Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

Nic ciekawego, nawet jakby były te gry z których są te gadżety nie byłbym zainteresowany. Ja zachowuje wPLN na angielskie wydanie StarCrafta II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jako fan Gothic''a jestem PRZE-szczęśliwy!
Gdy zobaczyłem, album nawet nie minęła chwila, gdy ... potwierdzałem wysłanie przesyłki. :D :D :D :D
Chyba zrobiłem to pod wpływem impulsu ... chyba xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 17:58, HumanGhost napisał:

Hehehe powyższe posty swiadczą, że apetyt rośnie w miare jedzenia. Spodziewaliście się, że
kupicie Obliviona za 50wPLN-ów albo Test Drive Unlimited za 45wPLN-ów? No wolne żarty. To nie
jest organizacja charytatywna.
A i tak wiele osób lubi gadżety z gier, tym bardziej, ze te plakaty są naprawde świetnej jakości.


Jeśli te plakaty nie są wysyłane w tubach to docierają już nie takiej dobrej jakości. A co promocji to masz rację fajna sprawa, ale ja czekam może będzie dostępna taka zielona koszulka z długim rękawem, bo ta z G3 jest brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co chcieliście? 10.000 egzemplarzy gier za wPLN? CDP by zbankrutowało przez was.
Tak źle i tak nie dobrze, cieszcie się ze te wPLN na coraz wiecej rzeczy sie przydaje, a nie ''niepotrzebne wielkie G'' ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragicznie... Juz myslalem ze sobie kupie NWN2 za np polowe ceny ... A tu pare podkladek i plakatow? Za taki wSzmal? Nie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie koszulki Gothic III zamówione i opłacone. Teraz pozostaje mi wypatrywać listonosza. Wyłamę się spośród wszystkich malkontentów komentujących tego newsa i powiem, że produkty za 100% wPLNów to genialna sprawa. Wreszcie można coś zrobić z tą wirtualną kasą zalegającą na koncie. Na taką okazję czekałem od startu gram.pl, kiedy to można było zamawiać gadżety za symboliczną złotówkę płacąc resztę wPLNami. BRAWO i dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic...na razie nie ma czegoś co by mnie interesowało:)Może trochę poczekam i CDP dorzuci jakieś gadżety które mogłyby mnie zainteresować:)Co prawda spodziewałem się czegoś innego ale...Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się promocja podoba - I dobra dla graczy, bo mają na co wydawać WP i dobre dla CD Projectu bo się pozbędzie resztek z edycji kolekcjonerskich, a będzie to też lepek na ludzi aby kupowali więcej. Ogólnie fajna sprawa - tylko chcemy tego więcej, a ceny i tak powinny być tak o 20, 30 % niższe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze te koszulki z G3 bardzo kiepskie... Ale sama inicjatywa - SUPER! Tylko sie w miare szybko rozwijajcie... :> Niezle prezentuje sie album G3, szkoda tylko ze az 100wPLN. :P Dajcie jakies fajniejsze koszulki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś się CDP nie popisało tym razem:/
Jedyną wartą wydania wPLN''ów rzeczą jest album G3 ale problem polega na tym że już go mam w EK G3:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować