Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Black & White i Black & White II

452 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2005 o 16:06, ImrO Cent napisał:

A ja byłem przekonany ze ta gra ma o wiele wieksze wymagania:) Ale na pewno na GF 4 MX440 64MB nie bedzie chodzic, ta karta
nieobsługuje DirectX 9:)


Mozesz kupic i sprobowac a jak nie to zadac zwrotu kasy bo masz sprzet spelniajacy wymagania :) a tak na powaznie t o proponuje wyslac maila do pomocy technicznej EA. Moze powiedza ze sie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 16:06, ImrO Cent napisał:

A ja byłem przekonany ze ta gra ma o wiele wieksze wymagania:) Ale na pewno na GF 4 MX440 64MB nie bedzie chodzic, ta karta
nieobsługuje DirectX 9:)


Czemu tu nie ma edycji postow??

Zawsze zostaje modernizacja sprzetu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 16:19, Wredniak2003 napisał:

> > Zawsze zostaje modernizacja sprzetu :D
> > > Wiem, wiem....dlatego zaczynam sie zastanawiac jaka karte graf.
kupic;)

Ja proponuje GeForce 6800GT :P


Ekhm...GF 6800GT troche kosztuje:) A pozatym to ta karta raczej nie jest na moja płyte główna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 16:23, ImrO Cent napisał:

Ekhm...GF 6800GT troche kosztuje:) A pozatym
to ta karta raczej nie jest na moja płyte główna:P


E tam tylko 1550 no to jeszcze nowa plyte i proces no moze jeszcze ram muzyka tez by sie przydala :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 16:27, Wredniak2003 napisał:

> Ekhm...GF 6800GT troche kosztuje:) A pozatym
> to ta karta raczej nie jest na moja płyte główna:P

E tam tylko
1550 no to jeszcze nowa plyte i proces no moze jeszcze ram muzyka tez by sie przydala :D :P


Pewnie ze by sie wszystko przydało...tylko kasy brak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 16:36, Wredniak2003 napisał:

Skąd ja znam ten bol. Ja mam taka alternatywe albo sam ram by B&W 2 chodzilo albo B&W 2 bez ramu. A jedno nie jest potrzebne
bez drogiego :(


Dokładnie...dokładnie...narazie karte i ramy trza wymienic:) Potem dopiero dokupic jakies inne bajerki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 16:37, ImrO Cent napisał:

> Skąd ja znam ten bol. Ja mam taka alternatywe albo sam ram by B&W 2 chodzilo albo B&W 2 bez ramu. A jedno nie jest
potrzebne
> bez drogiego :(

Dokładnie...dokładnie...narazie karte i ramy trza wymienic:) Potem dopiero dokupic jakies
inne bajerki:)


No coz powodzenia w zbieraniu kasy. Jak by tak przez rok byl przestoj w grach to bym kupil sobie nowego kompa ale w tedy czy mialo by to sens ?? Ja juz pol roku ram kupuje a tu co chwila jakas fajna gra wychodzi. I konczy sie na zmniejszeniu detali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 17:04, Wredniak2003 napisał:

Który chowaniec byl wedlog was najlepszy w B&W. Bo dlamnie malpa i pewnie ja wybiore w B&W 2


Tygrys byl najlepszy, co prawda nie za madry :> ale najladniej wygladal moim zdaniem i to sie liczylo...w czesci drugiej chyba najlepiej dopracowali krowe i wlasnie Tygrysa ktory jest dodatkowo dla posiadaczy edycji kolekcjonerskiej...

jejku jak ja sie nie moge doczkac czesci drugiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 17:57, Flagun napisał:

na necie juz spotakalem plik ktory odblokowuje tygrysa w wersji podstawowej


Flagun --> jasna sprawa, mozna sie bylo tego spodziewac, chcialem tylko przez ten moj post wykazac, ze tygrys bedzie jednym z najbardziej dopracowanych chowancow w tej grz...zreszta wszystkie beda dopracowane bo tym razem postawiono na jakosc a nie ilosc jak w pierwszej czesci...tam kilka chowancow byla bardzo przecietnie wykonanych ( Lew, Zółw...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:49, Loonatyk napisał:

> teraz mamy gry i do 200 zł :|
Yyy? Nieliczne wyjatki. A nie wiem czy wiesz, ale kiedys 160 zł kosztowało 90% gier na
PC (taki rok 96 bodaj). Teraz gry sa bardzo tanie.


Teraz są średnie, ale jeszcze z rok temu to były naprawde tanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 17:04, Wredniak2003 napisał:

Który chowaniec byl wedlog was najlepszy w B&W. Bo dlamnie malpa i pewnie ja wybiore w B&W 2


A dla mnie najlepszyb była Zebra! A w drugiej części jej nie będzie :(. Ech...mam nadzieje, że po czasie Peter naprawi ten błąd i wyda jakiś dodatek, w którym będą dodatkowe chowańce a z nim Zebra :]. No bo co mnie obchodzi jakość chowańca skoro nie ma mojego ulibionego? :(. Zresztą...wybrou dużego mieć nie będę to gra krową będa bo jak dla mnie najładniejszy chowaniec ze wszystkich...a małpa w ogóle mi sie nie podoba :/.

Rany jeszcze 5 dni czekania! Oj, żeby sklepy wysyłkowy rozsyłały gry 13 paźdzniernika, wtedy bym sobie już grał 14 ^^. No cóż poczekam jeszcze te dni i zobacze ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 18:24, Gawełek napisał:

> Który chowaniec byl wedlog was najlepszy w B&W. Bo dlamnie malpa i pewnie ja wybiore w B&W 2

A dla mnie najlepszyb
była Zebra! A w drugiej części jej nie będzie :(. Ech...mam nadzieje, że po czasie Peter naprawi ten błąd i wyda jakiś dodatek,
w którym będą dodatkowe chowańce a z nim Zebra :]. No bo co mnie obchodzi jakość chowańca skoro nie ma mojego ulibionego?
:(. Zresztą...wybrou dużego mieć nie będę to gra krową będa bo jak dla mnie najładniejszy chowaniec ze wszystkich...a małpa
w ogóle mi sie nie podoba :/.

Rany jeszcze 5 dni czekania! Oj, żeby sklepy wysyłkowy rozsyłały gry 13 paźdzniernika, wtedy
bym sobie już grał 14 ^^. No cóż poczekam jeszcze te dni i zobacze ;].


Ja i tak wole inteligentnego chowanca bo nauka czarow tzn. cudow w wypadku tygrysa mnie dobijala. A tu i tak wybiore najbardziej inteligentna bestie. A wole zeby bylo mniej chowancow i "bardziej inteligentne" a nie jak chwale za cud jedzenia to potworek rozumie ze ma zjadac mieszkancow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować