Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Chipsy - temat ogólny

2258 postów w tym temacie

no ja bym chcial miec takiego kolege bo teraz dziennie na chipsy idzie mi średnio ze 2-3zł czyli ponad 60zl na miesiac na same chipsy. a zdarza sie ze czasem to i 6zl nei starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak jechałem z klasą do kina zawitałem do supermarketu ''''Netto'''' po jakieś przekąski.Na stoisku z ''''czipsami'''' miałem dylemat(xD).Pierwszy raz miałem okazję kupić te nowe Naturalsy, o których tak głośno. W 2 narożniku miałem TV Paka Lay''s Solone.Wybrałem Lays''y, sprawdzony smak.Ale niedługo kupię te ''''zdrowe'''' chipsy i zobaczymy...

Ale Solone od Lay''s są NIEZIEMSKIE!Sama przyjemność, bardzo mało chemii.POEZJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 00:55, NyGgA MiLy napisał:

Ostatnio jak jechałem z klasą do kina zawitałem do supermarketu ''''Netto'''' po jakieś
przekąski.Na stoisku z ''''czipsami'''' miałem dylemat(xD).Pierwszy raz miałem okazję
kupić te nowe Naturalsy, o których tak głośno. W 2 narożniku miałem TV Paka Lay''s Solone.Wybrałem
Lays''y, sprawdzony smak.Ale niedługo kupię te ''''zdrowe'''' chipsy i zobaczymy...

Ale Solone od Lay''s są NIEZIEMSKIE!Sama przyjemność, bardzo mało chemii.POEZJA!



Nienawidze samych solonych. az pieką usta po nich po tej soli i dla mnie to smaku wiekszego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 00:55, NyGgA MiLy napisał:

Ostatnio jak jechałem z klasą do kina zawitałem do supermarketu ''''Netto'''' po jakieś
przekąski.Na stoisku z ''''czipsami'''' miałem dylemat(xD).Pierwszy raz miałem okazję
kupić te nowe Naturalsy, o których tak głośno. W 2 narożniku miałem TV Paka Lay''s Solone.Wybrałem
Lays''y, sprawdzony smak.Ale niedługo kupię te ''''zdrowe'''' chipsy i zobaczymy...

Ale Solone od Lay''s są NIEZIEMSKIE!Sama przyjemność, bardzo mało chemii.POEZJA!

Ja też uwielbiam solone, dla według mnie to najlepsze laysy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze Laysy to te słodko kwaśne czy jak tam. Ostra i łagodna papryka + zielona cebulka. A w ogóle naj naj to były Pringelsy. Teraz je mało widuje. Zwłaszcza w mojej mieścinie ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 17:32, Gorn7 napisał:

Lays''y słodko-kwaśne chyba już nie są produkowane, ja chyba ich wcale nie jadłem;/

Takie też były ;] ale chodzi mi o obecne te jasno zielone ;] mmmm pycha ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 17:32, Gorn7 napisał:

Lays''y słodko-kwaśne chyba już nie są produkowane, ja chyba ich wcale nie jadłem;/


taki miały napisany smak? czy moze tylko tak smakowały??

LUDZIE, wielka promocja w tesco. Za 2,79zł dostajemy 2 wielkie paczki pysznych chipsów tescowych po 250g każda. promocja trwa do wyczerpania zapasów. Sa 3 smaki: pyszna papryka (dla mnie lepsze niz laysy) jakies cebulkowe i solone. WYśmienite są te chipsy wiec nie obyło sie bez zrobienia małych zapasów: 6 paczek za jedyne ok.8zł. A to daje 6x 250g= 1,5kg pysznych chipsów :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2008 o 09:38, mężczyzna napisał:

LUDZIE, wielka promocja w tesco. Za 2,79zł dostajemy 2 wielkie paczki pysznych chipsów
tescowych po 250g każda. promocja trwa do wyczerpania zapasów. Sa 3 smaki: pyszna papryka
(dla mnie lepsze niz laysy) jakies cebulkowe i solone. WYśmienite są te chipsy wiec nie
obyło sie bez zrobienia małych zapasów: 6 paczek za jedyne ok.8zł. A to daje 6x 250g=
1,5kg pysznych chipsów :D :D


mowisz o chipsach TKZ (takie szare opakowanie) czy TESCO (kolorowe) ?
bo TKZ sa smaczniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 09:48, wonski85 napisał:


> LUDZIE, wielka promocja w tesco. Za 2,79zł dostajemy 2 wielkie paczki pysznych chipsów

> tescowych po 250g każda. promocja trwa do wyczerpania zapasów. Sa 3 smaki: pyszna
papryka
> (dla mnie lepsze niz laysy) jakies cebulkowe i solone. WYśmienite są te chipsy wiec
nie
> obyło sie bez zrobienia małych zapasów: 6 paczek za jedyne ok.8zł. A to daje 6x
250g=
> 1,5kg pysznych chipsów :D :D

mowisz o chipsach TKZ (takie szare opakowanie) czy TESCO (kolorowe) ?
bo TKZ sa smaczniejsze ;)


nie szare, nie kolorowe a biale z niebieskim paskiem na górze i napisem TESCO czerwona czcionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2008 o 09:53, mężczyzna napisał:

nie szare, nie kolorowe a biale z niebieskim paskiem na górze i napisem TESCO czerwona
czcionka.


no takie szare :)
te sa lepsze niz te w kolorowych opakowaniach :D
po pracy trzeba nawiedzić TESCO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem wogóle... albo moje kubki smakowe narażone są na bezsmak albo tak jest naprawdę ale te nowe chipsy kaebabowe Lays Apettit wogóle nie smakują jak kaebab...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 09:38, mężczyzna napisał:

taki miały napisany smak? czy moze tylko tak smakowały??

LUDZIE, wielka promocja w tesco. Za 2,79zł dostajemy 2 wielkie paczki pysznych chipsów
tescowych po 250g każda. promocja trwa do wyczerpania zapasów. Sa 3 smaki: pyszna papryka
(dla mnie lepsze niz laysy) jakies cebulkowe i solone. WYśmienite są te chipsy wiec nie
obyło sie bez zrobienia małych zapasów: 6 paczek za jedyne ok.8zł. A to daje 6x 250g=
1,5kg pysznych chipsów :D :D

Taką miały nazwe, nie smak :P
Co do tych z Tesco, ja niestety ich nie zasmakuje, nie wybudowali Tesco ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zostałem poczęstowany czipsami "Naturals". W smaku bardzo dobre tylko czy one mają być tak piekielnie twarde? Biorąc więcej do buzi parokrotnie ukułem się w podniebienie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 21:27, milten 166 napisał:

> > > Ja bardzo lubię Cheetos o smaku ketchupu wygladające jak frytki... A maczógów

> naprawdę
> >
> > > nie polecam
. one są jakieś (dosłownie) chore, bo raz od nich
rzygałem
>
> > :-((=...
> >
> >
> > a ja wprost przeciwnie. polecam maczugi gdyz sa bardzo dobre, najlepsze sa
o smaku
> amerykańskiego
> > ketchupu. a na sam koniec proszek przyprawa na dnie opakowania mmmmmmmmm cud
miód
> malina.
>
> hehe ;-) my to mamy kolege ktory bierze kasy (duzoooo)do szkołyi kupuje chipsow
bardzooo
> duzo :-)
> np. dzisiaj wzial 100 i wydal na chipsy "star chip"ale ja wole maczugi

a i nie myślcie ze chytry ? wszystkim daje z klasy i znajomym hehe ;-) ;D sory ze o nim
opowiedziałem ale chyba chcielibyście takiego kolegę


Noom, ja bym takiego kolegę chciał X-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tu co taka cisza. dawno nikt tu nic nie pisal. A w biedronce promocja na chipsy :)
TOP chips teraz nie kosztuje 1.99zl a jedynie 1.69 co dla mnie, czlowieka ktory kupuje ok. 10 paczek biedronkowych na tydzien robi różnice.

I jedno pytanko. Dla kogos kto był lub jest w Wlk.Brytani. Podajcie mi jakis smak chipsow ktory jest bardzo dobry a niedostepny w Polsce bo brejdak siedzi na praktykach w Irlandii i chce zeby kupił mi troche chipsow o smakach ktorych nie da sie dostac w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 00:07, niunieczki napisał:

I jedno pytanko. Dla kogos kto był lub jest w Wlk.Brytani. Podajcie mi jakis smak chipsow
ktory jest bardzo dobry a niedostepny w Polsce bo brejdak siedzi na praktykach w Irlandii
i chce zeby kupił mi troche chipsow o smakach ktorych nie da sie dostac w Polsce.

Przede wszystkim spróbuj Brytyjskiej wizytówki chiposowej - chipsów o smaku octu, tudzież sosu vinegar. Brytyjczycy słyną wśród Polonii z tych chipsów, zajadają się nimi ze smakiem, tymczasem były to moje pierwsze w życiu Pringlesy wywalone do kosza natychmiast po zakupie... Jednak spróbować trzeba koniecznie :) Ew. polecam Pringlesów zrobionych z ryżu o smaku sosu BBQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 00:34, Igor FCBayern napisał:

> I jedno pytanko. Dla kogos kto był lub jest w Wlk.Brytani. Podajcie mi jakis smak
chipsow
> ktory jest bardzo dobry a niedostepny w Polsce bo brejdak siedzi na praktykach w
Irlandii
> i chce zeby kupił mi troche chipsow o smakach ktorych nie da sie dostac w Polsce.

Przede wszystkim spróbuj Brytyjskiej wizytówki chiposowej - chipsów o smaku octu, tudzież
sosu vinegar. Brytyjczycy słyną wśród Polonii z tych chipsów, zajadają się nimi ze smakiem,
tymczasem były to moje pierwsze w życiu Pringlesy wywalone do kosza natychmiast po zakupie...
Jednak spróbować trzeba koniecznie :) Ew. polecam Pringlesów zrobionych z ryżu o smaku
sosu BBQ.



duzo słyszalem o tych octowych i jakos przekonany do nich nie jestem. moze mniej egzotyczne smaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować