Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Black & White i Black & White II

452 postów w tym temacie

Co do tego tricka od B&W1, z tego co pamiętam patch 1.10 likwidował ten błąd i nie było już możliwe zapełnienia sobie jednym cudem spichlerza jedzeniem lub drewnem.

A Wojny Bogów, mam od dnia premiery i przeszedłem w kilka dni. Cóż...dodatek jak dla mnie bardziej by zyskał gdyby była możliwość grania na starych mapkach, tak to mamy oddzielną grę z 4 mapami (o ile pamiętam tylko przy jednej, aż 6 godzin siedziałem, bo taka długa była reszta niestety takie fajnie nie były) i nowego chowańca, którym i tak się nie nacieszymy zbytnio (na tych 4 mapach? Chciałbym go widzieć na tych od podstawówki). No i tak obiecywali Multiplayer o ile pamiętam i kupka. Co nie zmienia faktu, że dla fanów gry rozszerzenie jest całkiem spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taki dodatek do dwójeczki z chowańcem (właśnie tym z Wojen Bogów). Nie instalowałem go ale ściągnąłem i wypaliłem. Ja już piąte podejście robię, ale może mi się uda. Muszę wygrać Wiedźmina i Dark Messiaha i instaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 18:58, Darth KuboX napisał:

Jest taki dodatek do dwójeczki z chowańcem (właśnie tym z Wojen Bogów). Nie instalowałem go
ale ściągnąłem i wypaliłem. Ja już piąte podejście robię, ale może mi się uda. Muszę wygrać
Wiedźmina i Dark Messiaha i instaluje.

to nie instaluje dodatku pirackiego bo to zło :p i na ciebie kontrole policyjną naślą;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 00:04, Xanas napisał:

to nie instaluje dodatku pirackiego bo to zło :p i na ciebie kontrole policyjną naślą;p


Nie rozumiem? 8( Mam wszystkie oryginałki (B&W, B&W WC, B&W2, B&W 2 WB) i to wszystkie w wydaniu pierwszym (w jedynce podwójna okładka itp), a nie jakaś tam taniocha za trzy dychy:)

edit: Aha, napisałem, że ściągnąłem, ale to ze strony o B&W, sam chowaniec, tak jak łaty w jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 10:45, Darth KuboX napisał:

> to nie instaluje dodatku pirackiego bo to zło :p i na ciebie kontrole policyjną naślą;p


Nie rozumiem? 8( Mam wszystkie oryginałki (B&W, B&W WC, B&W2, B&W 2 WB) i to wszystkie w wydaniu
pierwszym (w jedynce podwójna okładka itp), a nie jakaś tam taniocha za trzy dychy:)

edit: Aha, napisałem, że ściągnąłem, ale to ze strony o B&W, sam chowaniec, tak jak łaty w
jedynce.

hehe nie rób wtedy takich błędów bo niewiadomo co ludzie pomyślą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 10:45, Darth KuboX napisał:

> to nie instaluje dodatku pirackiego bo to zło :p i na ciebie kontrole policyjną naślą;p


Nie rozumiem? 8( Mam wszystkie oryginałki (B&W, B&W WC, B&W2, B&W 2 WB) i to wszystkie w wydaniu
pierwszym (w jedynce podwójna okładka itp), a nie jakaś tam taniocha za trzy dychy:)

edit: Aha, napisałem, że ściągnąłem, ale to ze strony o B&W, sam chowaniec, tak jak łaty w
jedynce.


Tak ale jednoznacznie napisałeś że musisz wygrać Wiedźmina Dark Messiaha i nie wiem czy ci się nie pomyliło ale chyba tak , chciałeś napisać Wgrać . A nie Wygrać a to już jest piractwo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że muszę wygrać Wiedzmina i Dark Messiaha (mam oryginalne) by wygrać Wojny Bogów bo po pierwsze nie mam miejsca, a po drugie to bałagan będzie i jak znam życie to w nic nie zagram. Przy okazji napisałem, że jest taki dodatek do podstawki z chowańcem, którego można sobie ściągnąć tak jak te do jedynki... No i już się (mam nadzieję) wyjaśniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 16:15, Darth KuboX napisał:

Przy okazji napisałem, że jest taki dodatek do podstawki z chowańcem, którego można
sobie ściągnąć tak jak te do jedynki...


Hmm? Taki dodatek jak do jedynki? Pierwsze słyszę. Może masz na myśli ten program, który odblokowywuje tygrysa w podstawowej wersji B&W2? Bo nic innego mi nie przychodzi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 16:34, Gawełek napisał:

> Przy okazji napisałem, że jest taki dodatek do podstawki z chowańcem, którego można
> sobie ściągnąć tak jak te do jedynki...

Hmm? Taki dodatek jak do jedynki? Pierwsze słyszę. Może masz na myśli ten program, który odblokowywuje
tygrysa w podstawowej wersji B&W2? Bo nic innego mi nie przychodzi do głowy.



W zasadzie to o to mi właśnie chodzi. Do jedyneczki, albo raczej Black & White wyszły różne paczki dodatków, w tym 4 chowańce (Goryl, Koń, Leopard, Orangutan). Mam pytanie: czy ktoś z Was grał w B&W i B&W WC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 09:15, Darth KuboX napisał:


Ja Grałem w Black & White , Black & White 2 , Black & White Wojna Bogów , Black & White Creature Isle , ale Black & White WC sobie nie przypominam , dlaczego ? bo taka gra nie istnieje chyba ci się coś pomyliło z tytułem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 09:50, Lak5 napisał:

>
Ja Grałem w Black & White , Black & White 2 , Black & White Wojna Bogów , Black & White Creature
Isle , ale Black & White WC sobie nie przypominam , dlaczego ? bo taka gra nie istnieje chyba
ci się coś pomyliło z tytułem ...


Napisałeś Wojny Bogów i Creature Isle. Jakbyś napisał po polsku to byś się domyślił, że chodzi o Wyspę Chowańców. Mogłem napisać BotG i CI, ale po co, jak można po polsku napisać. Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 17:06, Lak5 napisał:

>
Dobrze, ale oryginalna nazwa jest w języku Angielskim :)


No dobra masz rację. Ale też mówi się Wyspa Chowańców. Do Szaringana: żeby wszyscy mieli takie problemy jak my:)
Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 14:50, 143872 napisał:

Oglądałem screeny z B&W 2 i o co chodzi z tymi ogromnymi potworami ?


To są chowańce czyli twoje boskie wcielenie któro robi co mu karzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 14:50, 143872 napisał:

Oglądałem screeny z B&W 2 i o co chodzi z tymi ogromnymi potworami ?

Więc tak :) - Chowaniec to jakby twoje zwierzątko, to twoja druga połowa, możesz uczyć go przeróżnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

np od rozśmieszania wieśniaków, poprzez zbierania surowców i budowania budynków, a na bijatyce i demolce kończąc - ach zapomniałem o cudach .POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 18:04, Szaringan napisał:

np od rozśmieszania wieśniaków, poprzez zbierania surowców i budowania budynków, a na bijatyce
i demolce kończąc - ach zapomniałem o cudach .POZDRO


Może nie rozśmieszania tylko zabawiania wieśniaków, widzę że jesteś tu nowy, to zapraszam cię do tego tematu : Jesteś tu pierwszy raz? Zapraszamy do tego wątku! : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7998#u_11377 . Tu ci na pewno odpowiedzą na wszelkiego rodzaju pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować