Zaloguj się, aby obserwować  
FranTic69

Counter - Strike 1.6 vs. Counter - Strike: Source - co jest lepsze?

98 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2007 o 22:48, The GaM3R napisał:

CS 1.6 rzadzi :D wymiata na Cs 1.6 jest wiecej servow a na Sourca malutko

Malutko serwerów na Source to żeś dowalił :P
Z tego co widziałem zazwyczaj jest ok 12.000 tys serwerów na Source nie wiem ile jest na 1.6 zapewne też dużo.
Jak coś obydwie wersje są super ponieważ jedna i druga ma klimacik działań anty i terro, grywalność.
Jedna wersja jest dla tych co lubią starego CS''a 1.6 a druga dla tych co wolą się cieszyć lepszą grafą i fizą. A ta nie zawodzi Source. Ale jednak to jest to samo mapy, skiny tylko odświeżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gra w obie gry, ale wole Source. Dlaczego? Realizm, fizyka itd. W 1.6 na prawie kazdym serwerze wszyscy biegaja z awp -_-, do tego walenie przez sciany, no sory, ale jakas mocna bronia moze by sie udalo, ale w 1.6 kazda bron wali przez sciane/rog sciany....
Poza tym, w Source bronie sa o wiele lepiej przedstawione. Maja rzeczywisty odrzut, wyglad i halas, kiedy w 1.6 zupelnie inaczej sie strzela z czegokolwiek (a glownie chodzi mi o M4 i AK47 -> zakladam ze dwie glowne bronie w grze). W 1.6 granaty to tragedia...latajace puszki, ktore z prawami fizyki maja tyle wspolnego, co ja z lekarzem.
Najbardziej mnie denerwuje w 1.6 celownik, ktory nawet na rozdzielczosci 1280*1024 i ustawieniu na najmniejszy mozliwy jest tak duzy, ze cala postac moze sie w nim zmiescic, kiedy w Source mozna recznie usawic wielkosc celownika. A HS''y o wiele latwiej sie wali w 1.6, ale to juz szczegol....
Tak czy siak, obie te gry i tak nie oddaja calkowitego realizmu jak GRAW, AA czy GR, ale to juz inne gatunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak Ufo2 gram w 1.6 i Source. Powiem ci, że Source jest o wiele lepszy i do tego łatwiejszy, bo jest ulepszona fizyka, co sprawia, że łatwiej jest ci trafić. Zdecydowanie Source :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 15:01, bojanzaw napisał:

Tak samo jak Ufo2 gram w 1.6 i Source. Powiem ci, że Source jest o wiele lepszy i do tego łatwiejszy,
bo jest ulepszona fizyka, co sprawia, że łatwiej jest ci trafić. Zdecydowanie Source :D

O to chodzi - gracze CSS wybierają go dlatego bo "jest łatwiejszy od 1.6". To samo tyczy się CoD i CoD2. Takich ludzi nazywa się powszechnie newbie czy raczej lajk było by dobrym słowem dla określenia lenistwa i braku samozaparcia u takich osobników. 1.6 zawsze było solą w waszym, Sourcowym oku i będzie póki przestaniecie wymyślać jaki to ten CSS nie jest. Prawda, jest. Żenujący i tylko dla "4funowców" bo nikt w to dziadostwo na turniejach nie chce spojrzeć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyzywasz mnie od newbie? Człowieku gram w to odkąd to wyszło, więc mnie nie besztaj. Napisałem, że gram też w 1.6, ale uważam, że CSS lepszy. Może tak mówisz, bo nie możesz sobie pozwolić na grę tej klasy - nie wiem, nie znam twojej konfiguracji sprzętowej. O gustach się nie dyskutuje, ja wolę Source''a, bo jest ładniejszy i więcej zabawy z niego jest, ty w 1.6, spoko. Ale nie mówię, że jesteś newbie O_o Co do 4funowców - ja gram dla zabawy, nie dla ranków O_o Ty grasz tylko po to, żeby nabić sobie punkty? To jest żenujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm byłoby fajnie, gdyby w CS była grywalność taka jak z 1.6 i grafika taka jak z Source. Grałem w 1.6, w Condition Zero, a od tygodnia w Source. Pierwsze wrażenie były jakieś takie nie teges - myślę sobie, za dużo zbędnych pierdół na tych mapach, latające beczki. Potem zacząłem to doceniać. W końcu nie po to buliłem kupę kasy na PC, żeby grać w 5 - letnie gry. Co mnie irytuje, to praktycznie banalne headshoty. W CS:CZ zacząłem grać na wiosnę tego roku, w wakacje miałem przerwę, a teraz po tygodniu grania wymiatam niczym pro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie lepszy jest Source jest lepszy od 1.6 ponieważ ma więcej fajniejszych opcji. Grafika tez w Source jest znacznie lepsza co sprawia ,że gra staje się przyjemniejsza. Ale CS 1.6 też jest bardzo fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 15:41, Zegarmistrz111 napisał:

No dla mnie lebszy jest SOURCE niż 1.6ale mam podzielone zdanie ale więcej raczej na SOURCE

dlamnie jest lepsze 1.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 15:41, Zegarmistrz111 napisał:

No dla mnie lebszy jest SOURCE niż 1.6ale mam podzielone zdanie ale więcej raczej na SOURCE

dlamnie jest lepszy 1.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 15:43, borowik123 napisał:

> No dla mnie lebszy jest SOURCE niż 1.6ale mam podzielone zdanie ale więcej raczej na SOURCE

dlamnie jest lepszy 1.6

Nie spamuj i dla ciebie może być co innego a dla mnie co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 15:45, Zegarmistrz111 napisał:

> > No dla mnie lebszy jest SOURCE niż 1.6ale mam podzielone zdanie ale więcej raczej
na SOURCE
>
> dlamnie jest lepszy 1.6
Nie spamuj i dla ciebie może być co innego a dla mnie co innego.

nie spamuje to samo sie tak zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 17:47, CyberPanki napisał:

Żenujący i tylko dla "4funowców" bo nikt w to dziadostwo na turniejach nie chce spojrzeć.


Bo ja jeśli mam np 20 minut wolnego czasu to nie chcę wchodzić na serwer, i stresować się"a co jeśli mnie zaraz zabiją, przecież ta broń ma taki odrzut ojojojoj!"
Ja chcę wejść na serwer, i sobie przyjemnie grać :|
To że tobie się gra nie podoba nie znaczy że jest żenująca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 15:46, borowik123 napisał:

> > > No dla mnie lebszy jest SOURCE niż 1.6ale mam podzielone zdanie ale więcej raczej

> na SOURCE
> >
> > dlamnie jest lepszy 1.6
> Nie spamuj i dla ciebie może być co innego a dla mnie co innego.
nie spamuje to samo sie tak zrobiło

Własnie a teraż to co a CSS to nawt ma lebszą grafę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 17:34, Pablo Querte napisał:

Osobiście gram tylko w 1.6 . CS:S to tylko widziałem na screenach. Słyszałem, że plusami jest
tam grafika i fizyka :D. Podobno można zastawiać się rożnymi rzeczami i robić barykady:) Chociaż
pewnie to tylko ściema i wszystko jest martwe :( A co macie na myśli mówiąc, że klimat uleciał?
Ja w CS:S nie zamierzam grać, ponieważ przy takiej grafice to będę miał niesamowite lagi. Nawet
czasami na 1.6 mam lagi, jednak to od internetu.


nie ja mam słabego kompa, a na wysokiej rozdzielczości (1100xcośtam czy jakoś tak) z wszystkim prawie na max mi się wogóle nie tnie.
A co do fizyki to większość obiektów da sie przesunąć czy zniszczyć, więc można na niektórych mapach robić barykady.

Dnia 03.06.2007 o 17:34, Pablo Querte napisał:

CS 1.6 rzadzi :D wymiata na Cs 1.6 jest wiecej servow a na Sourca malutko


Aha czyli wg. ciebie jakieś 20 000 serwerów(tyle mi najwięcej wyliczyło, pewnie jest więcej) to malutko? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, odpowiedziałeś na dosyć starego posta, bo ja już od dawna gram tylko w CSS :) Parę razy wracałem do 1.6, jednak... zbytnio wyszedłem z formy i już mnie nie ciągnie do tej gry. Teraz tylko CSS nawet argumentów nie mam dlaczego ta wersja. Po prostu jakoś mi przypadła do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 15:54, Pablo Querte napisał:

Heh, odpowiedziałeś na dosyć starego posta, bo ja już od dawna gram tylko w CSS :) Parę razy
wracałem do 1.6, jednak... zbytnio wyszedłem z formy i już mnie nie ciągnie do tej gry. Teraz
tylko CSS nawet argumentów nie mam dlaczego ta wersja. Po prostu jakoś mi przypadła do gustu
:)


hehe, to fajnie.
Rzeczywiście, rozgrywka w source jest taka lekka i przyjemna.
Aż się chcę grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować