?
A może po prostu teraz są już tylko w jednym kolorze? Ale i tak nie jest podany, jaki to jest kolor - dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 00:00, balduran2 napisał:

> Już kilka razy było wrzucane.
Może i były...
> -biała = http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23668&pid=700
> -czarna = http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23668&pid=675
W takim razie, jak wybrać kolor?
A może po prostu teraz są już tylko w jednym kolorze? Ale i tak nie jest podany, jaki to jest
kolor - dziwne.

Nieda się wybrać x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 00:04, Be-Yacz napisał:

Nieda się wybrać x)

Ale nie da się, bo nie ma już różnych kolorów?
Czy, po prostu wysyłają losowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 00:06, balduran2 napisał:

> Nieda się wybrać x)
Ale nie da się, bo nie ma już różnych kolorów?
Czy, po prostu wysyłają losowo?

rzucają losowo. Ja specjalnie zakupiłem 2 sztuki, bo czarną już miałem i kupiłem 2 by jedną mieć na 100% białą. Jak nie trudno się domyśleć przysłali mi 2 czarne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 09:50, posraniec555 napisał:

Będzie coś z WORMS''ów ?

Przyślą Ci skaczącą owcę, albo granat śpiewający "Alleluja" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 13:51, kolektor napisał:

> Będzie coś z WORMS''ów ?
Przyślą Ci skaczącą owcę, albo granat śpiewający "Alleluja" xD

xD

A tak na poważnie to ta cała akcja z rzeczami za wPLN to zakrawa na kpine. Gdzie są nowe rzeczy? Przecież w newsie było napisane, że dział ten będzie wciąż aktualizowany. :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 13:51, kolektor napisał:

> Będzie coś z WORMS''ów ?
Przyślą Ci skaczącą owcę, albo granat śpiewający "Alleluja" xD

xD

A tak na poważnie to ta cała akcja z rzeczami za wPLN to zakrawa na kpine. Gdzie są nowe rzeczy? Przecież w newsie było napisane, że dział ten będzie wciąż aktualizowany. :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 13:53, Be-Yacz napisał:

A tak na poważnie to ta cała akcja z rzeczami za wPLN to zakrawa na kpine. Gdzie są nowe rzeczy?
Przecież w newsie było napisane, że dział ten będzie wciąż aktualizowany. :?

To jest fakt. Przez pierwsze kilka dni wrzucane było sporo produktów, a teraz cisza. Mi ze wszystkich tych produktów pasowała tylko podkładka pod mysz. Ale za to jest świetnie wykonana - Polecam. No ale reszta ... Smycz podobno też jest fajna, ale nie zamówię, bo nie gram w NvN 2. Mogliby też smycze z logo gram.pl wrzucić za wPLN (mi i tak jest obojętne, bo mam już niebieską). A ciekawe co jeszcze wrzucą do tej kolekcji wakacyjnej. Może jakieś koszulki z logo gram.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmują się produktami za wPLN, ponieważ i tak za wiele z tego nie zarabiają. Niby wPLN-y dostaje się przy zakupie gry, więc niby jakaś kasa idzie, ale jest to chwyt marketingowy, bo prawie nie ma na co ich wydawać, a jeśli jest (kiedy wprowadzono produkty) to nie jest to zrobione profesjonalnie - bo profesjonalizmem nie można nazwać olewanie klienta i wrzucanie produktu nie dając zdjęcia, rozmiaru ani koloru koszulki. Ale jak sprzedają coś dzięki czemu zarabiają (patrz: gry i reszta gadżetów ze realne pieniądze) to wszystko jest cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 19:13, Iqor napisał:

Co to są te Standy tzw. beczki?


to takie duże kartonowe reklamy jakie możesz spotkać w sklepach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przybyło plakatów i jakis mini box Guild Wars... Zamiast sklepiku za wPLN robi sie tu kącik plakatowicza... -.- Ale moze to zapowiada, ze wkrotce jakas lepsza aktualizacja i CDP nie zawiedzie? :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jest kilka nowych bajerów :) I naprawdę mam na nie ochotę, na to pudełko z GW i koszulkę HOM&M 5. Tylko jakaś lepsza wizualizacja tego boxa mogłaby być, bo dokładnie nie wiem co to :) Ważne że z GW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sądze że mogli by dać gry za wPLN żeby to klient decydował o tym ile wPLN chce przeznaczyć na gre a nie określoną ilość którą proponuje sklep.

P.S Dlaczego są tak duże opłaty pocztowe w wielu sklepach jest o wiele taniej!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować