Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Black & White i Black & White II

452 postów w tym temacie

>
Niestety Kodów nie ma do gry Black & White 1 ani do Black & White 2 :( , ale mnie to nie smuci ponieważ nauczyłem się grać bez kodów to było w pierwszej klasie podstawowej :D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:42, Lak5 napisał:

>
Niestety Kodów nie ma do gry Black & White 1 ani do Black & White 2 :( , ale mnie to nie smuci
ponieważ nauczyłem się grać bez kodów to było w pierwszej klasie podstawowej :D ...


Mam pytanie czy masz sejwa do 3-ciej misji z japończykami (dobro-początek misji)a chowaniec obojętnie prucz krowy bo tam własnie doszedłem ale system miałem przeinstalowany. czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 16:43, Lak5 napisał:

>
Co za pytanie ja przeszedłem całą grę , pewnie że mam te savesy a co ??


Chciałem sie zapytać czy mi byś go przesłał na meila bo mi sie nie chce od nowa przecodzić gry(patrz post wyrzej) tylko jakiego masz chowańca i czy jesteś dobry czy zły a i jeszcze zależy mi na tym że to początek misji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam B&W 2 i gra jest wspaniała, grafika miodzio fabuła ekstra jest, czego jeszcze chcieć?? Szkoda że już przeszedłem całą gre, ale teraz przechodze ją od nowa z moimi cudami i budynkami z tamtej gry :) . Tak gra sie o wiele prościej xD . Mam nadzieje że będzie jeszcze Black and White 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 10:30, DartiReviMaster napisał:

Mam B&W 2 i gra jest wspaniała, grafika miodzio fabuła ekstra jest, czego jeszcze chcieć??
Szkoda że już przeszedłem całą gre, ale teraz przechodze ją od nowa z moimi cudami i budynkami
z tamtej gry :) . Tak gra sie o wiele prościej xD . Mam nadzieje że będzie jeszcze Black and
White 3


Nie wiem czy wiesz ale jest dodatek do tej gry B&W 2 wojny bogów jak sama nazwamówi walczymy w bogiem azteckim. Samjeszcze nie grałem al mamzamiar uzbierać kasy nań.Chyba 50 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Ok , postaram się wysłać na czas ;)

PS. Co do Wojny Bogów to miałem okazję w to zagrać , tryb jest bardzo świetny i walczysz z bogami oczywiście cudami,odbieraniem miast itp . są nowe chowańce , dość ładnie zrobione wysepki. Jest dużo plusów tego dodatku ale myślę że największy to możliwość eksportowania chowańca z podstawki - Black & White do Dodatku - Black & White : Wojna Bogów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 13:15, Lak5 napisał:

>
Co do Black & White 3 nie jestem pewien ale z czasem na pewno zdołam się dowiedzieć ;)

Tylko mi smaczku narobiłeś jak zaczołeś opowiadać. Mi dodatek raczej nie pujdzie i tak dziwie sie że sama gra mi chodzi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może ile teraz kosztuje 2 B&W??Bo z tego co wiem to fajna gra jest,a nie chce mi sie iść do sklepu i patrzeć ile kosztuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 17:58, Paweł 321 napisał:

A wiecie może ile teraz kosztuje 2 B&W??Bo z tego co wiem to fajna gra jest,a nie chce mi sie
iść do sklepu i patrzeć ile kosztuje :D


Dokładnie to kosztuję 42 złote i 90 groszy :) Oto link do sklepu : http://www.wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=2&ProduktID=9663 . Oczywiście możesz jeszcze poszukać na www.allegro.pl :) Ale tam nigdy nie jest pewnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha to dzięki.Mam nadzieje że za 2 - 3 dni będę mieć wrażenia z B&W2 :) Albo za tydzień bo weekend będzie :)
Jak chcesz to zajrzyj na mojego GS`a mam tam opis B&W 1.Jeśli nie chcesz to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 18:23, Paweł 321 napisał:

aha to dzięki.Mam nadzieje że za 2 - 3 dni będę mieć wrażenia z B&W2 :) Albo za tydzień bo
weekend będzie :)
Jak chcesz to zajrzyj na mojego GS`a mam tam opis B&W 1.Jeśli nie chcesz to nie.


Ale jak ci se zechce iść do sklepu to npw empiku kosztuje prawie 50 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:57, Szaringan napisał:

>

Ceny Black & White 2 są różne raz widziałem , jak była promocja to gra kosztowała nie całe 29 złotych a tu już tak skoczyła :) , ale gra jest warta zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:16, Lak5 napisał:

> >
Ceny Black & White 2 są różne raz widziałem , jak była promocja to gra kosztowała nie całe
29 złotych a tu już tak skoczyła :) , ale gra jest warta zakupu :)


no ba. A co do Wojny bogów towuzbierałem kase ale wątpie w to żę starsi mi pozwolą kupić :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:42, Lak5 napisał:

>
Niestety Kodów nie ma do gry Black & White 1 ani do Black & White 2 :( , ale mnie to nie smuci
ponieważ nauczyłem się grać bez kodów to było w pierwszej klasie podstawowej :D ...


A to nie do końca prawda... Może nie kod, ale sztuczka do jedynki: Bierzemy jakiś surowiec, może być drewno i klikamy na wejściu do spichlerza. Trzeba klikać bardzo szybko, można mieć tak ok 100 razy więcej niż przez zwykłe "wrzucenie". Ale trzeba klikać szybko, bo im szybciej tym więcej i dłużej. Ja jednym cudem zapełniałem do bólu cały spichlerz, ale to lata treningu:P

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Tak ale to są triki :) Bo to nie jest kod ... , Lionhead nie przewidziało tego że fani będą tak kombinować i została taka dziura :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować