Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Chipsy - temat ogólny

2258 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2007 o 18:51, awesome napisał:

> > >...............

Trujące to być może i są, ale na szczęście mimo, że jem je codziennie, nie doświadczyłem tego.

Maszr rację.Ale ja chipsy jem reglarnie.Raz dziennie nie opycham się bo to może źle wpłynąć na moje zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 10:38, L. Morty napisał:

Ja też lubiłem Pringles''y (najczęściej jedliśmy zielone), swoją drogą ostatni raz widziałem je chyba z pięć ablo i
dziesięć lat temu... szkoda... :(


Pringels ? Mmm, pycha. Wszystkie chipsy idealnie takie same, no i opakowanie. Do dziś trzymam parę jako pojemniki na ołówki ;)

Jakież było moje ucieszenie i zdumienie, gdy na poprzednich wakacjach znalazłem takie w sklepie :))) To był szok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 18:53, Gracz 23 napisał:

> > > >...............
>
> Trujące to być może i są, ale na szczęście mimo, że jem je codziennie, nie doświadczyłem
tego.
Maszr rację.Ale ja chipsy jem reglarnie.Raz dziennie nie opycham się bo to może źle wpłynąć
na moje zdrowie


Ja jem chipsy od ponad 10lat, a tak, że dzień w dzień to ponad z 6lat i jakoś nie widzę (póki co) negatywnych działań tego produktu, no może poza wzmożonym pragnieniem i wiekszych pustek w portfelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez od dosc dawna sie nimi zajadam, ale jednorazowo to nie jest duzy wydatek gorzej jak sie mniej wiecej zliczy ile paczek sie zjadlo, wtedy moze i kompa bym mial za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie jadam chipsów. Nawet jak ktoś mnie poczęstuje. Są strasznie nie zdrowe, co nie znaczy, że są nie dobre. Ale idzie się bez nich obejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 18:58, mick... napisał:

Ja tez od dosc dawna sie nimi zajadam, ale jednorazowo to nie jest duzy wydatek gorzej jak
sie mniej wiecej zliczy ile paczek sie zjadlo, wtedy moze i kompa bym mial za to.

A żebyś wiedział :D Nałogowcy z nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 19:00, Mac Cry napisał:

Ja w ogóle nie jadam chipsów. Nawet jak ktoś mnie poczęstuje. Są strasznie nie zdrowe, co nie
znaczy, że są nie dobre. Ale idzie się bez nich obejść.


A wszyscy tylko, że nie zdrowe i nie zdrowe. Powiedz palaczowi, że papierosy są niezdrowe i idzie się bez nich obejść. Ja bez chipsów egzystować normalnie nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no co wy z czym do ludzi? Taka moja reakcja, kiedy przeglądam wątek i widzę jakieś zagraniczne, albo polskie dziwactwa.
Szczerze, to najlepsze Chipsy jakie kiedykolwiek jadłem to BIESIADNE (tak, tak te chipsy ;P).
Dlaczego?
Jest ich dużo w paczce, za niezbyt wygórowaną cenę- tak więc kwestia ekonomii załatwiona.
Smak nie jest zły, powiem więcej te Chipsy są pyszne :)
Najgorsze tylko jest to, iż ciężko je dostać w każdym sklepie, w dodatku jeśli nawet to niekoniecznie w żądanym smaku.
Nie mniej jednak w mojej opinii ta marka Chipsów może spokojnie konkurować z Obecnymi dominatorami na rynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>................

Tylko jakoś tak mało chyba smaków mają......2 albo 3 bodajrze jak dobrze pamiętam. I wcale aż takie tanie nie są bo za tą samą cenę można miec STARY troszkę większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo lubię ,,Czitosy" <lol> o smaku pizzy, no i Lays o smaku zielonej ciebulki i paprykowe... a i chciałem dodać że u nas w Tarnowskich Górach na Osadzie Jana zaraz przy MC. Donaldzie na stacji chyba BP praktycznie zawsze są pringells też jje bardzo lubię ale drogie i mam na stacje tamtą aż 4 kilosy a rowerek zepsuty i mi się go nie chce naprwiać... wole w wakacje posiedzieć przy kompie z mlekiem 3.2% a na dodatek paczka żelków najlepjej śledzików kwaskowatych, dobra kiełbasa (czyt. kiełbasa serowa - jak sama nazwa wskazuje z serem w środku) no i doskonale pocięta pizza... <lol4>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>..................

A ile te pringlessy kosztuą bo tak dawno ich nie widziałem, że zapomniałem. No i jakie tam smaki są dostępne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja codziennie jestem chipsy. I tak od ładnych kilku lat. Co dziwne wyszedłem na nich dobrze - wcale od nich nie grubieje, wręcz przeciwnie - można powiedzieć, że na nich urosłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 19:37, awesome napisał:

>>>..................

A ile te pringlessy kosztuą bo tak dawno ich nie widziałem, że zapomniałem. No i jakie tam
smaki są dostępne?



Smaki są nie wiem jakie ale opakowanie to zielone czerwone i chyba CHYBA pomarańczowe ceny dokładnej nie znam ale jak będę taam w najbliższym czasie dam znać i o smakach i o cenach... a co chcesz wpaść do TG i kupić paczkę ? Zapraszam do mnie na nocleg... dla gramowiczów mamy zniżki <lol4>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 19:41, Petro89 napisał:

> >>>..................



zielone i czerwone to pamiętam, ale pomarańczowe to sobie nie przypominam. To jak tam bedziesz to sprawdź po ile są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma pringlesow ale są podobne, zapomniałem nazwy ale poukładane są w takim samym opakowaniu jak delicje. Pyszoota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 19:45, mick... napisał:

Nie ma pringlesow ale są podobne, zapomniałem nazwy ale poukładane są w takim samym opakowaniu
jak delicje. Pyszoota.



A tak, są takie, w leclercu bodajrze po około 2.5 ale to już nie to samo co pringlessy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować