Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 17:51, bobek225 napisał:

Domagamy się gier za wPLN!!! Kto jest ze mną niech to napisze w komentarzach albo niech zacytuje
mojego komenta i wpisze swój nick i " Chcemy gier za wPLN". Może nasz "strajk" ( czy jak to
tam nazwać ) coś da i wkrótce bedziemy mieć gry za wPLN.



bobek, nie kopiuj moich komentarzy bo niedawno napisałem tego samego posta, a ty go chamsko kopiujesz, nawet ci się nie chciało kolejności wyrazów pozmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:51, bobek225 napisał:

Domagamy się gier za wPLN!!! Kto jest ze mną niech to napisze w komentarzach albo niech zacytuje
mojego komenta i wpisze swój nick i " Chcemy gier za wPLN". Może nasz "strajk" ( czy jak to
tam nazwać ) coś da i wkrótce bedziemy mieć gry za wPLN.



bobek, nie kopiuj moich komentarzy bo niedawno napisałem tego samego posta, a ty go chamsko kopiujesz, nawet ci się nie chciało kolejności wyrazów pozmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się od wirtualnych złotówek po kursie realnej złotówki, a teraz dziwnie się porobiło. Bo w czapeczkę za 70 realnych złotych czy koszulkę za 50, czy podkładkę za 30, to nie uwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 15:02, chevalier napisał:

Zaczęło się od wirtualnych złotówek po kursie realnej złotówki, a teraz dziwnie się porobiło.
Bo w czapeczkę za 70 realnych złotych czy koszulkę za 50, czy podkładkę za 30, to nie uwierzę.


No tak, ale jakbyś nie zauważył, płacisz tylko za wPLN, więc jeśli by się płaciło, tyle ile kosztuje, toby się w ogóle CDP nie opłaciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Swital
"Czegoś Tam" z Need for Speeda napewno nie będzie, bo producentem i polskim wydawcą jest inna firma.

@Topic
Ja bym tam prosił o jakies bajery GRAM.PL [smycze, koszulki itd] i coś z Wiedźmina. ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 15:02, chevalier napisał:

Zaczęło się od wirtualnych złotówek po kursie realnej złotówki, a teraz dziwnie się porobiło.
Bo w czapeczkę za 70 realnych złotych czy koszulkę za 50, czy podkładkę za 30, to nie uwierzę.

Ale wPLNy to tylko dodatek!!!!!!!!!!!!!!!
Jak ktoś ma 500wPLN to mógłby sobie kupic 25 czapeczek/koszulek - po 20 wPLN - co by sie CDProjekt kompletnie nieopłacilo, a tak pozbywają sie zbędnych żeczy za dodatki z zakupionych gier - dla mnie to extra pomysł.
BTW. przydałaby sie aktualizacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dali by coś porządnego a nie jakieś dziadowskie czapki co na rynku są po 5 zł czy koszulki w rozmiarze S szkoda że nie dają mniejszych takich na 2 latków jedyne co jest naprawdę fajne jak narazie to smycz z nwn2, a beczka stalkera to zeby kledze na urodziny żart zrobić :)
a albumy to troche przeginka ktoś wybuli na EK danej gry dostanie album a tu po 2 miechach można kupić go za wPLN poczekam w takim razie na artbooka z wiedźmina :)

no i najgorsze że teraz za grę za 50 zł dostajemy 12 czy 13 wpln :( troche przeginka wie ktoś teraz ile dostaje się za grę z seri nowa extra klasyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak, jak to zobaczyłem to od razu dostałem ślinotoku. Choć z drugiej strony uprzednio warto się zastanowić nad zakupem, by się przypadkiem nie żałowało takiej ilości wPLN''ów. Pytanie - gdzie się straciły koszulki z logiem Gothic 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>wie ktoś teraz ile dostaje się za grę z seri nowa extra klasyka?
Ciągle pięć złotych - przed chwilą rejestrowałem jedną z gier z tej serii, niestety nie moja własność, ale ciii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wtedy EK Wiedźmina miałaby mniejsze wzięcie - na razie moglby dać plakat albo smycz czy czapkę, koszulkę - na takie bajery jak medalion czy książki A. S. dane nam będzie poczekać do roku po premierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy beda koszulki z G3 ??? albo mogly by byc opaski na rece z logaami gry a moze cos z klasyki np. podkladke z Diablo II pozdro..... all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 13:44, Max150692 napisał:

Mam pytanko czy beda koszulki z G3 ???

Jeśli dorobią lub będą mieli nową dostawę to napewno można będzie kupić. Ja też sobie chcę zamówić razem z koszulką HoMM 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie wPLN''ków nie mam zaduzo ale zbieram jak cos i jak bede mial ich w miare by starczylo na jakis gadżecik to dam wam znac co to i czy jestem z tego Happy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 13:44, Max150692 napisał:

Mam pytanko czy beda koszulki z G3 ???


Niestety nie. Jak już się skończyły to po prostu nakład się skończył i nie będzie nowych. Zacytuję tu Mileenę, na pytanie, czy wróci koszulka Guild Wars ( więc tak samo jak inne rzeczy ): "Jeśli ktoś nie odbierze swojej - tylko taka jest możliwość. Produkty, które się wyczerpały nie wrócą już do sklepu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ajednak nic nie dochodzi. A byłyu takie fanfary, taka afera że już oto za wPLN mozna kupować itp, że jest szał na wPLN''y i że w ogóle jest fajnie. A tu zapomniano tak jakby o tym O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować