• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Hikisa

Problem z Empire Earth AOC

Pytanie

Kupiłem sobie Empire Earth z dodatkiem sztuka podboju. Byłoby wszystko miło i ładnie gdyby tylko dodatek ten chodził. Podstawak działa bez problemu lecz przy włączaniu dodatku wyskakuje komunikat o błedzie spowodowanym brakiem karty dżiękowej i gra się wyłącza. Dodam też iż kartę dźwiękową posiadam lecz zintegrowaną z płytą główną. Model to Intel 82801BA/BAm AC''97

Czy mógłby mi ktoś z tym pomóc lub wytłumaczyć dlaczego nie działą ?? z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 03.06.2007 o 09:44, Hikisa napisał:

Kupiłem sobie Empire Earth z dodatkiem sztuka podboju. Byłoby wszystko miło i ładnie gdyby
tylko dodatek ten chodził. Podstawak działa bez problemu lecz przy włączaniu dodatku wyskakuje
komunikat o błedzie spowodowanym brakiem karty dżiękowej i gra się wyłącza. Dodam też iż kartę
dźwiękową posiadam lecz zintegrowaną z płytą główną. Model to Intel 82801BA/BAm AC''97

Czy mógłby mi ktoś z tym pomóc lub wytłumaczyć dlaczego nie działą ?? z góry dziękuję za odpowiedź


a zainstalowałeś dodatek w osobnym katalogu. Jeśli tak to spróbuj go przeinstalować.
jeślli nie to odinstaluj wszystko i zainstaluj ponownie.
Możliwe iż twoja karta dźwiękowa jest nieobsługiwana przez dodatek.
jak to nie pomoże to zgłoś się do pomocy technicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.06.2007 o 09:44, Hikisa napisał:

Kupiłem sobie Empire Earth z dodatkiem sztuka podboju. Byłoby wszystko miło i ładnie gdyby
tylko dodatek ten chodził. Podstawak działa bez problemu lecz przy włączaniu dodatku wyskakuje
komunikat o błedzie spowodowanym brakiem karty dżiękowej i gra się wyłącza. Dodam też iż kartę
dźwiękową posiadam lecz zintegrowaną z płytą główną. Model to Intel 82801BA/BAm AC''97

Czy mógłby mi ktoś z tym pomóc lub wytłumaczyć dlaczego nie działą ?? z góry dziękuję za odpowiedź


Jeśli podstawka ci chodzi do dodatek również powinien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kupilem karte graficzna ktora wedlug pomocy technicznej jestobslugiwana i nadal nic. W komentarzach pewnien czlowiek mial ten sam problem i po zainstalowaniu cracka gra zaczela chodzic. Mozecie mi jakos pomoc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować