Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Chipsy - temat ogólny

2258 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2007 o 21:12, Korsaż napisał:

> > > > ...............


Nic przecież nie mówię czy jesteś gruby czy nie, mówię tylko, że ten stereotyp iż od chipsów się tyje jakiś niezbyt trafny jest, i bynajmniej ja przez chipsy nie tyję, a szkoda bo by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione chipsy to Lays i Cheetos :P. Ulubione smaki z Lay''sów to: Serowo paprykowe, Cztery pory roku-Wiosenny twarożek, Fromage, Paprykowe, Zielona cebulka, Ketchupowe Stix i to wszystkie ;).
Smaki z cheetosów: Ketchupowe, Pizzowe, Serowe, i to wszystkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chipsów staram się unikać, wiadomo - pryszcze, otyłość, te sprawy. Jednk czasami nie moge się powstrzymać i raz na miesiąc, albo kilka strzelę sobie mega wielgachną paczkę, żeby nie zapomnieć ich smaku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam grube Laysy:D smak nie ma znaczenia, ważne żeby były grube i chrupiące:) dobre też są jeszcze Twistosy o smaku grillowanego mięska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 21:14, awesome napisał:

> > > > > ...............

Nic przecież nie mówię czy jesteś gruby czy nie, mówię tylko, że ten stereotyp iż od chipsów
się tyje jakiś niezbyt trafny jest, i bynajmniej ja przez chipsy nie tyję, a szkoda bo by się
przydało.

Zamień się ze mną , 100 kilo przy 1,78 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 21:18, Harvenar napisał:

Chipsów staram się unikać, wiadomo - pryszcze, otyłość, te sprawy. Jednk czasami nie moge się
powstrzymać i raz na miesiąc, albo kilka strzelę sobie mega wielgachną paczkę, żeby nie zapomnieć
ich smaku ;)


ja też nieraz jak mnie najdzie ochota to zjem ale rzadko raz na 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 21:19, Skrytobójca napisał:

> > > > > > ...............



Naprawdę chciałbyś 60kg przy 1,86?
Najlepiej to oddaj mi te 20kg :D

Przez chipsy czy masz tak po ojcu ?
Ja chipsów moge jeść i 5 paczek dziennie i nie przytyje przez to.............niestetty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lays to zdecydowanie najlepsze chipsy jeśli chodzi o smak moim zdaniem, jednak jestem osobą bardzo skąpą i przeważnie wolę kupić sobie chipsy tańsze, których kupie w sumie dwa lub trzy razy więcej, niż gdybym miał kupić Lays''y. Jeśli chodzi o smaki to paprykowe "żondzom". Jakoś nigdy nie przepadałem za wszelkimi cebulowymi smakami i tylko paprykowe i jeszcze ewentualnie solone się liczyły. Najczęściej zdarza mi się kupować Biesiadne, gdyż są tanie i bardzo dobre. Na moje kubki smakowe działają tak samo jak Lays''y, a skoro nie widać różnicy to po co przepłacać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ważę 67 kilo przy 178 cm wzrostu, a i tak wyglądam na duuużo chudszego. Chipsów nie jem często, ale jak już to przynajmniej dwie paczki:). Albo i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do niedawna czipsów wcinałem naprawdę mnóstwo. Jednak zaczynam się ograniczać, bo nie chę mieć problemów z żołądkiem. Jak już coś chrupię to albo chrupki kukurydziane albo paluszki :) Podobno jeszcze zatykają jakieś przewody itp. Jednak od czasu to poczęstuję się odrobiną ;P A gruby też nie jestem ;) Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 21:23, Pablo Querte napisał:

Ja do niedawna czipsów wcinałem naprawdę mnóstwo. Jednak zaczynam się ograniczać, bo nie chę
mieć problemów z żołądkiem. Jak już coś chrupię to albo chrupki kukurydziane albo paluszki
:) Podobno jeszcze zatykają jakieś przewody itp. Jednak od czasu to poczęstuję się odrobiną
;P A gruby też nie jestem ;) Chyba.



Nic co jest dobre nie jest niestety zdrowe :/ i to jest ból. Ja przeplatam jjem cos szkodliwego a potem cos zdrowego i wychodze na 0 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do smaków to najbardziej lubię paprykowe i o jakimś jeszcze mięskowe ;) Cebulowo-serowych już wolę nie próbować, bo strasznie śmierdzi z buzi. Kiedyś po paczce szybko umyłem sobie zęby. Zapach stał się jeszcze groszy. Dopiero po kilku godzinach umyłem ponownie kły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 21:29, Pablo Querte napisał:

A co do smaków to najbardziej lubię paprykowe i o jakimś jeszcze mięskowe ;) Cebulowo-serowych
już wolę nie próbować, bo strasznie śmierdzi z buzi. Kiedyś po paczce szybko umyłem sobie zęby.
Zapach stał się jeszcze groszy. Dopiero po kilku godzinach umyłem ponownie kły.


To wez zjedz kielbasy kawalek i umyj potem zęby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 21:31, bloodmaster napisał:

ja tam uwielbia fromage a najlepiej je się je grając w guild warsy (spróbujcieXD)



A nie sądzisz ze te fromage jakoś tak dziwnie pachną? ja przez ten zapach nie jestem w stanie ich zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 21:32, awesome napisał:

> ja tam uwielbia fromage a najlepiej je się je grając w guild warsy (spróbujcieXD)


A nie sądzisz ze te fromage jakoś tak dziwnie pachną? ja przez ten zapach nie jestem w stanie
ich zjeść.

Nie tylko zapach jest podejrzany... Sam kolor i to coś zielone na nich wydaje się dziwne. A co do grania i jedzenia chipsów to jest jedna wada. Jedząc chipsy ma się tłuste palce. Potem klawisze też są tłuste. Chyba, że wasze klawiatury same się myją ;) Przykład: mój brat tak kiedyś zrobił i guziki były tak tłuste i brudne, że palce się po nich ślizgały ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować