Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Black & White i Black & White II

452 postów w tym temacie

Mam mały problemik z 3 wyspą:( Zająłem 2 wioski i muszę zająć jeszcze trzecią aby uwolnić chowańca, ale ona znajduje się za daleko od mojego kręgu wiary i nie mogę praktycznie nic w niej robić, a to oznacza niemożliwość zajęcia wioski:( Co gorsza potrzebuję do jej odbicia 1500 wiary. Próbowałem rzucać kamieniami ale efekt tego jest nikły. Niech ktoś zapoda szybszy sposób na zwycięstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...szybszego to raczej nie będzie....
Ale możesz zrobić takie rzeczy:
-idz wypełnij (jeżeli tego nie zrobiłeś) quest z tym dziadkiem, którego musisz śliedzić. Po zakończeniu zadania typek bardzo Ci pomoże w przejmowaniu ostatniej wioski (powstawi monument co zwiększy Twój zasięg)
-Zacznij zajmować się głównie wioską indian, rób dużo domów i rozpłodników, dopilnuj by mieli jak najlepiej a szybko powięszky się Twój zasięg działania :].
-Mówiłeś, że rzucałeś kamieniami...to przed takim zrzutem postaw z 2-3 takie głazy w swojej wiosce i odczekaj z 30 minut. Gdy zobaczysz, że nad głazem jest Twoje logo to dopiero wtedy rzucaj w wioche tak aby jakoś zatrzymały się w centrum. Na wieśniakach zrobi to bardzo duże wrażenie :)

To tyle...mam nadzieje, że pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, nawet bardzo:) Chociaż znalazłem jakiegoś rozbitka i tam gdzie on się znajdował mogłem rzucać czary, więc wrzucałem go do wrogiej wioski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey, jestem na 6 wyspie. Mam problemy z misjami "Mroczni wyznawcy" i "Użyj cudu tarczy" Przed tym jak wróg rzuca czar wulkan ja rzucam cud tarczy na wioche za każdym razem a i tak mam postęp 0/15. Natomiast nie mam pojęcia co mogę zrobić z tym mrocznym obeliskiem. Przeszedł to ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 20:35, master111 napisał:

Czy Black & White II pujdzie mi na komputerze:

Procesor/AMD Athlon 1,1GHz 256 MB RAM karta graficzna 64 MB RAM GF 4MX 440

Z góry dziękuje.

Miałem podobną karte graficzną co ty i brakowało mi Pixel Shader. Musiałem se wymienić, bo pisało błąd krytyczny. :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm? MAsz zdecydowanie za sałby procek (B&W II potrzebuje 1,4 GHz), za mało ramu, najlepiej powiększ do 512, albo 768. Grafika. No GF 4 mx 440 nie jest boski, ale na średnich powinno ci ruszyc, ale i tam bedzie sie ciął ze względu na procek.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 20:18, frozen_fox napisał:

Hey, jestem na 6 wyspie. Mam problemy z misjami "Mroczni wyznawcy" i "Użyj cudu tarczy" Przed
tym jak wróg rzuca czar wulkan ja rzucam cud tarczy na wioche za każdym razem a i tak mam postęp
0/15. Natomiast nie mam pojęcia co mogę zrobić z tym mrocznym obeliskiem. Przeszedł to ktoś?


Hmm...a czy w ogóle słuchałeś co sumienie mówiło? Przyprowadz tam paru swoich wyznawców. A z cudem tarczy to chyba musisz rzucic go jakoś tak aby załapało się z 40 osób chyba...choc chyba sam tego nie zrobiłem :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka jest niepokonana jeśli chodzi o grywalność.II tylko od strony technicznej się niźle prezentuje...Ale obie już mi się znudziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 14:44, Wojtas94 napisał:

Mam pytanie. ile ok. splendoru potzrzeba by przygarnąć japończyków (4 wyspa)?

Pytanko nie ważne. Skończyłem prawie gre. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem . Kupilem Black&White i nie chce się włączyć na Windows XP. Słyszałem ze jest na to jakis sposób. Pomóżcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...przecież obie części gry dzialają bezproblemowo w systemie XP (wiem coś o tym bo mam odydiwe części). Ewentualnie możesz zainstalować patch 1.10 (alno 1.20) i może coś pomoże :P. A jak nie to może system masz skopany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam 2 części B&White''a i chodzi mi bezproblemowo. Vidmol --> ja mam oryginał i mi jakoś działa. Może na piratach nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem pomocy !!
Gram od nowa i na pierwszej mapie ( BnW 1) gdy biore zloty zwój i ide do tego wielkiego chowańca ze swoim, to na końcu mówi mi że jak będę gotowy to żebym przyszedł do tej drugiej wioski, że będzie tam na mnie czekał i mnie wyszkoli. Problem polega na tym że ten frajer stoi w miejscu i nigdzie nie idzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo on musi odpocząć, zawsze tak pamiętam, że jak grałem to ja już byłem gotowy a on jeszcze odpoczywał.
Więc cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś pszeszedł w b&w 1 czwartą wyspe? Tam gdzie spadają te kule ognia. Zawsze niszczą mi dozownik cudu tarczy duchowej i nie mam jak osłonić wioski! Podobno powoduje to jakiś błąd w grze i czy wogule da się to przejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 21:27, Dyzio Diablo napisał:

Mam pytanie czy ktoś pszeszedł w b&w 1 czwartą wyspe? Tam gdzie spadają te kule ognia. Zawsze
niszczą mi dozownik cudu tarczy duchowej i nie mam jak osłonić wioski! Podobno powoduje to
jakiś błąd w grze i czy wogule da się to przejść?


Tak, najlepiej jak pojawi się złoty zwój opowieści obok Twojej świątyni to od razu to wciśnij. Wysłuchaj historii tego biedaka, a potem leć ze swoim chowańcem do jego wiocyy aby przejąć nad nią kontorle. Kiedy to zrobisz to natychmiast postaraj się rozwiązać zagadkę z dzwonami. Radzę nie rozbudowywać ani nie zajmowac się swoją pierwszą wioską. Potem jak kule przestaną spadać dzięki temu, że rozwiązałeś zagadkę to dopiero wtedy będziesz mógł spowrotem odbudować swoją pierwszą wioche :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować