Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Chipsy - temat ogólny

2258 postów w tym temacie

Jest to temat ogólny o Chipsach. Nie znalazłem podobnego tematu dlatego założyłem nowy.
Jest to miejsce aby wymieniać swoje ulubione marki, smaki, rodzaje itp. Wymieniać się opiniami, dzielić się informacjami o nowościach ze świata Chipsów.

Zapraszam do dyskusji.

20070603195448

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę powiedzieć, że Chipsy to jem gdzieś od ponad 12 lat, odkąd zacząłem chodzić do podstawówki. To już zrobił się z tego swego rodzaju nałóg bo po prostu muszę zjeść paczkę chipsów przynajmniej co drugi dzień bo inaczej to wytrzymać nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:54, awesome napisał:

Jest to temat ogólny o Chipsach. Nie znalazłem podobnego tematu dlatego założyłem nowy.
Jest to miejsce aby wymieniać swoje ulubione marki, smaki, rodzaje itp. Wymieniać się opiniami,
dzielić się informacjami o nowościach ze świata Chipsów.

Zapraszam do dyskusji.

Kiedyś...były baardzo smaczne Chipsy o nazwie,,Pringles"one były w takiej wysokiej puszce.A teraz nigdzie w sklapach u siebie nie widzę tych chipsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:54, awesome napisał:

Jest to temat ogólny o Chipsach. Nie znalazłem podobnego tematu dlatego założyłem nowy.
Jest to miejsce aby wymieniać swoje ulubione marki, smaki, rodzaje itp. Wymieniać się opiniami,
dzielić się informacjami o nowościach ze świata Chipsów.

Zapraszam do dyskusji.


Ciekawy temat, nie powiem:).
Ja najbardziej lubię Lay''sy o smaku zielonej cebulki, ale chętnie zjem pikantną paprykę. Kiedyś dobre były o smaku Primavera, ale już ich niestety nie ma, a szkoda. Ogólnie to od chipsów wolę jednak Bake Rolls''y, najlepiej w wydaniu pizzowym, albo czosnkowym:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:56, Gracz 23 napisał:

> Jest to temat ogólny o Chipsach. Nie znalazłem podobnego tematu dlatego założyłem nowy.

> Jest to miejsce aby wymieniać swoje ulubione marki, smaki, rodzaje itp. Wymieniać się
opiniami,
> dzielić się informacjami o nowościach ze świata Chipsów.
>
> Zapraszam do dyskusji.
Kiedyś...były baardzo smaczne Chipsy o nazwie,,Pringles"one były w takiej wysokiej puszce.A
teraz nigdzie w sklapach u siebie nie widzę tych chipsów

No niestety... Wspaniałe były ale jest coś w podobie i tańsze od ówczsnych pringelsów - Chipsetten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:56, Gracz 23 napisał:

>>>...........


No ja tez coś ich ostatnio nie widzę. W sumie to drogie były, ale za to przynajmniej nigdy nie były połamane tylko zawsze calutkie :D

Dodam, że uwielbiam pakrykowe i także pomidorowe Snacki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:56, Gracz 23 napisał:

Kiedyś...były baardzo smaczne Chipsy o nazwie,,Pringles"one były w takiej wysokiej puszce.A
teraz nigdzie w sklapach u siebie nie widzę tych chipsów


Ta super były, tego już nie ma chyba nigdzie bo u mnie w mieście też dawno nie widziałem, ja najbardziej lubie Maczugi keczupowe- super smak i w dodatku 2 razy tańsze od laysów które dla mnie są bardzo przeciętne. Ogółem lubie chipsy grubo krojone, takie jak np. Crunchips Xcut. Kiedyś były takie grube laysy, teraz nigdzie ich nie widze. Dobre są też ketchupowe Stary.Chipsy jem dość żadko, zwykle co około tydzień bądz rzadziej. Ja mam inny nałóg- lody, minimum jeden wodny dziennie bo inaczej nie moge żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:58, ja33no napisał:

Ja lubiałem Chitosy orzechowe XD ale niestety je wycofali ( ciekawe czemu :/ ) teraz się zajadam
serowymi :)

to są chrupki kukurydziane, ale skoro o chitosach mowa to od tych barwiących to mnie i moim kumplom kiedyś powyskakiwało uczulenie w jamie ustnej od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:57, ak.47 napisał:

>>>.............


Bake rollsy tez są spoko tylko to już takie marginalne chipsy. Dla nich powinni stworzyć osobne określenie. Ja tam jakbym miał wybrać czy w sklepie kupic chipsy czy bake rollsy jednak pozostałbym przy tradycyjnych chipsach chociaz bake rollsy też dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:58, ja33no napisał:

Ja lubiałem Chitosy orzechowe XD ale niestety je wycofali ( ciekawe czemu :/ ) teraz się zajadam
serowymi :)

O.o 1 słysze o orzechowych, był czas że były też truskawkowe i czekoladowe- naprawde super a wycofali :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dodam, że wspaniałe były (są?) Crunchipsy Chiński Styl. Mogłem jeść 2 paczki dzienne,ale ostatnio nie mogę ich w sklepie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 20:02, ak.47 napisał:

Ja jeszcze dodam, że wspaniałe były (są?) Crunchipsy Chiński Styl. Mogłem jeść 2 paczki dzienne,ale
ostatnio nie mogę ich w sklepie znaleźć.

aaa też mi się ostatnio spodobały ale kiedy ich zasmakowałem jakoś zniknęły ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 20:00, awesome napisał:

> >>>.............

Bake rollsy tez są spoko tylko to już takie marginalne chipsy. Dla nich powinni stworzyć osobne
określenie. Ja tam jakbym miał wybrać czy w sklepie kupic chipsy czy bake rollsy jednak pozostałbym
przy tradycyjnych chipsach chociaz bake rollsy też dobre.


Bakerolls nie można określić jako chipsy bo to nie jest tak sztuczne i szkodliwe jak nie patrzeć jak one, zwykle naturalne chlebowe "placki" fajnie przyprawione i bardzo dobre, bardzo lubie ,szkoda że takie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 20:02, Manieklbl napisał:

> Ja lubiałem Chitosy orzechowe XD ale niestety je wycofali ( ciekawe czemu :/ ) teraz się
zajadam
> serowymi :)
O.o 1 słysze o orzechowych, był czas że były też truskawkowe i czekoladowe- naprawde super
a wycofali :/


Kiedyś były tez te chitosy takie jakieś w zielonym opakowaniu i miały kształt rurki o smaku jakiejś przyprawy,a może to były o smaku pizza. Chyba tak, to była pizza. Teraz coś nie widzę.


Najgorsze to chyba solone bo takie bez smaku w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 20:03, Manieklbl napisał:

Bakerolls nie można określić jako chipsy bo to nie jest tak sztuczne i szkodliwe jak nie patrzeć
jak one, zwykle naturalne chlebowe "placki" fajnie przyprawione i bardzo dobre, bardzo lubie
,szkoda że takie drogie.


Drogie? 1,80 za paczkę u mnie, a po znajomości nawet 1,50;). Duże Lay''sy kosztują 3 zł, a są szkodliwsze;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 20:02, Magwisienka napisał:

Najlepsze są Lay''sy o smaku zielonej cebulki. Kropka :P
Ewentualnie inne smaki, ale tylko Lay''s, inne są beznadziejne szczerze mówiąc.


Oj oj, Laysy są też bardzo dobre ale takie inne po prostu. Ja wolę za cenę 1.80zł mieć dużą pakę Starów najlepiej o smaku pomidora z przyprawami. jadł ktoś kiedyś? miód w gębie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować