Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Chipsy - temat ogólny

2258 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2007 o 19:56, Gracz 23 napisał:

Kiedyś...były baardzo smaczne Chipsy o nazwie,,Pringles"one były w takiej wysokiej puszce.A
teraz nigdzie w sklapach u siebie nie widzę tych chipsów

Ależ są... trzeba tylko dobrze szukać:)
Znajdziesz je w TESCO, Makro, oraz Real.
A wycofali je ze zwykłych sklepów ponoć dlatego że są wyjątkowo...niezdrowe.
Ale kogo to obchodzi? :) Faktycznie, są smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chipsy kupuję sporadycznie:P najczęściej:
- star chips keczupowe
- Cheetos serowe(już nie!:P ostatnią paczkę zjadłem trzy lata temu)
- lays te z pietruszką:) - szkoda, że już nie produkują;/
Oczywiście jedną max dwie paczki to średnio raz na tydzień - wole inne przysmaki;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 20:07, awesome napisał:

Oj oj, Laysy są też bardzo dobre ale takie inne po prostu. Ja wolę za cenę 1.80zł mieć dużą
pakę Starów najlepiej o smaku pomidora z przyprawami. jadł ktoś kiedyś? miód w gębie.


Cud, miód i orzeszki;P. Prawda, bardzo dobre, ale jeszcze lepsze są paprykowe. Stanowią ciekawą, IMO lepszą, alternatywę dla Laysów, bo mają baaardzo przyjemny smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś(w podstawówce) to codziennie na karzdej przerwie czasem i na lekcji(religji) miałem przy sobie paczke chipsów, teraz już nie jadam.No czasem gdzieś się jakaś paczuszka przewinie jakichś takich bekonowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:56, Gracz 23 napisał:

> Jest to temat ogólny o Chipsach. Nie znalazłem podobnego tematu dlatego założyłem nowy.

> Jest to miejsce aby wymieniać swoje ulubione marki, smaki, rodzaje itp. Wymieniać się
opiniami,
> dzielić się informacjami o nowościach ze świata Chipsów.
>
> Zapraszam do dyskusji.
Kiedyś...były baardzo smaczne Chipsy o nazwie,,Pringles"one były w takiej wysokiej puszce.A
teraz nigdzie w sklapach u siebie nie widzę tych chipsów

Taaaaak, to były chipsy. U mnie w sklepach jeszcze są, aczkolwiek nikt ich nie bierze. Prócz mnie :D
Ja to tam lubię Lay''s szczególnie cztery pory roku, Cheetos (Chitos? :D), ketchupowe. Chipsami nie brzydzę, każde zjem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 20:07, mick... napisał:

Ja jadlem xD a jakie chipsy uwazacie za najgorsze ?



Solone. Nawet laysy ale jak solone to najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 20:07, Darkstar181 napisał:

A wycofali je ze zwykłych sklepów ponoć dlatego że są wyjątkowo...niezdrowe.


Chipsy i zdrowie ? imo dwie sprzeczne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 20:08, ak.47 napisał:

> Oj oj, Laysy są też bardzo dobre ale takie inne po prostu. Ja wolę za cenę 1.80zł mieć
dużą
> pakę Starów najlepiej o smaku pomidora z przyprawami. jadł ktoś kiedyś? miód w gębie.


Cud, miód i orzeszki;P. Prawda, bardzo dobre, ale jeszcze lepsze są paprykowe. Stanowią ciekawą,
IMO lepszą, alternatywę dla Laysów, bo mają baaardzo przyjemny smak.


W ogóle Laysy za bardzo się cenią. Powinni zejść z tych wysokich cen za większe paczki. I tak własnie ostatnio się dzieje, ale nadal STARY są bardzo dobrą alternatywą dla Laysów.
BTW, przydałby się na rynku nowy producent chipsów z nowymi cenami, smakami i nowymi pomysłami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 20:15, Skrytobójca napisał:

> A wycofali je ze zwykłych sklepów ponoć dlatego że są wyjątkowo...niezdrowe.

Chipsy i zdrowie ? imo dwie sprzeczne rzeczy



No wiesz, ja już bez chipsów żyć nie moge. MIałem taki okres ze 2 lata temu, że nie jadłem z pół roku ale potem gdzies u kogoś zjadłem 1 czy 2 i nałóg znowu wrócił. Aj, trochę kasy na to idzie ale przynajmniej dobre to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 20:17, awesome napisał:

> > A wycofali je ze zwykłych sklepów ponoć dlatego że są wyjątkowo...niezdrowe.
>
> Chipsy i zdrowie ? imo dwie sprzeczne rzeczy


No wiesz, ja już bez chipsów żyć nie moge. MIałem taki okres ze 2 lata temu, że nie jadłem
z pół roku ale potem gdzies u kogoś zjadłem 1 czy 2 i nałóg znowu wrócił. Aj, trochę kasy na
to idzie ale przynajmniej dobre to :)


BTW nie przylaz z pustymi "rencami" jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 20:17, awesome napisał:

> > A wycofali je ze zwykłych sklepów ponoć dlatego że są wyjątkowo...niezdrowe.
>
> Chipsy i zdrowie ? imo dwie sprzeczne rzeczy


No wiesz, ja już bez chipsów żyć nie moge. MIałem taki okres ze 2 lata temu, że nie jadłem
z pół roku ale potem gdzies u kogoś zjadłem 1 czy 2 i nałóg znowu wrócił. Aj, trochę kasy na
to idzie ale przynajmniej dobre to :)

Ja uwielbiam je, i nie mam nic do tego że ty je uwielbiasz, co nie zmienia faktu że są niezdrowe, ale tak patrząc to całe życie jest niezdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam, można powiedzieć że jestem uzależniony od chipsów "Chio". Moim zdaniem są to najlepsze chipsy na rynku. niekiedy można jeszcze zjeść Pringlesy, ale znaleźć je w sklepach jest naprawdę ciężko. Są najlepsze, ale przez to okropnie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie Twistosy o smaku.... eee no te czarne Twistosy :) Poza tym Cheetosy Pizzowe i Ketchupowe i Lays Solone. Ale i tak najlepszy chipsowy moment to piatek godz. 17 po kupieniu Twistosów czarnych i zimnego Cherry Coke 1.0 l (w sklepie gdzie pracuje taka ładna sprzedawczyni- tylko że ona ma ranną zmianę :() usiąść sobie przed kompem, pojadać Twistosy, popijać Cherry i grać w jakąś fajną gierkę. Wtedy Twistosy smakują jak nigdy. Polecam :)

P.S. Kto pamięta "Rufflesy" ?? Szamałem je w czasach, gdy w chrupkach szukało się tazosów z Gwiezdnych Wojen- tych starych. To były czasy- rok 1996,1997.... Kurde łezka się w oku kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to lubię Laysy są według mnie najbardziej naturalne, smaczne, i są świeże przez te opakowania:)
A najbardziej Apetity.
Jeszcze też są dobre te chipsy z wyglądem frytki o smaku keczupowym. Oczywiście od Frito:)
Nie czerpię Crenchipsów czy jak im tak takie sztuczne i bardzo mi się po nich odbija niezdrowo również nie czerpię Cheotes''ós.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować