Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

Wiem, że pisanie dwóch postó pod rząd jest be, ale musze doprecyzowac mój poprzedni post. [wiem, zaginę za to] Jestem bardzo zadowolony z BIAŁEJ koszulki, ale ewidentnie lecicie sobie w kulki z tą wizualizacją. OK, może jej nie być. Ale rozmiar by się przydał. ; ] [już wiem, że M lub L]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar L i M koszulek, dobrze już wiemy, ale jakos mozna wybrać sobie ten rozmiar przy zamówieniu czy zamawiam i oczekując zastanawiam sie załoze ja na siebie czy naciagnę siłą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 18:49, Tuddrussel napisał:

wizualizacji koszulek Homma nie bedzie (bo nie :P), rozmiary to M i L - dostalismy niestety
jak sie okazalo po fakcie w jednym kartonie.

Kolor koszulki jeszcze przeboleje, jednak rozmiar to się powinno dać wybrać. ;] Nie wyobrażam sobie żeby do mnie eMka przyszła, bo za dużo to bym sobie w tym nie pochodził. ;) Muszę pomyśleć o jakimś zamówieniu i zrobię cwany trick i zamówię sobie dwie koszulki homm5 i będę liczył na szczęście, że trafią mi się dwie eLki i dwóch różnych kolorów. ;) Jest ryzyko, jest zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyłem się. Chciałem kupić sobie kupić jedną z gier eKn i do tego 2 koszulki w tym GW i HoM&M ale oczywiście GW nie ma a w HoM&M nie można wybrać rozmiaru, oraz nie ma zdjęcia (to mniejszy problem bo niektórzy gramowicze dali zdjęcie :) ). Ehh.... poczekam może jak dojdzie coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 19:08, Tuddrussel napisał:

> > wiemy, ze fajny, a do tego praktycznie nic nie kosztuje ;P [sa emocje, jest zabawa]

> Jak to jest z tymi podkoszulkami HoMM V że jedni dostają czarne a inni białe chociaż kupili

> ten sam produkt?? też kwestia zabawy i emocji ;) :P

jest tak - ze raz dziewczynka a raz chlopczyk :)

No super, świetnie i cudownie oraz ubaw po pachy... Ale czy możliwość wyboru rozmiaru koszulki to tak wielki luksus, że klientom posiadającym wPLN za legalnie kupione i zarejestrowane gry się nie należy? Bo ja np. zaliczam się do tych, którzy lubią wiedzieć na co wydają pieniądze nawet jeśli te są tylko wirtualne (ale towar jak najbardziej namacalny). I chętnie bym zainwestował w taką koszulkę HoMM, ale inwestycja na zasadzie "jak chcesz to bierz, jak nie to spadaj" mi nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 10:33, kalin 123 napisał:

W sklepie gram.pl powinna być zakładka wPLN, bo tak to trzeba szukać :/


Powinna być, ale zawsze jest link na stonie głównej w newsie Produkty za wPLN ;-)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamowilem koszulke heroes romiar L widzialem zdjątka fajna jest!! nie mam w co grac a fajne gry doszły do EKN wiec sobie zafunduje moze ze dwie jak starczy kasy i zamowie smycz za 20wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 18:34, kamyk95 napisał:

Chciałem sobie kupić podkładkę i smycz, ale kilkanaście złotych za przesyłkę. W zwykłym sklepie będzie taniej.


Pocztą Polską będzie 7,90. Przesyłka dochodzi w 4 dni (wliczjąc w to weekend). Nie wiem czemu wszyscy się rzucają na kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 18:37, Klimos napisał:

> Chciałem sobie kupić podkładkę i smycz, ale kilkanaście złotych za przesyłkę. W zwykłym
sklepie będzie taniej.

Pocztą Polską będzie 7,90. Przesyłka dochodzi w 4 dni (wliczjąc w to weekend). Nie wiem czemu
wszyscy się rzucają na kuriera.


Maj większą pewność że przesyłka dojdzie do adresata czyli do zamawiającego. A z pocztą Polską to nie wiadomo czy przesyłka dojdzie na czas oraz czy wogóle dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 18:43, nerull7 napisał:

Maj większą pewność że przesyłka dojdzie do adresata czyli do zamawiającego. A z pocztą Polską
to nie wiadomo czy przesyłka dojdzie na czas oraz czy wogóle dojdzie.


Ja mam zupełnie inne doświadczenia. Od przynajmniej 5 lat kupuje przez allegro i inne sklepy internetowe (także gram.pl). Na koncie mam już przynajmniej ze 100 zakończonych transakcji i zawsze wybierałem przesyłkę pocztą. Tylko raz zdarzyło się, że zakup szedł do mnie dłużej niż tydzień. Ale było to z winy sprzedającego, któremu z resztą kilka dni później zablokowano konto na allegro.

Ostatnio zgodziłem się na wysyłkę kurierem, bo mamie bardzo zależało na pewnym zakupie a sprzedający nie chciał wysłać go pocztą mówiąc to samo co ty: kurierem będzie szybciej i bezpieczniej. Efekt? Nie dość, że zapłaciłem kosmiczną jak dla mnie kwotę za przesyłkę 21zł, to paczka szła 16 (słownie: szesnaście) dni. Jednak gdybym nie męczył panienek w biurze firmy kilkoma telefonami dziennie przez ostatni tydzień, to pewnie by w ogóle nie doszła. Kurier przed dostarczeniem paczki był podobno ze trzy razy i za każdym zwracał ją do magazynu z adnotacją "błędny adres". W pierwszej chwili pomyślałem, że to z powodu, iż na domofonie jest inne nazwisko od mojego, ale w dniu odbioru przesyłki, kurier z rozbrajającym uśmiechem stwierdził: "nie mogłem znaleźć ulicy, bo mam starą mapę".

Jakoś dziwne, że osiedle istnieje od prawie 20 lat i inne przesyłki i listy zawsze docierały bez problemów. Mało tego, sprzedający udostępnił firmie kurierskiej mój numer telefonu, zarówno domowy jak i komórkowy, aby mogli się ze mną umówić na odbiór. Przez dwa tygodnie nie otrzymałem żadnego, mimo że panienki w biurze zapewniały kilkakrotnie, że kurier się skontaktuje jak znów będzie miał problemy z dostarczeniem paczki. Oczywiście nie dzwonił a paczka wracała do magazynu, bo szanowny pan rozwożący miał 25-letni plan mojego miasta.

Od tamtej pory nie dam się już naciągnąć na żadne przesyłki kurierskie. Tylko listy/paczki polecone Pocztą Polską, bo ci przynajmniej umieją trafić. Tak jak wspominałem,przez 5 lat i około 100 dostarczonych zakupów jedynie raz było coś nie tak. I to na pewno z winy sprzedającego a nie z winy Poczty Polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 18:43, nerull7 napisał:

Maj większą pewność że przesyłka dojdzie do adresata czyli do zamawiającego. A z pocztą Polską
to nie wiadomo czy przesyłka dojdzie na czas oraz czy wogóle dojdzie.

Nie przesadzajmy z tą nierzetelnością poczty. Na kilkadziesiąt (lub kilkaset nawet?) przesyłek jakie odebrałem i nadałem w ciągu kilku ostatnich lat zaledwie parę razy zdarzyły się zgrzyty, ostatni niedawno z winy leniwego listonosza (zastępował tego, który przychodzi zwykle), któremu nie chciało się nawet wypisać awiza. Szybki kontakt z CDP i sprawa wyjaśniona.

Dopłata na kuriera, który też przecież niczego nie gwarantuje (i w kilku wątkach dotyczących CDP i Cenegi np. pojawiało się wiele opinii mówiących o problemach również z kurierami) to moim zdaniem niepotrzebny wydatek. Ale jeśli ktoś woli, jego prawo i pieniądze. Kłopoty mogą być i w jednym, i w drugim wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie, to wszystko jest do dupy. wPieniadze to taka maketingowa szmira, nic ciekawego za to nie ma ! Plakat ktory mozna dostac za darmo w media lub w empiku? smycz warta 3zl. No koszulka jest unikalna.
Raz w roku powinni pozwolic kupic za wP jakas gre. powiedzmy z przelicznikiem 2:1 wP/PLN.
A nie jak teraz:
Kupuje NWN2 129,90-30wP=99,90PLN + pzesyłaka kurierem 14,90 to razem 114,8PLN. A w EMPiK: 118.49zł . 4 zlote rozncy . Jesli masz karete Club Nokia lub karte Premium Club albo zwykła rabatowa empiku to w daje 25% znizki i dzieki temu mamy wyzej wymieniony tytul za 88,87PLN a to juz wiecej niz 4 zl. aha zapomnial bym zostaje ci jeszcze czyste nie zluzyte 30wP. nasuwa sie tylko pytanie PO CO ??

mecza mnie taie marketingowe wybiegi i sztuczki,nic nie dajace lojalnym klietom. nic tylko KUPUJ WIECEJ KUPUJ łeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą dostałem album AoE III, koszulke Heroes V i podkładke Gothic 3. Na albumie sie troche zawiodłem, ale w końcu to tylko album. Gry w nim na DVD nie oczekiwałem. Koszulka nawet fajna, koloru czarnego, bez napisu z tyłu. A podkładka bardzo dobrej jakości. Przerosła moje oczekiwania. No cóż, trzeba było wydać wPLN póki była okazja, bo potem mogli mnie za coś zbanować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś o to już pytał ale czy będą kiedyś jakieś gadżety zwiazane z WIEDŹMINEM? Plakaty czy ta słynna skórzana podkladka? Choć pomysł ze starymi grami jest dla mnie osobiście bardzo dobry bo mi zależy na 1 części Baldura z dodatkiem i/lub Planescape''a :D a nie moge dostać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować