Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Black & White i Black & White II

452 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2005 o 18:28, Wredniak2003 napisał:

Ja i tak wole inteligentnego chowanca bo nauka czarow tzn. cudow w wypadku tygrysa mnie dobijala. A tu i tak
wybiore najbardziej inteligentna bestie. A wole zeby bylo mniej chowancow i "bardziej inteligentne" a nie jak > chwale za cud jedzenia to potworek rozumie ze ma zjadac mieszkancow.


I to będzie zaletą drugeij części (dla mnie zaletą, ale nie dla wszystkich) że będzie miejszy wybór chowańca...
Tzn na początku gry masz wybór czterech chowańcy i jak wybierzesz jednego to grasz nim do końca bez możliwości zmian (z tego co pamiętam) i szkolisz tego jednego jedynego i pod koniec masz wielkiego giganta co robi wszystko za Ciebie i ..... robi to DOBRZE, czyli nie zjada Ci ludzi gdy go tego nie uczyłeś...
A w pierwszej cześci... ehh wybrałem sobie krowe w pierwszej planszy i już w drugiej można zmienić na wilka i znowu go ucz od podstaw wszystkiego.. w trzeciej już można było żółwia...
Jakby tego było mało teraz bedzie można o wiele bardziej wpłynać na naszego ulubieńca... o wiele bardziej..
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 23:24, Vaxinar napisał:

w pierwszej cześci... ehh wybrałem sobie krowe w pierwszej planszy i już w drugiej można zmienić na wilka i znowu go ucz
od podstaw wszystkiego.. w trzeciej już można było żółwia...

>
>

Hmm...ciekawe...naprawdę na drugiej wyspie było można zamienić chowańca na wilka? Naprawdę? Gram w grę od bardzo długiego czasu...chyba ją prawie na wylot odkryłem, ale nie wiedziałem, że można już na II wyspie zdobyć wilka ;). Jak wiem to go ma Lethys...zresztą na drugiej wyspie to się zdobywa Zebre (mój ukochany chowaniec aaaach...niech Peter zrobi dodatek z nim!), a na trzeciej wyspie można było zdobyć małpe (którą zresztą można było wybrać na początku gry :/) a dopiero na czwartej zółwia i wilka.
A jeszcze jedno...jak zamienia się chowańca to cały jego charakter nie jest utracany, czyli niczego nie musisz go uczyć...to co się nauczył wciąż będzie pamiętał...jedyne co to tylko skórczy się o 1% i może zapomni 2% jakiegoś jednego cudu, ale to żadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to już na 2 można było zmienić sobie jak chciałeś... zbierałeś przedmioty ustawiałeś jakiś tam krąg i do środka odchody chowańca :P i już....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 17:27, Vaxinar napisał:

Z tego co pamiętam to już na 2 można było zmienić sobie jak chciałeś... zbierałeś przedmioty ustawiałeś jakiś tam krąg i
do środka odchody chowańca :P i już....


No to było własnie zadaniem z Zebrą :)...ale co tam...a wiecie o tym, że już dziś jest sprzedaży Black & White 2?!
Ja nie mogę jak ja się nie mogę doczekać przesyłki od pewnego sklepu wysyłkowego :D...po prostu niezłego szoka zarobiłem jak sie o tym dowiedziałem! Gra miałą być normalnie 14 a my mamy 11 przecież jeszcze ^^...no to od jutra będzie granie...(czwartek olewam szkołe^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 18:46, Gawełek napisał:

> Z tego co pamiętam to już na 2 można było zmienić sobie jak chciałeś... zbierałeś przedmioty ustawiałeś jakiś tam krąg
i
> do środka odchody chowańca :P i już....

No to było własnie zadaniem z Zebrą :)...ale co tam...a wiecie o tym,
że już dziś jest sprzedaży Black & White 2?!
Ja nie mogę jak ja się nie mogę doczekać przesyłki od pewnego sklepu wysyłkowego
:D...po prostu niezłego szoka zarobiłem jak sie o tym dowiedziałem! Gra miałą być normalnie 14 a my mamy 11 przecież jeszcze
^^...no to od jutra będzie granie...(czwartek olewam szkołe^^).



eee z tego co wiem to premiera dalej jest 14.10. Tak pisze na stronie EA Polska oraz w sklepie Play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2005 o 16:24, Wredniak2003 napisał:

eee
z tego co wiem to premiera dalej jest 14.10. Tak pisze na stronie EA Polska oraz w sklepie Play.


Wejdz na Ultime i zobaczysz, że grę juz mają (sam tam zamówiłem), anyway na różych forach trobią, że gra normalnie jest dostępna w Empiku. O ile mi wiadomo to tylko kolekcjonerska będzie mieć premiere 14.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 10:36, DRIK napisał:

Czy ma ktos już B&W 2 i mógłby opisać pierwsze wrażenia z gry ??

Tak ja mam gierke od 13.10 właśnie :] i jak moje wrażenia? Po prostu boskie! Odpalając gierke wpierw zacząłem się wymartiwać czy zaraz mi nie wyskoczy jakiś error lub w ogóle nie pójdzie bo sprzęta słaby (sporo ludu się skarżyło na innych forach więc myslałem, że i mnie to spotka). Całe szczęście wszystko ładnie zadziałało, jedyne co to musiałem jeszcze wyjść z gry i zainstalować najnowsze sterowniki do karty graficznej bo woda była czarna :P. Ok pierwsze co olśniła mnie grafa...co z tego, że mam tylko Atlon 1600+ 1.4GHz, Geforce 4 Ti 4200 512 ram ddr jak i tak dla mnie grafa na moim sprzęcie cholernie ładnie się prezentuje :] o...tu macie screena (przy okazji mój chowaniec ^^) tak to u mnie wygląda jakoś :]. No dobra lecimy dalej, potem ukazały mi się w końcu te dwa sławne sumienia...no cóż przyznam, że głosy mają nawet spoko, lecz jednak wolał bym usłyszeć tych samych polskich aktorów co byli w jedynce :(, sumienia naprawdę ładnie zostały zrobione i czasem niezłe i śmieszne texty walą :]. Trzecie wrażenie druga wyspa...nie chce zbytnio spoilerować, ale muzyka i pewna akcja jak tam się działą to spowodowały u mnie wielki smutek...tak...o mało się nie popłakałem :]. No cóż...co mogę jeszcze napisać? Budowanie jest po prostu zarąbistą sprawą :), mnie się bardzo podoba robienie wielkich metropolii bo z dalek fajnie to wygląda (na screenia zresztą macie fragment mego miasta).

Anyway...macie pytania? Pisać a z chęcią odpowiem ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh widzę żę mamy taką samą grafe a ja mam troche lepszego procka... ale niestety najpierw muszę zakupić DVD a dopiero B&W 2 :| :| :| Ehh Bo niestety tylko na DVD
A pytanie... kto jest teraz Twoim big wrogiem? Bo chyba nie stary Nemezis? ;)

P.S.
CO do głosów to mi w jedynce cholernie nie podobał się głos właśnie Nemezisa... powienien być taki mroczny a nie jakiś chłop po 50 i szpan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 23:24, Vaxinar napisał:

ehh wybrałem sobie krowe w pierwszej planszy i już w drugiej można zmienić na wilka i znowu go ucz
od podstaw wszystkiego..


jakbyś grał to byś wiedział że zmiana chowańca to "tylko zmiana skórki" - wszystkie umiejętności, proporcje, ba - NAWET RANY przechodzą na "nowego" chowańca ;]


pozatym widze screena z B&W2 i WTF?!?!?!


INTERFACE? a co było cechą pierwszego B&W? że NIE BYŁO interfejsu...!


PERSPEKTYWA JAK W RTS? jakim cudem? w pierwszym B&W kamera ustawiona była tak, i tak było FOV dobrane że miało się wrażenie że lewitowało się nad tym wszystkim, że to realny świat... a tutaj ma się wrażenie że ogląda się przerobionego warcrafta 3 !!


SAMA GRA - to tylko na podstawie opisów... ale miało to inaczej wyglądać... z "bożego symulatora" zrobił się nam "RTS z wielką bestią do pomocy" - takie rozwinięcie tytanów z Age of Mythology :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 22:14, Vaxinar napisał:

A pytanie... kto jest teraz Twoim big wrogiem? Bo chyba nie stary Nemezis? ;)


No cóż...w B&W2 w końcu się jest jedynym bogiem i nie ma się wrogich bożków. Jedyne to tylko pewna nacja jest very a to very very bad. Ona chciała zniszczyć naszą nacje ale my im musimy w tym przeszkodzić. Trochę tak piszę, bo Spoilera wrazie czego nikomu nie chce zrobić ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 01:25, KHRoN napisał:

jakbyś grał to byś wiedział że zmiana chowańca to "tylko zmiana skórki" - wszystkie umiejętności, proporcje,
ba - NAWET RANY przechodzą na "nowego" chowańca ;]


Wierz mi że grałem, ale nigdy w te zmienay się nie bawiłem w przeciwieństwie do moich kumpli, ale tak czy owak dlaej jestem przy swoim zdaniu

----> Gawełek

Heh to troche szkoda że już nie ma innych Bogów, może w innej planszy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 10:26, Vaxinar napisał:

Heh to troche szkoda że już nie
ma innych Bogów, może w innej planszy? ;)


No cóż...mogę powiedzieć, że w innych planszach wroga nacjai o dziwo ma swojego chowańca :|. Ostatnio właśnie ten ich bydlak...(był to tygrys) beszczelnie wtargnął pod mury mego miasta robiąc małą destrukcje. Oczywiście mój chowaniec go skopał ^^ i więcej już mu się nie chciało przychodzić ;p, lecz cóz z tego jak moja krówka była cała z bliznach przypominające ciężkie rany otwarte.

----> Puzkin

Niby fajnie, że ludzię mogą walczyć, ale taka gra z wojnami idzie o zmiane charakteru na bad. Niby gadają, że bez rozlewu krwi można wygrać wyspe...tyle tylko co zrobić jak wrogie wojsko mnie zaatakuje? Muszę zabijać a za tym minus do charakteru :/...a może się myle? Może jednak nic się nie dzieje złego jak ochraniam wioske...znaczy miasto....lub metropolie^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z tą grą, konkretniej to nie chce się uruchmić. Gdy prubuję ją włączyć to pojawia się to raportowanie o błędzie ( mam Xp profesional ). Nie pytajcie mnie o parametry kompa, bo wstyd :-b, choć nie jest aż taki zły ( GTA sa chodzi płynnie).


Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować