Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Chipsy - temat ogólny

2258 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2011 o 17:57, Dared00 napisał:

Nie Crispersy. To było coś innego, w Żabce kupowałem. Od Lorenza bodajże, ale nie jestem
pewien.

O, to w takim razie zwracam honor. Jak się dowiesz co to było to napisz, chętnie spróbuję czy faktycznie takie ostre :).

Dnia 03.09.2011 o 17:57, Dared00 napisał:

> IMO też nic szczególnego.
Ale może przynajmniej smaczne będą i nie takie suche.

Ech, gdzie te czasy gdy nowe smaki były naprawdę smaczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jadłem Wasabi i muszę przyznać, że się nie rozczarowałem. Wiem jak smakuje wasabi, spodziewałem się smaku chrzanu i to dostałem to czego oczekiwałem. I, cóż są ostre ( a przynajmniej te hojnie obsypane przyprawą ), a o to tu chodzi. I tak się pod koniec nie czuje smaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 18:14, Sigu napisał:

Jadłem Wasabi i muszę przyznać, że się nie rozczarowałem. Wiem jak smakuje wasabi, spodziewałem
się smaku chrzanu i to dostałem to czego oczekiwałem. I, cóż są ostre ( a przynajmniej
te hojnie obsypane przyprawą ), a o to tu chodzi. I tak się pod koniec nie czuje smaku
:D

Też jakdłam na kolonii letniej, gość kupił ogromną paczke i potem wszyscy jedliśmy bo nie mógł dokończyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie ale ja zawsze lubiłem grube tanie oraz dosyć dobre TASTY z biedronki! :D
Jak za tą cenę to IMO niebo. 2 duże paki jakiś porządny film parę piwek i żyjemy !!

z pozdrowieniami dla TASTYowiczów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą kupiłem chipsy Inferno z Lidla. Masakra. Jeszcze nigdy nie jadłem tak ostrych chipsów. Żywy ogień w jamie ustnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 17:35, O2si napisał:

Przed chwilą kupiłem chipsy Inferno z Lidla. Masakra. Jeszcze nigdy nie jadłem tak ostrych
chipsów. Żywy ogień w jamie ustnej :D

Mocniejsze niż Lays Wasabi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 20:59, kaczek93 napisał:

> Przed chwilą kupiłem chipsy Inferno z Lidla. Masakra. Jeszcze nigdy nie jadłem tak
ostrych
> chipsów. Żywy ogień w jamie ustnej :D
Mocniejsze niż Lays Wasabi?


Nie jadłem tych Laysów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 17:35, O2si napisał:

Przed chwilą kupiłem chipsy Inferno z Lidla. Masakra. Jeszcze nigdy nie jadłem tak ostrych
chipsów. Żywy ogień w jamie ustnej :D


o ja też zakupiłem ale jestem rozczarowany bo nie mogłem naczosów sweet chili nabyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2012 o 20:59, kaczek93 napisał:

Mocniejsze niż Lays Wasabi?

Wasabi nie są aż tak ostre :D ....
Chyba...
Jadłam to w lipcu :P Ale myślę że mogły być te z lidla ostrzejsze bo mi się wydaje że też coś takiego jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem najgorsze chipsy w moim życiu - Lays Diabelski Cheedar. Ludzie nie jadłem nic gorszego. Czuć jakiś dziwny kwas, masakra! Dodatkowo są masakrycznie ostre. Oczywiście ostrości się spodziewałem i nie wpływają na ocenę tego shitu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>............

E tam, złe nie są. Czuć ser (w końcu to cheedar) a ostrość jest rzeczywiście porażająca no ale o to właśnnie chodzi;)

Jak lubisz łagodne to spróbuj Star Chips Łagodna Salsa, na prawdę bardzo dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 11:38, Nikodem95 napisał:

Dzisiaj kupiłem najgorsze chipsy w moim życiu - Lays Diabelski Cheedar. Ludzie nie jadłem
nic gorszego. Czuć jakiś dziwny kwas, masakra! Dodatkowo są masakrycznie ostre. Oczywiście
ostrości się spodziewałem i nie wpływają na ocenę tego shitu :)


A mi właśnie bardzo podchodzi smak sera w tych chipsach :) Jaram język nimi.
Dużo gorsze dla mnie jest inny smak najostrzejszych laysów, jakbym musztardowe jadł haha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jem strongi Wasabi i muszę przyznać, że mimo mojej miłości do ostrych smaków, te są dla mnie za ostre. Mam w nosie takie śmieszne uczucie, a przy większych chipsach oczy mi łzawią :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dzisiaj na sklepowej półce dwa nowe smaki Pringlessów: cynamonowe oraz czekoladowo-miętowe. Jak by to obrzydliwie nie brzmiało, strasznie mnie kuszą, szczególnie czekolada z miętą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smak czekolady z miętą zawsze kusi, dopóki tego czegoś nie spróbujesz.

Źródło: Próbowałem chyba wszystkiego, wliczając w to samą czekoladę z miętą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2013 o 23:39, ww3pl napisał:

Smak czekolady z miętą zawsze kusi, dopóki tego czegoś nie spróbujesz.

Ja też zawsze lecę na taką kombinację, ale nie przypominam sobie większych zawodów. Ale akurat kombos czekolady z miętą i ziemniakiem może różnie się skończyć więc póki co, rzucam tym tubą groźne spojrzenia i krążę na około. Ale pewnie skończy się tak jak w przypadku smaku wasabi - nie wytrzymam i kupię. Lecz nie o czekoladę z miętą się boję. Przeraża mnie wizja czipsów cynamonowych. Coś mi mówi, że będzie to druga w historii tuba Pringlessów przeznaczona w całości na śmietnik.
Pierwsza, i póki co jedyna, była tuba o smaku octu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować