Zaloguj się, aby obserwować  
Cornelius

Nowe przygody Mikołajka

10 postów w tym temacie

Mam taki problem: wpadłem na pomysł żeby kupić na gwiazdkę tacie Nowe przygody Mikołajka ale nie wiem czy ta książka jest tylko dla dzieci czy raczej dla wszystkich. Wiem że Goscinny tworzył bez wzgledu na wiek swoich odbiorcó, czy w tym przypadku też tak jest?? A i jeszcze jedno nie wiem czy czytał poprzednie części, czy będzie to problem czy raczej te historie mogą czytać osoby dotąd Mikołajka nie znające??

Z góry Wielkie Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 22:13, Cornelius napisał:

Mam taki problem: wpadłem na pomysł żeby kupić na gwiazdkę tacie Nowe przygody Mikołajka ale
nie wiem czy ta książka jest tylko dla dzieci czy raczej dla wszystkich. Wiem że Goscinny tworzył
bez wzgledu na wiek swoich odbiorcó, czy w tym przypadku też tak jest?? A i jeszcze jedno nie
wiem czy czytał poprzednie części, czy będzie to problem czy raczej te historie mogą czytać
osoby dotąd Mikołajka nie znające??

Z góry Wielkie Dzięki.


Wydaje mi się, że to książka dla dzieci. Czytałem poprzednie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 22:13, Cornelius napisał:

Mam taki problem: wpadłem na pomysł żeby kupić na gwiazdkę tacie Nowe przygody Mikołajka ale
nie wiem czy ta książka jest tylko dla dzieci czy raczej dla wszystkich. Wiem że Goscinny tworzył
bez wzgledu na wiek swoich odbiorcó, czy w tym przypadku też tak jest??


Śmiało dla wszystkich. Może opowiadania nie mają już poprzedniego klimatu i są troszke krótsze, ale są naprawde bardzo fajne.

Dnia 14.12.2005 o 22:13, Cornelius napisał:

A i jeszcze jedno nie wiem czy czytał poprzednie części, czy będzie to problem czy raczej te historie mogą
czytać osoby dotąd Mikołajka nie znające??


Mogą, ale warto również przeczytac poprzednie częsci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 22:13, Cornelius napisał:

Mam taki problem: wpadłem na pomysł żeby kupić na gwiazdkę tacie Nowe przygody Mikołajka ale
nie wiem czy ta książka jest tylko dla dzieci czy raczej dla wszystkich.


a ja gdzieś słyszałam, że dzieci się z tego nie śmieją, bo uważają, że przecież to wszystko oczywiste i rzeczywiste - one tak postrzegają świat :)

ps. ja zamierzam dostać to na Gwizdkę xD a mam lat N gdzie N >18 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mikołajek rządzi! Rzadko które książki czytałem tyle razy jak te o Mikołajku i jego kumplach. W dodatku powiem, że ciągle bawia mnie tak samo jak kiedyś i śmiało mozna je polecić tez dorosłym. Więcej razy czytałem chyba tylko Don Camilla ;)
Aha, a co będę tajemniczy jak TYHE, też mam n lat, gdzie n>18 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez lubie mikołajka, może jakąs nową książeczke z opowiadaniami o nim sobie zalatwie, a co do wieku to tez mam n lat gdzie n jest>=18 (znaczy sie wieksze, rowne) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos ma w milej pamieci stare ksiazki o Mikolajku, na nowych przygodach (ktore zreszta chyba napisane zostaly wczesniej) sie nie zawiedzie. Mowie z wlasnego doswiadczenia - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mikołajki są super! Poprzednie tomy przeczytałem trzy razy i przy nie których historyjkach nie mogłem wytrzymac ze śmiechu. W styczniu zamierzam sobie kupić najnowsy tom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować