Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Black & White i Black & White II

452 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2007 o 18:53, Luk Zombi napisał:

Mam mały problem techniczny: mam B&W 2 w wersji 1.2, ale kiedy gram kilka godzin i klikam w
menu daniny gra się zawiesza i wyskakuje błąd "white.exe"


Ja tak nie mam ale to może być błąd, masz może najnowszego patcha ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 18:58, Lak5 napisał:

> Mam mały problem techniczny: mam B&W 2 w wersji 1.2, ale kiedy gram kilka godzin i klikam
w
> menu daniny gra się zawiesza i wyskakuje błąd "white.exe"

Ja tak nie mam ale to może być błąd, masz może najnowszego patcha ??


Tak, słyszałem że ten błąd występuje na piratach i niektórych oryginałach, ale nigdzie nie znalazłem sensownego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 19:13, Lak5 napisał:

>
Jest jedna możliwość, odinstaluj patchy i zobacz czy ten błąd występuje , nawet ja gram na
podstawowej wersji (bez patchów) .


Niestety, występował nawet kiedy jeszcze nie instalowałem patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO do black&white to taki troszke offtop, ale miło było by zobaczyć tego klasyka w Extra klasyce. Przecież to jest jedna z najlepszych gier XXI wieku (mówie o jedynce, bo dwójka nie za bardzo przypadła mi do gustu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Dlaczego off top ?? ;) , przecież mowa o Black & White , a no szkoda że akurat gra jest z EA . Też uważam że Black & White 1 jest dobra ale mi bardziej przypadła do gustu Black & White 2 ponieważ są ciekawe tryby nauki , chowańce oraz grafika . W 2007 roku nie chciało by mi się grać od nowa w Black & White1 ponieważ jest dość słaba grafika jak na czasy premiery gry była bardzo piękna ale teraz no ? Przesada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 20:38, Lak5 napisał:

>
Dlaczego off top ?? ;) , przecież mowa o Black & White , a no szkoda że akurat gra jest z EA
. Też uważam że Black & White 1 jest dobra ale mi bardziej przypadła do gustu Black & White
2 ponieważ są ciekawe tryby nauki , chowańce oraz grafika . W 2007 roku nie chciało by mi
się grać od nowa w Black & White1 ponieważ jest dość słaba grafika jak na czasy premiery gry
była bardzo piękna ale teraz no ? Przesada :(

Dwójka może grafiką zachwyca, ale to już nie ten sam B&W. Możliwość dowodzenia wojskiem...ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Więc tak to nie zależy gdzie szybciej rośnie w każdym trybie tak samo lecz można sobie włączyć trym potyczki i dzięki temu gra się tak szybko nie skończy i nie znudzi ;) Natomiast chowaniec może rosnąć a rosnąć w zasadzie, ooo choćby nawet 1200 minut ;) A co mi tam ;) zamieszczę ci całą tabelkę :

A oto legenda :

Siła: Jak silny jest chowaniec (wyższy=lepszy)
Chodzenie: Jak szybko chowaniec chodzi (wyższy=lepszy)
Bieganie: Jak szybko chowaniec biega (wyższy=lepszy)
Refleks: Jak szybko reaguje chowaniec (wyższy=lepszy)
Inteligencja: Jak inteligentny jest chowaniec (wyższy=lepszy)
Wzrosy: Czas w minutach zanim twój chowaniec urośnie do pełnych rozmiarów
Pełne zdrowie: Czas w minutach po jakim chowniec wyleczy się ze 100% obrażeń do 0%, oczywiście bez cudów.

20071028223603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest dziwne.Gram w potyczkach ponad 20 godzin(1200 min - tygrys) i chowaniec nawet nie dorósł do połowy Przewodnika!(na 1 wyspie grałem do momentu wzrostu 1.0 dopiero potem zacząłem grać w potyczki)
Czyli co:Im chowaniec jest wyższy tym dłużej rośnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie na tym placyku przy świątyni??Jakie grzybki trzeba mu dawać żeby szybciej rósł,bo słyszałem ze jak daje mu sie jakieś grzybki to rośnie szybciej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:10, Paweł 321 napisał:

A nie na tym placyku przy świątyni??Jakie grzybki trzeba mu dawać żeby szybciej rósł,bo słyszałem
ze jak daje mu sie jakieś grzybki to rośnie szybciej???


Takie jakby białe (podobne do pieczarek) , A jakiego masz chowańca ;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:15, Lak5 napisał:

Takie jakby białe (podobne do pieczarek) , A jakiego masz chowańca ;) ??


Aha to bede mu dawał te grzybiska.Są w potyczce gdzieś chyba.Tygrysa mam :) Ale jest łagodny jak baranek i pomaga wieśniaqm. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 18:48, Szaringan napisał:

Czy sąkody do b&w 2?


Pewnie że jest , ale niestety tylko jeden :( W sumie ja nie lubię grać na kodach ale dam ci , proszę :

Uwaga: Ten trik wymaga zmian w plikach gry. Zanim zaczniesz edytować ten plik zrób jego kopię.

Otwórz plik: gamebalancemiracle.txt
znajdujący się w katalogu, w którym zainstalowałeś grę.
np.:
lionhead studios\black & white 2\data\balance

Znajdziesz tam nazwy zaklęć i cudów.
Pierwsza liczba to ilośc many wymaganej do rzucenia czaru. Zmień ją na taką która Ci odpowiada, zapisz plik i uruchom grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 19:29, Lak5 napisał:

> Czy sąkody do b&w 2?

Pewnie że jest , ale niestety tylko jeden :( W sumie ja nie lubię grać na kodach ale dam ci
, proszę :

Uwaga: Ten trik wymaga zmian w plikach gry. Zanim zaczniesz edytować ten plik zrób jego
kopię.

Otwórz plik: gamebalancemiracle.txt
znajdujący się w katalogu, w którym zainstalowałeś grę.
np.:
lionhead studios\black & white 2\data\balance

Znajdziesz tam nazwy zaklęć i cudów.
Pierwsza liczba to ilośc many wymaganej do rzucenia czaru. Zmień ją na taką która Ci odpowiada,
zapisz plik i uruchom grę.


niestety ten trick znam tak jak kilka innych ale mi chodziło o kody ale i tak dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować