Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Black & White i Black & White II

452 postów w tym temacie

kupiłem sobie Black wihte 2 i wpisuje klucz ktory jest na podreczniku i pisze mi ze zly klucz ale ja dobrze wpisuje i mam prosbe jaka to litera(macie na obrazku) bo ona jest w kluczu seryjmy przedstawiona jak na obrazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Wiecie może co zrobić w ostatniej misji z Japończykami w queście "Potwór w kopalni". Najpierw próbuje go zatopić ale za drugim razem słychać tylko śmiech. Co trzeba dalej zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w polskiej wersji zaimplementowano polskie litery w kluczu seryjnym ? Mhmm , niemożliwe ! Mi to wygląda na ż, ale pewnie się mylę. Może zadzwoń gdzieś tam do wydawcy ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 13:33, Doreczek napisał:

kupiłem sobie Black wihte 2 i wpisuje klucz ktory jest na podreczniku i pisze mi ze zly klucz
ale ja dobrze wpisuje i mam prosbe jaka to litera(macie na obrazku) bo ona jest w kluczu seryjmy
przedstawiona jak na obrazku


Moim zdaniem to Z, myśle, że została tak napisana żeby nie myliła się z cyfrą 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 13:40, Mistic napisał:

> kupiłem sobie Black wihte 2 i wpisuje klucz ktory jest na podreczniku i pisze mi ze zly
klucz
> ale ja dobrze wpisuje i mam prosbe jaka to litera(macie na obrazku) bo ona jest w kluczu
seryjmy
> przedstawiona jak na obrazku

Moim zdaniem to Z, myśle, że została tak napisana żeby nie myliła się z cyfrą 2.


wpisuje pisze ze błędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 13:33, Doreczek napisał:

kupiłem sobie Black wihte 2 i wpisuje klucz ktory jest na podreczniku i pisze mi ze zly klucz
ale ja dobrze wpisuje i mam prosbe jaka to litera(macie na obrazku) bo ona jest w kluczu seryjmy
przedstawiona jak na obrazku

A ta literaz jest na końcu czy gdzieś w środku? Po w takich papierowych sprawach tą literą oznacza się puste miejsce, tzn że już nic nie bedzie dopisywane, nc nie może się już tam znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 13:37, rick90 napisał:

Mam pytanko. Wiecie może co zrobić w ostatniej misji z Japończykami w queście "Potwór w kopalni".
Najpierw próbuje go zatopić ale za drugim razem słychać tylko śmiech. Co trzeba dalej zrobić?


Zrób żołnierza i wyślij go do tej kopalni lub poszukaj stadko schorowanych krów (powinny się kręcić blisko Twojej wioski, rozpoznasz je po tym, że ich właściciel będzie marudził, że dlaczego on?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 19:23, destruck napisał:

w 7 misji
1 Co trzeba dać tym po lewej na zdjęciu ?
2 o co codzi z zegarkiem słonecznym ?


1.Mężczyzne koniecznie w 21 wieku.

2. Zegarze słonecznym musisz zmienić czas na taką godzine, która pisze kolumna (wzkasówkami jak pamiętam jest to pisane np. przed siódmą i po piątej rano czyli trzeba nastawić szósta połapiesz się w tym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 13:33, Doreczek napisał:

kupiłem sobie Black wihte 2 i wpisuje klucz ktory jest na podreczniku i pisze mi ze zly klucz
ale ja dobrze wpisuje i mam prosbe jaka to litera(macie na obrazku) bo ona jest w kluczu seryjmy
przedstawiona jak na obrazku


Mnie to wygląda na "Ż"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 08:31, Rohamos napisał:

> kupiłem sobie Black wihte 2 i wpisuje klucz ktory jest na podreczniku i pisze mi ze zly
klucz
> ale ja dobrze wpisuje i mam prosbe jaka to litera(macie na obrazku) bo ona jest w kluczu
seryjmy
> przedstawiona jak na obrazku

Mnie to wygląda na "Ż"


a czy to nie wygląda tak jak na tym zdjęciu ?
muj numer seryjny ma tą litere
ona oznacza (z)

Wiesz może czy dotatek do Black & White 2 ma multiplayer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 17:02, Rohamos napisał:

> Wiesz może czy dotatek do Black & White 2 ma multiplayer ?

Nie. Nie ma multiplayera.

--------------------------------------
Skoro niema multiplayera to mogę ci podac swuj orginalny klucz do gry Black & White
o ile jesce potrzebujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz zaintalowalem gre i troche gralem ale zamiast ż to było z a zamiast u (bo mi to wyglądało na u) to było v ... a gra nie wywarla na mnie ogromnego wrazenie taka sobie powiem szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tak:
Alton64AMD 3000+
ponad 1gb ramu
200GB dysku
Gefroce6600GT
I teraz powiedzcie mi...jakim prawem gra nawet na minimalnych deatalach tnie się gorzej niż na:
Alton 1600+
Geforce4Ti
512ram?
Dziś jestem świeżo po wymianie karty, wszystkie inne gry działą bosko, tylko nie B&W2. Wie może ktoś dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować