Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Chipsy - temat ogólny

2258 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2011 o 21:48, Citkowsky napisał:

A komentarz by się przydał bo top chipsy wcale nie są robione przez Frito-Lay.


A no to ja to pozostawiam bez komentarza, znów źle się zrozumieliśmy ..

EDIT: Żona przyniosła mi dzisiaj Hitipiti udało jej się dostać w Monopolowym, powiem szczerze że spróbowałem kilku, i za paczuszkę podziękowałem. Na pewno, nie będę za nimi płakać gdy znikną z półek. Za słone, i niby ostre, a wcale takie nie są .. Pozostaje sceptyczny co do tego "smaku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>Jednak polecam Top-Chips bekonowe, (Można je dostać w Biedronce)

Dnia 14.03.2011 o 18:16, Casprov napisał:

są bardzo podobne w smaku, do tych Lays''ów, a to dlatego iż są wydawane przez Frito-Lay.


Tego inaczej zrozumieć się nie da. Napisałeś, że bekonowe top chips wydawane są przez frito lay a to jest nie prawda.
Mam przy sobie opakowanie po bekonowych.
Cytuję co jest podane z tyłu:

Wyprodukowano dla BIEDRONKA
przez TRULLER POLAND
na zlecenie INTERNACK POLAND

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz ty mi odpowiedz dla czego zajadasz Bekonowe Top Chipsy, skoro sam wcześniej twierdziłeś że smakują jak papier?

PS. Nie wmówisz mi ze kupiłeś je pierwszy raz, i spróbowałeś z ciekawości.
PS2. Wybacz, jeśli to pytanie w jakikolwiek sposób cię obraża.
PS3. Bardzo fajnie że pośpieszyłeś z wyjaśnieniem, jak widać człowiek nadal się uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 22:42, Casprov napisał:

To teraz ty mi odpowiedz dla czego zajadasz Bekonowe Top Chipsy, skoro sam wcześniej
twierdziłeś że smakują jak papier?



jest to opakowanie sprzed 2 lat. Jakbyś siedział dłużej w tym temacie to byś wiedział, że swego czasu zbierałem opakowania i nadal mam ich pokaźną ilość więc sprawdzenie co jest na opakowaniu napisane nie stanowi dla mnie problemu.

I tak, smakują jak papier, jadłem je przez kilka miesięcy i wyrobiłem sobie o nich opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różne rzeczy ludzie zbierają - słyszałem nawet że ktoś kolekcjonuje folijki od czekolad ale opakowania po chipsach? Do czego ci to było? Chciałeś na allegro sprzedać? ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 22:49, Tyler_D napisał:

Różne rzeczy ludzie zbierają - słyszałem nawet że ktoś kolekcjonuje folijki od czekolad
ale opakowania po chipsach? Do czego ci to było? Chciałeś na allegro sprzedać? ;-D



już kiedyś się o to pytałeś.
Po co to zbierałem?
Bo np. teraz żałuję, że nie mam żadnego opakowania po chipsach jakie były 15lat temu jak ganiałem do podstawówki np. pamiętne Rebelsy czy też świetny smak tylko nie pamiętam jak się nazywał Starów w czarnym opakowaniu. Gdybym miał takie opakowanie to bym pamiętał a tak, zachodzę tylko w głowę jak to się nazywało.
Zawsze jak jestem gdzieś za granicą to kupuję sobie pare paczek marek które nie są dostępne u nas.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2011 o 22:46, Citkowsky napisał:

I tak, smakują jak papier, jadłem je przez kilka miesięcy i wyrobiłem sobie o nich opinię.


No wiesz, skoro jadłeś je przez kilka miesięcy Non-Stop. To wcale się nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>...........


Powiedzmy 1 paczka co drugi dzień, różne smaki i tak przez kilka miechów.

Ciągle tyle jem chipsów i nawet głupiego kilograma od tego przytyć nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xefs, Killinginno
Hmm, chyba jadlam raz te ale nie wiem czy mialy ten kwaskowaty smaczek jaki ja lubie. Nie pamietam ich, jak zobacze to kupie. Dzieki za porade:).

Edit: Tak patrze na obrazki na google i widze lays pikantna papryka w zielonym opakowaniu. Moze to te byly co ja tak lubilam. Wiem, ze w pewnym momencie znikly z odwiedzanych mi sklepow i zapomnialam opakowanie... Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 23:11, SpecShadow napisał:

....a po atomowej zagładzie będziemy mieli nowa walutę - opakowanie po czipsach. Skoro
w Falloucie były kapsle to czemu nie to :]


I będzie xD:

- Kochanie, połóż na patelni trochę tworzywa sztucznego.
- Niee! Przecież się zniszczy!

Na poważnie, nie widzę sensu w zbieraniu paczek po chipsach. To tak jak bym zbierał papierki, po gumach do żucia ;D Było by ich naprawdę sporo ^^. To chyba też nie było poważne, co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 23:32, Eilene napisał:

Edit: Tak patrze na obrazki na google i widze lays pikantna papryka w zielonym opakowaniu.
Moze to te byly co ja tak lubilam. Wiem, ze w pewnym momencie znikly z odwiedzanych mi
sklepow i zapomnialam opakowanie... Ciekawe.

Możliwe, że to były one. Ostre jakoś one nie były, ale rzeczywiście miały taki kwaskowaty dobry smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Na poważnie, nie widzę sensu w zbieraniu paczek po chipsach. To tak jak bym zbierał papierki,

Dnia 27.03.2011 o 00:06, Casprov napisał:

po gumach do żucia ;D Było by ich naprawdę sporo ^^. To chyba też nie było poważne, co
nie ?



I robi ci to jakas różnice ze ktos zbieral? Chcesz zbierac papierki po gumie to zbieraj, co mnei to obchodzi.


Co do smaków Laysów, z rok temu widzialem na półce sklepowej laysy strongi chili z limonka. Widzial ktos to jeszcze? Wtedy nie kupilem a teraz załuję a nigdzie kurcze dostać tego nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2011 o 09:39, Citkowsky napisał:

I robi ci to jakas różnice ze ktos zbieral? Chcesz zbierac papierki po gumie to zbieraj,
co mnei to obchodzi.


To tak jak by mnie obchodziło, to że zbierasz torebki po chipsach. Chcesz to zbieraj. Zastanów się czasami na tym co piszesz, bo z tego można wyciągnąć masę kontrargumentów. Wyszedłem z takim małym wyjaśnieniem.
Mam nadzieję że nikt tego nie weźmie jako spam tudzież offtop. Chciałem tylko zaznaczyć aby chłopak, stanowczo przemyślał swoje zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>>.............

Spuść trochę z tonu i pisz o chipsach lub też w ogóle nie pisz a będzie wszystko ok.


Killinginno


Po pierwsze żadne to hobby bo hobby mam całkiem inne.
Po drugie już tego nie zbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam paczki po czipsach. Był taki "pan", który pokazywał na tym forum kolekcję swoich obciętych paznokci :P Swoją drogą dawno go nie widziałem. Co do chipsów, to jadłem ostatnio Star Chipsy bekonowe w formie prażynek i na prawdę mi smakowały. Częściej muszę po nie sięgać w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować