Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Chipsy - temat ogólny

2258 postów w tym temacie

A ja najbardziej lubię czipsy "Leader Price" o smaku serowo cebulowym, ogólnie jakoś mi bardziej smakują te "tanioszki" - widać moje chamskie podniebienie nie przyjmuje lepszych :P
A Pringelsów to raczej nie wycofali ze względu na ich zdrowotność (jeśli można mówić o zdrowotności czipsów:P), gdyby zawierały zbyt dużo jakichś szkodliwych substancji, to w by je w ogóle wycofali ze sprzedaży, pewnie w większości sklepów się za słabo sprzedawały. A Piringelsy kupuje w Anglii, bo prez cały czas jak byłem to w jakichś sklepach były ich obniżki, a sa naprawde dobre - wszystkis smaki oprócz BBQ i jakiegoś jeszcze.
A jedliście te angielskie czipsy o smaku "vinegar", ja pierdziele podłe jak cholera, u nas by się raczej octowy smażony ziemniak nie przyjął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy małą imprezę i po zjedzeniu dużej paczki solonych Lay''sów mój kumpel obrzygał mi łóżko, więc nie polecam tych chipsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 20:51, Sith66 napisał:

Mieliśmy małą imprezę i po zjedzeniu dużej paczki solonych Lay''sów mój kumpel obrzygał mi
łóżko, więc nie polecam tych chipsów.

Wiesz, nie chcę nikogo osądzać ani wmawiać , ale wydaje mi się że Coca coli tam nie piliście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jadam chipsów. Kiedyś jadłem będąc mały i wtedy byłem naprawdę głupi - tyłem cały czas jedząc chipsy. Naprawdę polecam każdemu z was przestać, to jest naprawdę niezdrowe i toksyczne. Lepiej już zjeść pyszną grecką sałatkę z sucharkami. To jest dopiero pyszne ;-)

Pzdr,
Adz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 21:00, Korsaż napisał:

lubię wszystkie oprócz niedobrych :)



A jakie do dla ciebie niedobre jak można spytać?

Może słyszał ktoś coś o jakichś nowych smakach, rodzajach itp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"O w mordę... kto zakłąda takie tematy?! A tak, popatrz na pierwszą stronę..." pomyślał Kradziej po czym stwierdził, że nie ma czasu na dłuższe myślenie nad bezsensownością tego tematu i po prostu napisze w nim posta.
Najbardziej lubię Crunchpisy X-Cut Cheese & Onion - są pyszne! A poza nimi, to lubię tradycyjne Laysy (solone, cebulowe, bekonowe - sprzedają je jeszcze? - i fromage) oraz popcorn w paczkach^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 21:04, Adamzzz napisał:

Ja nie jadam chipsów. Kiedyś jadłem będąc mały i wtedy byłem naprawdę głupi - tyłem cały czas
jedząc chipsy. Naprawdę polecam każdemu z was przestać, to jest naprawdę niezdrowe i toksyczne.
Lepiej już zjeść pyszną grecką sałatkę z sucharkami. To jest dopiero pyszne ;-)

Pzdr,
Adz



jeszcze jarzynową to rozumiem ale grecką i z sucharami strach poczuć to w przełyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 21:06, awesome napisał:

> lubię wszystkie oprócz niedobrych :)


A jakie do dla ciebie niedobre jak można spytać?


niedobre-wszystkie oprócz lay''s,top,star chips i te z takim jakimś tygrysem na opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 21:04, Adamzzz napisał:

Ja nie jadam chipsów. Kiedyś jadłem będąc mały i wtedy byłem naprawdę głupi - tyłem cały czas
jedząc chipsy. Naprawdę polecam każdemu z was przestać, to jest naprawdę niezdrowe i toksyczne.
Lepiej już zjeść pyszną grecką sałatkę z sucharkami. To jest dopiero pyszne ;-)



Hmmm, z tym tyciem od chipów to nie jest tak. Ja jem tego tony i gruby nie jestem, chudy po prostu jestem, co tu sie oszukiwac. 60kg przy wzroście 1,86 to trochę mało. No ale to mam tak dziedziczne.
Chipsy jeść będę zawsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 21:08, Korsaż napisał:

> > ...............



A o crunchipsach nie zapomniałeś? One też są całkiem w porządku. A najlepsze Stary to pomidor z przyprawami, tak dobrego smaku nawet lays nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 21:06, Korsaż napisał:

jeszcze jarzynową to rozumiem ale grecką i z sucharami strach poczuć to w przełyku


Nie lubisz połączenia oliwek, sałaty, papryki, pomidora i sera feta? Przepyszne.
A wracając do tematu - już od dawna nie jem chipsów, nie czuje się z tym ani lepiej, ani gorzej - po prostu zapomniałem (prawie), że coś tego podobnego istnieje. Ale wcześniej najlepszymi dla mnie chipsami były Laysy paprykowe. Pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 21:10, awesome napisał:

> > > ...............


A o crunchipsach nie zapomniałeś? One też są całkiem w porządku. A najlepsze Stary to pomidor
z przyprawami, tak dobrego smaku nawet lays nie ma.


crunchips-jak ja dawno nie jadłem...ale są dobre i nie jestem gruby dla informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować