Zaloguj się, aby obserwować  
FranTic69

Counter - Strike 1.6 vs. Counter - Strike: Source - co jest lepsze?

98 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2007 o 14:45, DartiReviMaster napisał:

Jak dla mnie Source. Śliczna grafika itd . Chodź resztą od 1.6 sie nie różni prawie że. Ale
jednak Source lepszy

Też tak myśle ale C.S.S jest nie wiele lebszy ale lebszy fajne plansze tylko szkoda że nie ma nowych broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 14:05, Jarrefan napisał:

CS 1,6 NO STEAM RZĄDZI! Wiem kradnę czyjąś pracę bo go ściągnąłem!


To wiesz też zapewne co za to grozi (patrz regulamin)
BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 14:15, trutututu napisał:

Ja grałem tylko w CS 1.6 więc za bardzo to nie wiem, ale chyba source bo ma lepszą grafikę
a w zasadzie nic niezmienia


owszem zmienia, jest bardziej realistyczniejszy (css), a strzelac do sie tylko przez male skrzynki i drewniane drzwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 15:16, Zauri napisał:

> Ja grałem tylko w CS 1.6 więc za bardzo to nie wiem, ale chyba source bo ma lepszą grafikę

> a w zasadzie nic niezmienia

owszem zmienia, jest bardziej realistyczniejszy (css), a strzelac do sie tylko przez male skrzynki
i drewniane drzwi!

Co do tego że jest bardziej realistyczny to się zgodzę jajniej bronie wyglądają i fajniej wyglądają ludziki ale na początku nie można wybrać gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 13:41, Zegarmistrz111 napisał:

ale na początku nie można wybrać gościa.


jak nie mozna ? mozna, wybierasz sposrod 4 modeli terrorystow i 4 anty. a skiow robonych przez graczy tez jest cala masa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 14:28, Valentino S.A. napisał:

ja wole cs:s bo mam lepsza grafę,mapy . bronie i moim zdaniem lepszy kilmat ^^ chociaż czasami
, lubie se pograc w 1.6 :)

No ten 1.6 też lubie czasami pograć ale czesciej gram w C.S.S są fajniejsze plansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam oba countery i aktualnie gram w 1.6. CS:S (czyli source) jest bardziej zbugowany i dla tego mi sie nie podoba. Cs 1.6 ma lepsza grywalnosc i duuuuzo wiecej osob w niego gra. 2 zaleta cs 1.6 sa male wymagania komputerowe wiec posiadacze slabszego sprzetu spokojnie moga kupic sobie cs 1.6 "pod choinke". POLECAm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 22:16, kamil2309 napisał:

2 zaleta
cs 1.6 sa male wymagania komputerowe wiec posiadacze slabszego sprzetu spokojnie moga kupic
sobie cs 1.6 "pod choinke". POLECAm



nie zapominaj ze pierwotnie HL2 a co za tym idzie i CSS nie mialy o wile wiekszych wymagan od cs1.6. Ale te ciagle update na pewno powiekszyly je troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie lepszy Cs:S. Lepsza grafika, bardziej widoczni inni gracze (w starym cs''ie zabijalm swoich, bo ich nie odrużniałam) i ogólnie lepsze rozmieszczenie obiektów na mapie. W starym cs''ie obiekty są bardzo daleko od siebie dzieki czemu trudniej się osłaniac i bronic, granty.... te wielkie piłki (jak to smiesznie wygląda).
Cs:S - trudniejszy i bardziej profesjonalny. [To tylko moja opinia]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 17:48, 332 napisał:

Według mnie lepszy Cs:S. Lepsza grafika, bardziej widoczni inni gracze (w starym cs''ie zabijalm
swoich, bo ich nie odrużniałam) i ogólnie lepsze rozmieszczenie obiektów na mapie. W starym
cs''ie obiekty są bardzo daleko od siebie dzieki czemu trudniej się osłaniac i bronic, granty....
te wielkie piłki (jak to smiesznie wygląda).
Cs:S - trudniejszy i bardziej profesjonalny. [To tylko moja opinia]

Zgadzam się bardziej trudny C.S"1.6 był o wiele łatwiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CS:S only ;] Nie wiem jakie komputery maja ludzie by narzekac na FPSy w Source. Zreszta topiki o wyciaganiu wiecej klatek sa na 1 miejscu nawet na forach 1.6 co juz w ogole zakrawa na kpine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co w ogóle sądzicie o Counter Strike Source mam ta gre i mam tez 1.6 uwazam ze source jest o wiele lepszy chociaz niektorzy uwazaja odwrotnie co wy o niej sądzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować