Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Black & White i Black & White II

452 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2005 o 20:44, Gawełek napisał:

A co ziemia miała pęknąć i z niej miał się obudzić
bóg (czli gracz)? Według mnie jest dobrze, że intro jest takie...no ale cóż...każdy ma inny gust jak mogę to >tak ująć i koniec kropka :].


Ja nie mowie ze jest zle albo be bo mi sie podoba krytykuje ze jest niemal identyczne bo to wyglada jakby tworcom sie nie chcialo/ nie mieli pomyslu na nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko
Było tu powiedziane że cuda dla siebie się kupuje... Ale za co ? Za danine od ludzi, mógłby ktoś mi to objaśnić...

I jeszcze, jak to jest że chowaniec sam się uczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 22:23, Vaxinar napisał:

Mam takie pytanko
Było tu powiedziane że cuda dla siebie się kupuje... Ale za co ? Za danine od ludzi, mógłby ktoś mi to
objaśnić...

I jeszcze, jak to jest że chowaniec sam się uczy ?


Danine dostaje się za wykonanie na przykład pobocznego questa (srebny zwój) lub nawet za głównego albo miastowego (czyli np. zrób 20 rodziców albo zbuduj armie).

Drugiegi pytania za bardzo nie rozumiem, ale chodzi Ci o to czy chowaniec sam się uczy cudów? Nie, kupujesz mu cud i odrazu go umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 22:31, Gawełek napisał:

Drugiegi pytania za bardzo nie rozumiem, ale chodzi Ci o to czy chowaniec sam się uczy cudów? Nie, kupujesz mu
cud i odrazu go umie.


Jeżeli chcę naućzyć chowańca np cudu jedzenia to mu kupuje i on to umie ? -_-"
Troche to dziwne i .... głupie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

glupie i to bardzo
ale nie ma juz cudu jedzenia ani cudu drewna
jedynie: wody, pioruna, kuli ognia, leczenia (te moze sie nauczyc howaniec) + cud meteorytu, tarczy dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 11:40, Wredniak2003 napisał:

> Czy ktoś wie co zrobić jeżeli twoi wyznawcy chcą spać i/lub chcą więcej wolnego czasu?

jak chca spac to klikasz na
niebo i zmieniasz pore na noc

A jeżeli już jest noc i nadal tego chcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 11:42, Kriz napisał:

> > Czy ktoś wie co zrobić jeżeli twoi wyznawcy chcą spać i/lub chcą więcej wolnego czasu?
>
> jak chca spac
to klikasz na
> niebo i zmieniasz pore na noc
A jeżeli już jest noc i nadal tego chcą?


to czekasz az im sie odechce ;). Ja jak zmienilem na noc to dopiero po dlozszym czasie zaczelo spadac tak w polowie nocy. Moze masz za malo domow i nie maja gdzie spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informuje was że mam na sprzedaż grę BLACk & WHITE pierwszą część jeśli ktoś chce się czegoś o tym dowiedieć to niech napiszę post na tym temacie podam wymagania,stan itp.

JOSEMITESAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jestem w misji gdzie walcze z japoniczykami (drugi raz) z mam misje doprowadzic archeologow do ruin, odkrylem juz znak na ziemi i dalej sie zacinam pisze "... at the base solitary tree..." i niby co mam zrobic, posadzic gdzies drzewo zeby zobaczyli podstawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z B&W2. Przestały wyświetlać mi się podpowiedzi. Tzn. po najechaniu na np. spichlerz nie pojawia się to okienko z ilością zboża, drewna i rudy. Próbowałem zmieniać w opcjach podpowiedzi, ale nic nie pomogło. Zauważyłem jeszcze, że pojawił mi się taki czerwony krzyżyk na dole po lewej (obrazek). Co on oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 13:25, Egan Wolf napisał:

Mam problem z B&W2. Przestały wyświetlać mi się podpowiedzi. Tzn. po najechaniu na np. spichlerz nie pojawia się to okienko
z ilością zboża, drewna i rudy. Próbowałem zmieniać w opcjach podpowiedzi, ale nic nie pomogło. Zauważyłem jeszcze, że pojawił
mi się taki czerwony krzyżyk na dole po lewej (obrazek). Co on oznacza?


Spróbuj zreinstalować gierkę, może to pomoże, tylko nie zapomnij zachować save''ów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stać! Nic nie robić póki nie przeczytacie mojego posta!

Rocttez - archeologą chodzi o drzewo, które znajduje się blisko wykopalisk. Rozpoznasz je po tym, że nie można jego podnieść. Potrzyj ziemie pod tym drzewem i będziesz miał następną wskazówkę.

Egan Wofl! Naciśnij "tab" i po kłopocie....

Pozdraiwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 19:14, Gawełek napisał:

Stać! Nic nie robić póki nie przeczytacie mojego posta!

Rocttez - archeologą chodzi o drzewo, które znajduje się blisko
wykopalisk. Rozpoznasz je po tym, że nie można jego podnieść. Potrzyj ziemie pod tym drzewem i będziesz miał następną wskazówkę.

Egan
Wofl! Naciśnij "tab" i po kłopocie....

Pozdraiwam.


Do tego udalo mi sie dojsc po paru minutach od umieszczenia posta, teraz stanalem przy kamieniu, tzn. odkrylem przy nim znak ale niemoge znalesc nastepnego, jezeli mozesz to napisz odrazu co trza robic do knica misji.

roctez przez jedno "t" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w pierwszej misji gdzie spotykam Wikingów. Poboczny quest jest taki, że mam przenieść beczkę z piwem do innego ludka, domniemanego jego brata. I tu sie pojawia problem, bo nie wiem gdzie on jest? Biorę beczkę i nie mogę jej nigdzie odłożyć tak, by wypełnić questa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oookidokee!

Następny znak jest pomiędzy pierwszym a drugim...jak by to Ci opisać...wyobraź sobie kamieniołom z góry, pierwszy znak miałem tam gdzieś na środku, a drugi był na wprost od pierwszego (czyli pod drzewem), żeby dostać się do ostatniego należy skręcić w stronę tej góry i zaraz gdy zacznie się wyżyna (czyli jak dłoń wyjdzie z wykopalisk) to tam trzyj. Inaczej tego opisać nie mogłem :P
Ewentualnie masz tu moją amatorską mapke :P

Daviance beczke należy rzucić w wyznaczony okrąg. Anyway...ukończ wyspe a potem wypełnij ten quest bo nie będziesz musiał nic rzucać tylko będziesz mógł ją normalnie położyć w wyznaczone pole ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować