Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

Ja myślę, że powinni sprzedawać gry po 19 zł w cenie 150wPLN do 49 zł za 300wPLN, a gry za 99 zł po 500wPLN :D Oczywiście jedyna zapłata normalną kasą to za przesyłkę i pakowanie.
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, czemu dopiero teraz zobaczyłem tego niusa!!! Oddawać koszulki!!! Mam na dzieję że nakład będzie zwiększony po się normalnie powieszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo mam inny fajny pomysł! :D
Niech CDP przy jakieś premierowej grze da przynajmniej jedną sztukę do licytacji w 100% za wPLN :D Napewno będzie się cieszyć dużym zainteresowaniem.

Co do tematu dawać koszulki Gothica3 w rozmiarze XL:D
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 11:47, awesome napisał:

Tak, ale za przesyłkę to zapłacić już trzeba. No i na kij mi koszulka z Gothic 3 jak to siara
się w takiej pokazać albo podkładka pod mysz skoro używam myszki optycznej która nie trawi
żadnej podkładki tylko blat biurka? Albo plakat za 50wPLN, przegięcie.


Tylko że za przesyłkę nie płacisz gram.pl, tylko firmie kurierskiej/poczcie. Oczekujesz, że nie dość, że dadzą ci coś za darmo, to jeszcze zapłaca za przesyłkę?
I nie wiem w czym ci to tak przeszkadza. Jeśli nie ma nic dla ciebie, to nie kupuj. Nie bądź takim egoistą - to że tobie się coś nie przyda, nie znaczy że nie przyda się nikomu. Nie jesteś jedynym klientem gram.pl!

I powiedz mi co kupisz za 50 wPLN oprócz plakatu? Nic! Gdyby nie ta całkowicie "nieprzydatna" promocja, twoje wPLNy nie byłyby nic wartę, więc narzekanie jest zupełnie nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 15:16, rob006 napisał:

>>>.............


Nadal są nie przydatne bo po kiego grzyba mi plakat? Nie mam 15 lat żebym sobie przyklejał na ścianę plakaciki z gier. LOL.
Póki co wPLNy się mi nie przydają. W ogóle.
Zobaczymy co będzie dalej bo napisali, ze ofertę będą poszerzać. Ale jak wystartuje klub gracza CENEGA to te plakaciki za 50wPLN to jakoś marnie wyglądają.
Niech dadzą smycze....no to to rozumiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę smycz gram.pl!!! ;p

Moje zdanie jest takie,ze CDp zrobił taką zagrywkę po artykule w CDA, w którrym jasno zostało pokazane, że sklep gram.pl nie oferuje niczego ciekawego, a wPLNy (oprócz gier) do niczego sie nie przydają ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 15:41, haker693 napisał:

Siema. Mam pytanie [lol, ale głupie] ; d Za przesyłkę można zapłacić w wPLN, czy przy odbiorze
płąci się realną kaską? ; )


Za przesyłkę płacimy realnymi pieniędzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 15:41, haker693 napisał:

Siema. Mam pytanie [lol, ale głupie] ; d Za przesyłkę można zapłacić w wPLN, czy przy odbiorze
płąci się realną kaską? ; )


Przesyłkę musisz opłacić normalną kasą, nie ma aż tak fajnie ;]
btw widać co sie cieszy zainteresowaniem, koszulki z gothiciem pierwsze sie skończyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o kurdenke, niestety nie zalapalem sie na koszulke. trudno , mam nadzieje ze album gothic jeszcze troche bedzie , bo zostalo mi tylko 90 wPLN i musze skombinowac jeszcze 10 ;)
Mi ten pomysł podoba sie bardzo, bardzo. Tylko oferto troche mała , ale to taz powinni w krotkim czasie zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to lipa. ; o Kij, wysupłą się te 10-15 zł. Nie mogę się doczekać najnowszych badziewi & super-wypaśnych-rzeczy [tm] ; ) Ciekawe, co dadzą? Może Radeona HD 2900 XTX za 100 wPLN? ; ) Albo jakiś soundtrack/kolejną podkładkę pod mysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 17:39, pawlo131 napisał:

Plakat za 50 wpln?! Już wolę koszulkę :)

Masz rację bardziej się opłaca ale koszulki już wykupione.
Ale ja się załapałem na rozmiar ,,L".Ten który chciałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW: nie wyobrażam sobie, jak można chodzić w takiej koszulce z Gothicka 3. Śmiech mnie bierze. Nowa moda. ;] No, ale zawsze fajny bajer dla fanów gry. [mnie też... Ale koszulki nie wybiorę] Narazie chyba zamówię książeczkę i podkłądkę z gry - ale... Raczej wstrzymam się i poczekam na coś innego. Np. koszulkę GRAM.PL i inne bajery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się na koszulkę niestety nie załapałem. Więc pytam: Czy ktoś z gram.pl może powiedzieć, czy i kiedy będzie nowa dostawa koszulek z logo Gothica 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować