Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Two Worlds - okiem Masterminda

96 postów w tym temacie

Hakken

Czasem oczekiwania wobec gry mogą być tak duże, że wpływają na jej odbiór już po jej ukazaniu się. Tak właśnie było z Two Worlds. Mastermind nasłuchał się obietnic i po pograniu w ostateczną jej wersję poczuł się nieco zawiedziony. Jednakże jego końcowa ocena nie jest tak zła jak można by się spodziewać.

Przeczytaj cały tekst "Two Worlds - okiem Masterminda" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 20:46, The Hammerburst napisał:

Bardziej szkoda, że gra taka beznadziejna


A co grałeś ?? Czy to znowu podejście a dostała mniej niż 8 to już tandeta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... z szkoda bo już zapowiadało się coś naprawdę godnego uwagi i wydania tych paru groszy, oby Wiedźmin nie zawiódł oczekiwań :] Ale jak z tym TW jest to się jeszcze zobaczy naocznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To we wszystkie Polskie gry które wyszły to dopiero rozgrzewka przed tym co nastąpić ma jesienią. Najpierw śniadanko-Infernal, teraz drugie śniadanie,a potem danie główne,uczta jakich mało,czyste arcydzieło-WIEDŹMIN! A nam graczom pozostaje cieszyć się,że o Polskich grach coraz głośniej się dzieje,bo mimo wszystko Infernal i TW grami dobrymi są(choć w TW nie grałem,ale sądząc po recenzji do kaszanki by się nie dostał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cudze chwalicie , swego nie znacie... Giera calkiem super , czepiacie sie pierdul problemy z koniem i z ekwipunkiem oraz znikaniem przedmiotow zostana rozwiazane z paczem. Wiec nie marudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie grafa może być Reality Pump robią strategie jak na tytuł w nowym kierunku całkiem nieźle im wyszło . A to już wo gule się ukazało nawet nie wiedziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś ciche wejscie. Te bledy niby proste no ale jak dla mnie szybkie zdobywanie lvleli jest niemadre. Wole sie napracowac. Coż gothic 3 w posiadaniu , a oblivion tez (z nieszczesnym dodatkiem SI ktory nie dziala ale jest) nie ma co narzekac. Lepiej zaoszczedzic na Wiedzmina niz kupowac Two World !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś ciche wejscie. Te bledy niby proste no ale jak dla mnie szybkie zdobywanie lvleli jest niemadre. Wole sie napracowac. Coż gothic 3 w posiadaniu , a oblivion tez (z nieszczesnym dodatkiem SI ktory nie dziala ale jest) nie ma co narzekac. Lepiej zaoszczedzic na Wiedzmina niz kupowac Two World !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 21:04, barsum napisał:

Jakieś ciche wejscie. Te bledy niby proste no ale jak dla mnie szybkie zdobywanie lvleli jest
niemadre. Wole sie napracowac. Coż gothic 3 w posiadaniu , a oblivion tez (z nieszczesnym dodatkiem
SI ktory nie dziala ale jest) nie ma co narzekac. Lepiej zaoszczedzic na Wiedzmina niz kupowac
Two World !

To premiery Wiedźmina czasu jeszcze trochę zostało,więc TW można zainwestować,ale cena...cóż mimo wszystko troszkę wysoka-59,90 byłoby super,a tak to wole kupić inne lepsze RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam skuszę. Trochę drogo i TopWare sobie w kulki leci z polskim wydaniem, ale co tam w Niemczech średnia ocen 8/10 i ostro się sprzedaje. Do tego kolejny patch ma poprawić balans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tej ceny to w sumie racja, zwłaszcza, że grę zrobili Polacy...Czemu nie dostosowali ceny do polskiego rynku i portfeli szarych polskich graczy? Z drugiej strony trochę śmiesznie wyglądałoby, gdyby takie Call of Juarez, które przechodzi się w niewiele ponad 10 godzin, było droższe(w dniu premiery) od kilkakrotnie dłuższego crpg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować