Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Two Worlds - okiem Masterminda

96 postów w tym temacie

Hmm... co prawda autor recenzji sporo narzekał, jednak stwierdził też, że grywalność jest naprawdę niezła, a to przecież najważniejsze. A skoro ostatnio nie wyszedł żaden dobry RPG, to chyba się na Two Worlds skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasciwie po takiej recenzji nadal nie wiem czy gra warta swojej ceny. Masa lanaia wody, narzekania na mało istotne elementy, po czym zachwyt nad grafiką. Ot i cala recenzaja.
"brakuje funkcji, by zaznaczony qeuest podświetlał się również na mapie." A moze jeszcze za raczke zaprowadzic do celu jak w OBLIVIONIE?? Gdzie czasy jak samemu trzeba bylo odkryc miejsce wykonywanego questa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Animacja twarz postaci też pozostawia wiele do życzenia.
A tak w ogóle to ile by tych łatek nie wypuścili to i tak wszystkich rzeczy już nie da się poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Pewien problem związany jest z tym, że po teleportacji przedmioty leżące na ziemi, a także ciała poległych >wrogów, znikają. Trochę to irytuje, zwłaszcza jeśli w plecaku zabrakło akurat miejsca na wartościową broń lub >kamyk.

ee to dobrze, ze itemy znikaja i martwi ludzie... nie rozumiem czego sie czepiac i czemu sie dziwic poloz na ziemi 100zl wroc za 5min i sprawdz czy dalej bedzie lezalo a przestaniesz sie dziwic czemu tam znikaja :D
to samo ze zwlokami - jak na podworku zobaczysz zdechlego kota czy na ulicy przejechanego psa to go sprzatna czy zostawia...
wlasnie to dobrze ze zwloki znikaja - dziwilem sie przez calego Gothica 2 jak pokonujac tych dwoch najemnikow na farmie na poczatku w pierwszym rozdziale (farma Agila o ile pamietam) lezeli oni tam do konca gry przed chalupa i smierdzieli....

A w recenzji widze pewna niespojnosc - najpierw napisane zostalo, ze zbyt szybko sie zdobywa um. i punkty ale w podsumowaniu jest to po stronie plusow... Moim zdaniem minus ewidentny no chyba, ze ktos sobie stawia male wymagania w zyciu to ewentualnie plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzenie ze w ta gre mozna grac do samego rana, ale ma wiecej wad niz zalet jest troche smieszne moim zdaniem. Da mnie totalna porazka jest gothic 3 , bo kupilem gre i do tej pory lezy na polce bo jest tak super zrobiona i zoptymalizowana. A two worlds chetnie wybrobuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm... nie bijcie ale ja odniosłem wrażenie że ta recenzja była robiona stronniczo by jak najbardziej się przyczepić... Ale to moje subiektywne odczucie więc nie zwracajcie na nie uwagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Foris >> Oczekujesz, że rybak nie pokusi się o klęcie połowu po wyciągnięciu o tonę mniej ryb niż zeszłego sezonu?! Tak samo jest w tym przypadku- bo nie dość, że recenzenta rozpieścił idealnie wyprofilowany i dopracowany w szczegółach Oblivion, to jeszcze naczytał się zapowiedzi jaki to ten TW pogromca owego. A że Polska branża nie szaleje na świecie, rozwiane nadzieje i frustracje przelał na papier w formie recenzji-listy błędów "ideału".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 22:56, amellas napisał:

A że Polska branża nie szaleje na świecie


zapomniales jednego, malego slowka - jeszcze :-). Premiera wiedzmina zbliza sie malymi krokami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze muszę zagrać w tę grę i ocenić ją, może nie na moim sprzęcie ;p ale jakiś kumpel na pewno ma kompa który to pociągnie ;p zassam demo zgram na dvd i polece sprawdzić jak na razie tylko demówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to przeraza po prostu glupota lebkow ktorzy tak ze tak powiem sraja na widok Wiedzmina ze to taka super genialna gra ze piekna ze sliczna ze costam jak ta gra jeszcze nie wyszla i nie grali w nia! A juz stawiaja Wiedzmina ponad TW... zalosne. (to sie tyczy np kolesia o xywce Adamoo007).

Wracajac do tematu grafika swietna (procz porywajacej i zmyslowej twarzy Kiry) oczywiscie widzac skriny bo jeszcze nie gralem. Jak tylko kupie nowego kompa to sie wypowiem czy spoko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tak cichaczem wuszła a recenzja no coż..Mam Gothica 3 po upgradzie akurat gram, Obliviona i NWN 2.ZApisałem się na testy bety Wiedżmina. Poza tym w tym roku mam dłuższe wakacje, więc mam czas na nadrobienie zaległości.Na szczęscie czasu mam dużo, bo już od 14 maja po maturce mam wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Procesor 2 GHz
512 MB RAM
Windows Vista lub XP
Karta graficzna z Shader 2.0
Karta dźwiękowa zgodna z DirectX
DVD-Rom
Klawiatura, mysz

Oto minimalny konfig z oficjalnej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol cdp recenzuje gre ktorej nie jest wydawca i mialby ja zrecenzowac pozytywnie buhaha az zdziwil bym sie

a co do TW to porownujac screeny do tych z Wiedzmina to jak dla mnie o wiele ladniej wyglada TW ale ladna grafika to nie wszystko co nie zmienia faktu ze wiedzmina jeszcze nie ma wiec nie ma co sie i ta gra zachwycac zeby jeszcze wieksze rozczarowanie nie przyszlo jak po premierze dwoch swiatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 23:46, Fantomer napisał:

a co do TW to porownujac screeny do tych z Wiedzmina to jak dla mnie o wiele ladniej wyglada
TW ale ladna grafika to nie wszystko co nie zmienia faktu ze wiedzmina jeszcze nie ma wiec
nie ma co sie i ta gra zachwycac zeby jeszcze wieksze rozczarowanie nie przyszlo jak po premierze
dwoch swiatow


a to nie jest tak, ze Wiedzmin jest robiony na tym samym silniku co NWN2 i grafa specjalnie roznic sie nie maja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"a to nie jest tak, ze Wiedzmin jest robiony na tym samym silniku co NWN2 i grafa specjalnie roznic sie nie maja ?"

Nie do końca wiedźmin jest robiony na silniku NWN ale nie 2 a NWN1 taka mała różnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować