Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Chipsy - temat ogólny

2258 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2007 o 09:22, General Odyn napisał:

Crunschipsy są najlepsze. Szczególnie X-cut, mmmmm, o smaku kebabu z cebulką. Szczerze polecam


POPIERAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 06:56, Skrytobójca napisał:

> A jadł ktoś kiedyś Chipsy czosnkowe? W Polsce takich nie widziałem. Ja raz je jadłem będąc

> na Słowacji (rok temu) i nawet dobre. Tam to jest raj dla pożeraczy Chipsów- średnio paczka

> jest tańsza o 40% względem Polski no i pełno marek takich ala TIP, ARO itp
A w polsce nie ma tip i aro ?



Jemu chodziło ze na słowacji dobre chipsy kosztuja tyle co w Polsce takie marki jak Tip i aro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He, he - intrygujący temat ;]
Jeśli idzie o Chipsy to najbardziej lubię Lays - cebulowe, choć jak ich nie ma to biorę ziemniaczane. Inne, nowe jak mi się spodoba opakowanie to kupuję do spróbowania. Ja też lubiłem Pringles''y (najczęściej jedliśmy zielone), swoją drogą ostatni raz widziałem je chyba z pięć ablo i dziesięć lat temu... szkoda... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 09:23, Isoft napisał:

> Crunschipsy są najlepsze. Szczególnie X-cut, mmmmm, o smaku kebabu z cebulką. Szczerze
polecam

POPIERAM !!!

i ja :D nie ma to jak czasem zjeść porządną garść grubych i chrupkich Chipsów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tu własnie sobie konsumuje Crunchipsy X-Cut pizza&herbs za 2.69. Pychotka :)
A do tego sosik CHIO DIP mild salsa za 4.99. Cud, miod, malina. Polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, specjalnie do leclerca poszedłem po crunchipsy party o których mówiłem, lecz niestety już ich nie ma. Może wie ktoś gdzie można je jeszcze dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 10:38, L. Morty napisał:

Ja też lubiłem Pringles''y (najczęściej jedliśmy zielone), swoją drogą ostatni
raz widziałem je chyba z pięć ablo i dziesięć lat temu... szkoda... :(

Wycofali, bo mało kto kupował - logiczne. Na "Wild Wild West" dalej są w sprzedaży i chyba dobrze się mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cheapsy to kawałki ziemniaka wypromowane przez amerykańskie wielkie korporacje na pokarm bogaczy... Tak naprawde to samobójstwo... Już i przyjemniej i zdrowiej se fajke zapalić, albo sie piwa napić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 15:45, Basajew napisał:

Cheapsy to kawałki ziemniaka wypromowane przez amerykańskie wielkie korporacje na pokarm bogaczy...
Tak naprawde to samobójstwo... Już i przyjemniej i zdrowiej se fajke zapalić, albo sie piwa
napić...


Haha. No to sie usmialem. Piwo i fajka zdrowsza od chipsow ktore kupuja sobie dzieci legalnie? Pomysl co mowisz czlowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 15:45, Basajew napisał:

Cheapsy to kawałki ziemniaka wypromowane przez amerykańskie wielkie korporacje na pokarm bogaczy...
Tak naprawde to samobójstwo... Już i przyjemniej i zdrowiej se fajke zapalić, albo sie piwa
napić...



Chipsy to samobójstwo?? LOL, nie popadajmy w skrajności.
Już lepiej zapalić fajkę? To mnie rozbawiłeś. Ciekawe skąd takie rewelacje masz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 15:45, Basajew napisał:

Cheapsy to kawałki ziemniaka wypromowane przez amerykańskie wielkie korporacje na pokarm bogaczy...
Tak naprawde to samobójstwo... Już i przyjemniej i zdrowiej se fajke zapalić, albo sie piwa
napić...


Hahahahah hahaha. Ekhm, chyba nie pisałeś tego poważnie, pewnie że chipsy są niezdrowe, ale bez przesady. Zresztą dzisiaj wszystko jest niezdrowe. I chipsy a nie cheapsy :]

A nawiązując do tematu: Crunchipsy serowo-cebulowe przebijają wszystko. Jak ja ich dawno nie jadłem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 18:23, mick... napisał:

A mi jeszcze specjalny sos do czipsow zostal :D


Taki sosik do chipsów razem z chipsami to akurat pasuje jak się wraca z krótkiej wycieczki rowerowej do miasta, tak najlepiej z rana. nie ma to jak dobry chips z dobrymi dodatkami po wysiłku fizycznym :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 18:26, awesome napisał:

> A mi jeszcze specjalny sos do czipsow zostal :D

Taki sosik do chipsów razem z chipsami to akurat pasuje jak się wraca z krótkiej wycieczki
rowerowej do miasta, tak najlepiej z rana. nie ma to jak dobry chips z dobrymi dodatkami po
wysiłku fizycznym :D :)


Po wysilku fizycznym to raczej pic sie chce :D W sumie, zalezy kto kupuje czipsy to wtedy nic nie wiadomo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 18:04, mick... napisał:

Haha. No to sie usmialem. Piwo i fajka zdrowsza od chipsow ktore kupuja sobie dzieci legalnie?
Pomysl co mowisz czlowieku.


nie zawsze to co legalne jest zdrowsze niż to co nielegane, przykład papierosy (legalne) a marihuana (nielegalna).
Chipsy są dość mocno szkodliwe to prawda, tutaj to akurat była srajność bo napewno nie wyniszczają tak jak etylen czy nikotyna aczkolwiek dobre to one też nie są. Często zdarzają się po nich zatrucia, ja tam jem sobie raz na tydzien albo na 2 i jest w porządku.

>To jest temat tylko chipsach czy o chrupkach też? Ja tam lubię Lays, ogólnie wszystkie, choć Chrunchipsy też są dobre. A z chrupek to Cheetosy w każdym smaku.

Lol przecież to to samo, Chips to z ang frytki, u nas mówimy tak na chrupki, więc nie wiem jakie ty stosujesz podziały że chipsy to co innego niż chrupki i w dodatku chrupkami są cheetos- jeszcze jakbys miał na mysli chrupki kukurydziane dla dzieci to bym rozumial a teraz to nic nie czaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 18:38, Manieklbl napisał:

> >...............


Trujące to być może i są, ale na szczęście mimo, że jem je codziennie, nie doświadczyłem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować