Zaloguj się, aby obserwować  
Vidmol

GOTHIC 2- Tajemnice

372 postów w tym temacie

A ja mam pytanko dot. Gothica 2. Gdy szukamy tego typa co ukradl Oko Innosa, idac do gory spotykamy mysliwego, ktory tam chce zebysmy mu pomogli zabic zebacze (tam dalej za nim jest jaskinia czarnego trolla), idac dalej po prawej jest most. Przechodzimy przez niego i po pewnym czasie dochodzimy do "dolinki" (nie wiem jak to nazwac), gdzie sciany skalne sa cale porosniete roslinkami, pozornie slepa uliczka, ale za roslinkami znajduje sie jaskinia. I tam w tej jaskini po prawej stronie znajduje sie wejscie do jakiejs chyba swiatyni. Przy wejsciu po dwoch stronach stoja posagi innosa, na srodku na takim podwyzszeniu wyryta jest gwiazda, z ktorej rogow wycieka jakies niebieskie swiatlo, a na jej srodku stoi skrzynia. Problem w tym, ze wytrychem nie da sie jej otworzyc, a ja nie moge znalezc klucza. I tu moje pytanie: gdzie znalezc ten klucz?? I co w niej jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 12:37, Fum4R napisał:

A ja mam pytanko dot. Gothica 2. Gdy szukamy tego typa co ukradl Oko Innosa, idac do gory spotykamy
mysliwego, ktory tam chce zebysmy mu pomogli zabic zebacze (tam dalej za nim jest jaskinia
czarnego trolla), idac dalej po prawej jest most. Przechodzimy przez niego i po pewnym czasie
dochodzimy do "dolinki" (nie wiem jak to nazwac), gdzie sciany skalne sa cale porosniete roslinkami,
pozornie slepa uliczka, ale za roslinkami znajduje sie jaskinia. I tam w tej jaskini po prawej
stronie znajduje sie wejscie do jakiejs chyba swiatyni. Przy wejsciu po dwoch stronach stoja
posagi innosa, na srodku na takim podwyzszeniu wyryta jest gwiazda, z ktorej rogow wycieka
jakies niebieskie swiatlo, a na jej srodku stoi skrzynia. Problem w tym, ze wytrychem nie da
sie jej otworzyc, a ja nie moge znalezc klucza. I tu moje pytanie: gdzie znalezc ten klucz??
I co w niej jest?


W skrzyni jest trochę rzeczy,ale otworzyć ją można tylko jesli jest się nowicjuszem u magów ognia i oni poddadzą cię próbie ognia.Wtedy dostaniesz klucz który otwiera skrzynię.Jak już masz klucz i dotrzesz do jaskini okazuje się,że jest tam już jeden z pozostałych,którzy biorą udział w próbie i musisz go zabić (inaczej on ciebie i game over).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze juz ktos to pisal, ale nie chce mi sie calego watku przegladac :P

Mianowicie gdy zdobedziemy amulet sily (pod Khorinis u gildii zlodziei w skrzyni) mozemy sobie zwiekszac sile o 15 ile razy tylko chcemy :) Jak? Zakladamy amulet, wciskamy "b", sciagamy amulet i znow zakladamy. I tak caly czas :)

Jeszcze podpowiedz jak latwo zabic trola na dosyc niskim poziomie. Wystarczy, ze pojdziemy za niego i bedziemy go po tylku walic. Musimy tylko uwazac zeby caly czas znajdowac sie za nim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 13:50, Pyton01 napisał:

mi mój kumpel mówił że na świiątyni innosa jest samochód:)
trzeba tam wylecieć

Mi kumpel tez cos o samochodzie gadal :D Ze niby gdzies jest stary samochod i klocki Lego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 16:06, Igor FCBayern napisał:

Mi kumpel tez cos o samochodzie gadal :D Ze niby gdzies jest stary samochod i klocki Lego...


o klockach lego to pierwszy raz słysze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 18:13, Pyton01 napisał:

> Mi kumpel tez cos o samochodzie gadal :D Ze niby gdzies jest stary samochod i klocki Lego...


o klockach lego to pierwszy raz słysze:)


No ja tez pierwszy raz o tym uslyszalem od kolegi. Podobno sa one gdzies niedaleko tego samochodu... Ciekawe czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 19:08, Igor FCBayern napisał:

> > Mi kumpel tez cos o samochodzie gadal :D Ze niby gdzies jest stary samochod i klocki
Lego...
>
>
> o klockach lego to pierwszy raz słysze:)

No ja tez pierwszy raz o tym uslyszalem od kolegi. Podobno sa one gdzies niedaleko tego samochodu...
Ciekawe czy to prawda?

jutro sie poszuka! moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie tych mrocznych, przebranych na czerwono i czarno kolesi, którzy najpierw gadają z wami i mówią NIC NIE ZDOŁA POWSTRZYMAĆ NASZEGO PANA... Poszukiwacze się zwą, więc teraz, naciśnijcie przycisk który pokazuje wam statystyki, wpiszcie MARVIN, ponownie naciśnijcie owy przycisk, podejdźcie do poszukiwacza i naciśnijcie O . Jesteście teraz poszukiwaczem. Otwórzcie inventory - mmhm dużo czarów. Weźcie krzyk umarłych i rzućcie nim np. w bezimiennego :D Czar wygląda super, ale pod koniec jego działania wywala z gry. Czyżby jeden z testowych czarów g2 nk ?
P.s. : owa rzecz ma miejsce w g2 nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 17:12, WorldWar3PL napisał:

/.../ krzyk umarłych/.../ Czyżby jeden z testowych czarów g2 nk ?


w tka rune moze sie zamienic szpon beliara jesli jest sie magiem ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2006 o 21:14, B. Riv napisał:

w tka rune moze sie zamienic szpon beliara jesli jest sie magiem ognia


to chyba już po wilokrotnym ulepszeniu tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tu taka moze ciekawostka jakby kto przoczyl albo cos tam, ja gothic 9 razy i wogle tam raczej wszystko wiem.... runa do przelenczy pod stara bariera:D jest niedaleko smoka lodowego na wschod od niego zaraz kolo jaskni ale to juz raczej wszyscy wiedza bo to trudno sie na to nie napomknac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 22:23, Łukasz.G napisał:


> w tka rune moze sie zamienic szpon beliara jesli jest sie magiem ognia

to chyba już po wilokrotnym ulepszeniu tak??

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 13:50, Pyton01 napisał:

mi mój kumpel mówił że na świiątyni innosa jest samochód:)
trzeba tam wylecieć

Nie na świątyni Innosa, tylko na pustynnej świątyni w Jarkendarze. Dokładnie to wrak samochodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 20:48, B. Riv napisał:

> > > Mi kumpel tez cos o samochodzie gadal :D Ze niby gdzies jest stary samochod
i klocki
> Lego...
> >
> >
> > o klockach lego to pierwszy raz słysze:)
>
> No ja tez pierwszy raz o tym uslyszalem od kolegi. Podobno sa one gdzies niedaleko tego
samochodu...
> Ciekawe czy to prawda?
jutro sie poszuka! moze?

ten samochód to chyba z klocków lego jest, a napędzany jest magią:-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować