Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2007 o 15:48, NLX napisał:

> Właśnie, to jest problem :CDP dało chyba tą ofertę wyłącznie na odczepnego żeby ludzie
się
> nie pytali po co tyle wpln

Albo po to, żeby się pozbyć tego, co zalega im na magazynach, i przy okazji storpedowac ludziom
konta na gram, żeby za wiele nie wydawali na bonifikaty na gry.


Najpewniej i jedno i drugie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 15:57, Luk Zombi napisał:

ludzie
> się
> > nie pytali po co tyle wpln
>
> Albo po to, żeby się pozbyć tego, co zalega im na magazynach, i przy okazji storpedowac
ludziom
> konta na gram, żeby za wiele nie wydawali na bonifikaty na gry.

Najpewniej i jedno i drugie...


co prawda to prawda bo ostatnio zadnej zmainy w dziale za wPLN nie bylo, a gdyby dzial mial istniec caly czas to bylo by cos nowego a nie caly czas to samo i tylko drobne zmiany, a kusi to i sie wydaje na gadzety wPLN a nie na znizki na gry, ot interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 18:25, Chlorofil napisał:

Mam parę pytań:

A ja odpowiedzi :P.

Dnia 12.09.2007 o 18:25, Chlorofil napisał:

Może mi ktoś podać link gdzie tylko będą produkty za Wpln ?

http://www.gram.pl/sklep_grupa.asp?e=6gm5

Dnia 12.09.2007 o 18:25, Chlorofil napisał:

Na czym to polega ?

Zamawiasz tak jak normalną grę, warunek jest jeden musisz mieć wystarczającą ilość wPLN.

Dnia 12.09.2007 o 18:25, Chlorofil napisał:

Ile to kosztuje ?

wPLN + przesyłka

Dnia 12.09.2007 o 18:25, Chlorofil napisał:

Kto przynosi paczkę ?

Zależnie czy przy realizowaniu zamówienia wybierzesz Pocztę Polską lub Kuriera koszt różni się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad kupnem czapki z TRD 3 lub smyczy z NWN2 i mam pytanie, za przesyłkę mam zapłacić normalnymi pieniędzmi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 13:23, Sebo7 napisał:

zastanawiam się nad kupnem czapki z TRD 3 lub smyczy z NWN2 i mam pytanie, za przesyłkę mam
zapłacić normalnymi pieniędzmi ?

Oczywiście, że tak...
Więc radzę, przy zamawianiu gadżetów za wPLN zamówić przy okazji jakąś grę - żeby nie płacić kilka razy za przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 18:14, Krejt napisał:

Mały hint: to nie są zł, tylko wPLN. Więc nie ma co porównywać cen w złotówkach do tych w wirtualnej
kasie.
No i jak ktoś ma na koncie 400 czy 500 wPLN, to naprawdę mu zrobi niewielką różnicę czy czapka
będzie kosztować 70 czy 40 wPLN.


...choć należy pamiętać, że nie każdy ma te 400, czy 500zł...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czy można się spodziewać jakiś nowych gadżetów za wPLN? Bo te aktualne to są strasznie kiepskie, dajcie spokój, nie będę wydawał 20-30wPLN na jakiś plakacik... A jedyny w miare przyzwoity jak dla mnie gadżet czyli czapka jest niedostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 240 wpl i nie wiem co z tym zrobić.kupując gry ich liczba przeważnie rośnie.da się to w ogóle jakoś zmarnować? wartościowych rzeczy tak naprawdę nie można pokryć tymi pieniędzmi,a figurki geralta jakoś nie uśmiecha mi się nabywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 18:38, rutrae napisał:

mam 240 wpl i nie wiem co z tym zrobić.kupując gry ich liczba przeważnie rośnie.da się
to w ogóle jakoś zmarnować? wartościowych rzeczy tak naprawdę nie można pokryć tymi pieniędzmi,a
figurki geralta jakoś nie uśmiecha mi się nabywać.

WPLNy to mało przydatny gadżet, już dawno zatracił się sens tego po co one właściwie są. Nie da się ich zużyć na coś pożytecznego.

Trochę lepiej wygląda system punktów Cenegi, gdzie co prawda liczą sobie krocie za byle fant z ich magazynu nagród, ale przynajmniej choćby książkę możesz wziąć, a to już coś. Wydasz te punkty raz, ale przynajmniej nie na byle co.

W przypadku wPLN możesz je kisić do końca świata i jeden dzień dłużej, bo nic sensownego się z nimi nie da zrobić. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że pula nagród Cenegi z dnia na dzień wygląda coraz bardziej żałośnie. Co do wPLN wystarczyłoby aby np dali raz na rok możliwość zakupu 1 gry w 100% za punkty i by się wszyscy cieszyli. Nawet gdyby to było tylko dla extra klasyki. No ale na to chyba nie ma co liczyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 18:38, rutrae napisał:

mam 240 wpl i nie wiem co z tym zrobić.kupując gry ich liczba przeważnie rośnie.da się
to w ogóle jakoś zmarnować? wartościowych rzeczy tak naprawdę nie można pokryć tymi pieniędzmi,a
figurki geralta jakoś nie uśmiecha mi się nabywać.

Ja na Twoim miejscu kupiłbym parę plakatów za wPLNy, oprawił je w elegancką antyramę i powiesił na ścianie. liczba wPLNów stopnieje, a i wystrój pokoju będzie ciekawszy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować