Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Chipsy - temat ogólny

2258 postów w tym temacie

Jak ktoś ma Tesco u siebie w mieście to niech zajrzy do niego.
Wczoraj całkiem przypadkiem ,,odkryłem", że duże Laysy Kabanostrre 150g kosztują magiczne 1,07zł zamiast ok 4zł.
Takiej okazji przegapić nie mogłem i w wózku wylądowało 10 paczek:P

Średnio mi ten smak się widzi, ale za taką kasę to nawet biedronkowych się nie kupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 16:24, Citkowsky napisał:

Jak ktoś ma Tesco u siebie w mieście to niech zajrzy do niego.
Wczoraj całkiem przypadkiem ,,odkryłem", że duże Laysy Kabanostrre 150g kosztują magiczne
1,07zł zamiast ok 4zł.
Takiej okazji przegapić nie mogłem i w wózku wylądowało 10 paczek:P


Ileeeeeeeeeeeeee?> :D Laysy za 1,07 PLNa .. Kurde u mnie teraz leje ostro nie da rady się ruszyć. Oby przestało :D. W sumie też sobie machnę ze 7 paczek + za taką cene. Nie próbowałem tego smaku, ale pewnie nie będzie szałowy. To niby wygrało konkurs??. Jak zjem to ocenie. I Tak nic nigdy nie przebija klasycznych paprykowych, czy solonych, i innych co już na rynku Chipsów ich smak jest, który pamiętamy z dzieciństwa :D
Dzięki za info. Będzie co zajadać do filmów

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.......

Smak wg. mnie najgorszy z tych które brały udział w konkursie no ale co tam, smakują podobnie jak bekonowe czyli aż takiej tragedii nie ma.
A 1,07zł za 150g skutecznie polepsza nastawienie do tego smaku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 09:04, PepsiCola napisał:

Moja koleżanka mieszka w anglii i jej mama przzywiozła pringlesy o smaku chrzanu O.o
średnio dobre ale oryginalne ;D

ale inaczej niż wasabi smakowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 21:21, kaczek93 napisał:

Dziś widzialem w Biedro Top Chipsy prawie pół kilowe w wiaderku, za dychę :)

To mi wygląda na dość średni interes - skoro bodaj 250-300 gramowa paka tych cienkich, zwykłych [ nie tych grubo krojonych ] kosztuje 2,99 to nawet te 400 czy 500 g za 10 zeta to tak średnio ... no ale jakoś się te kubełki muszą zwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 21:27, Tyler_D napisał:

> Dziś widzialem w Biedro Top Chipsy prawie pół kilowe w wiaderku, za dychę :)
To mi wygląda na dość średni interes - skoro bodaj 250-300 gramowa paka tych cienkich,
zwykłych [ nie tych grubo krojonych ] kosztuje 2,99 to nawet te 400 czy 500 g za 10 zeta
to tak średnio ... no ale jakoś się te kubełki muszą zwrócić.

Fakt, ale na pierwszy rzut oka, takie coś to spore zaskoczenie dla kogoś kto przyzwyczaił się do standardowych "Topów". Z tego co widziałem to w tym wiaderku i tak znajdują się dwie torebki z chipsami. Pewnie działa to na podobnej zasadzie co TopChipsy w tubie, którrych jest o wiele mniej niż w standardowej paczce a i tak 2zł kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W biedronie widziałem też laysy w 2 nowych smakach które niby są dostępne tylko w biedronce:

niemiecka kiełbaska z kapustą
zrazy polskie (czy jakos tak)

jadł to ktoś? ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem ostatnio zagłębić się w wszystkie smaki chipsów Lay''s Strong.
Muszę powiedzieć, że 2 pierwsze: Ostre Chilli oraz Piri Piri bardzo mi smakowały natomiast Piekielne Wasabi totalnie mnie rozczarowały. Po prostu nie sposób ich zjeść, różnią się kompletnie od poprzednich (wasabi to chrzan) ostre tak, ale trzeba naprawdę lubić te klimaty i mieć coś mocnego do picia bo samemu... nie da się zjeść. Paczka za 5 zł poszła w kosz.


Jadł ktoś z was te nowe "4 pory roku" i czy ktoś spotkał się z " Zapiekana Cebulka z Serem" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czego ty się spodziewałeś po Wasabi? Jest bardzo smaczne, ale za razem bardzo ostre.

Mnie osobiście Ostre Chilli rozczarowało. Jest za słabe. Spodziewałem się czegoś mocniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 23:08, Sigu napisał:

A czego ty się spodziewałeś po Wasabi?

Spodziewałem się czegoś ostrzejszego od Piri Piri , ale po prostu nie smakuje mi. Lubię ostre ale to nie mój typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piri Piri nie jadłem, muszę spróbować. Znasz jeszcze jakieś ostre chipsy? Sam nie wiem dlaczego, ale lubię wszystko co jest ostre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piri Piri polecam :) Bo te Chilli to nic jest...
Myślę, że są jakieś typowo ostre chipsy ale raczej niedostępne w naszych sklepach ; /
Trzeba było by się pofatygować do jakiegoś konkretnego sklepu chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś w sklepie te wiadra, 2 paczki po 225 gram za 10 zeta w śmiesznym wiadrze - obstawiam że dość dobrze się to to sprzeda, ot całkiem dobry chwyt marketingowy tylko żal mi nieco tych co się na to natną. ;-D No chyba że ktoś bardzo lubi wiaderka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie ostatnio Laysy Wasabi, i muszę szczerze powiedzieć, że strasznie... słabe. Jak wcześniej jadłem orzeszki w skorupkach z wasabi, to po każdym musiałem popijać, a z te Laysy to musiałem oblizywać, żeby zaczęły mnie chociaż palić w język. To już chilli było ostrzejsze.

Jutro może Piri Piri spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 17:37, Dared00 napisał:

Kupiłem sobie ostatnio Laysy Wasabi, i muszę szczerze powiedzieć, że strasznie... słabe.

Obecnie żadne chipsy czy inne tego typu nie zaskoczyły mnie swoją pikantnością.

Dnia 03.09.2011 o 17:37, Dared00 napisał:

Jak wcześniej jadłem orzeszki w skorupkach z wasabi, to po każdym musiałem popijać

Musiałeś popijać Crispers Wasabi? To za przeproszeniem, ale słaba .... jesteś. :)

Dnia 03.09.2011 o 17:37, Dared00 napisał:

z te Laysy to musiałem oblizywać, żeby zaczęły mnie chociaż palić w język. To już chilli
było ostrzejsze.

Fakt, Lays Wasabi to straszna cienizna- aż żal mi było pieniędzy. Marny smak, i nawet bym ich nie nazwał "ostrymi" a co dopiero "pikantnymi".

Dnia 03.09.2011 o 17:37, Dared00 napisał:


Jutro może Piri Piri spróbuję.

IMO też nic szczególnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 17:50, KofeinowyPablo napisał:

> Jak wcześniej jadłem orzeszki w skorupkach z wasabi, to po każdym musiałem popijać
Musiałeś popijać Crispers Wasabi? To za przeproszeniem, ale słaba .... jesteś. :)

Nie Crispersy. To było coś innego, w Żabce kupowałem. Od Lorenza bodajże, ale nie jestem pewien.

Dnia 03.09.2011 o 17:50, KofeinowyPablo napisał:

> Jutro może Piri Piri spróbuję.
IMO też nic szczególnego.

Ale może przynajmniej smaczne będą i nie takie suche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować