Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koci problem rozwiązany

54 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2007 o 16:31, Badyl13 napisał:

Ależ to przydatne -.-
Postarali by się zrobić coś bardziej przydatnego, a nie jakieś "gównieko" które równie dobrze
mogło by być freeware


Co bardziej przydatnego? Podaj przykład, podaj przykład. ;]
Zresztą taki cwany jesteś, że coś przydatnego, coś lepszego i nie "gówienko" - sam coś wymyśl, a nie tylko od innych wymagasz.
Ludzie to by tylko krytykowali... jak dla mnie to taki "śmieszny" bajer, nigdy z tego nie będę korzystał... ale jak jest, to jest, nikt nie powinien tego zabraniać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem z kotem złamał łape :/ ale na 3 też by pewnie bo klawiaturze poskakał, ale ja ją chowam :D bo na nią nie patrze jak pisze :]

PzDr 4 all szczęśliwych posiadaczy kotów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 16:42, grand10pelu napisał:

Czegoś tak powalonego dawno nie widziałem:).

Widać nie masz kota. :)
Opiekowałem się persem ciotki przez miesiąc i bestia strasznie upodobała sobie moje biurko. Łażenie/leżenie na klawiaturze też. Taka kocia mentalność najwyraźniej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie mam kota, bo ich nie lubię. A mój owczarek nizinny raczej nie ma zwyczaju łażenia po klawiaturze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam glupiego malego rudego kota w domu:P nieraz gadam z dziewczyna na gg to jak odejde od kompa ten maly zul lazi mi po klawierze:P Przyda sie programik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyuu~! Rewelacyjne :] Szkoda tylko, że dla mnie bezużyteczne - moja kocica nie chadza po klawiaturze. Ale wszystko możliwe... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jejku, jak ja bym chciał mieć takiego malutkiego, słodkiego kiciusia w domu!
Fajny ten program. Tylko szkoda, że taki drogi... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehe
piękny pomysł, naprawdę :D

moja kicia często próbuje rozmawiać z moimi znajomymi na ircu i na gg- najpierw spacer po literkach potem enter.
wykryła też parę ciekawych skrótów klawiaturowych o których istnieniu nie miałam pojęcia i kombinowałam potem jak to zmienić.
ale najbardziej lubię jak wciska klawisz wyłączający kompa w trakcie ważnej rozmowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować