Zaloguj się, aby obserwować  
lisek_-medival2

Które forum lepsze-cd-action czy gram.pl

94 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2007 o 11:01, Kleyo napisał:

Za takie głupie tematy powinien być od razu ban!!!


Spokojnie, Kleyo. Jesteś tu nowy i także możesz założyć jakiś temat (inny niż ten), ale przedtem się upewnić czy taki istnieje, dzięki opcji Szukaj. Na tym forum nie rozmawiamy tylko o grach. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości zapraszam do tego wątku: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7998&u=8437

A co do tematu: Nigdy nie byłem na forum cd-action, ale jestem na 99% pewien, że to forum jest lepsze od tamtego, bo moim zdaniem jest przejrzyste i łatwe w obsłudze ;D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 11:01, Kleyo napisał:

Za takie głupie tematy powinien być od razu ban!!!


Za takie głupie wypowiedzi nie na temat też. Ale tym razem ostrzezenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum Actionum czyli forum CDA jest gorsze. To jest stworzone na własnym skrypcie, i wg mnie lepsze. A CDA jest na phpBB co jest wg mnie gównem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm skoro Budo temacik nie zamyka, to znaczy że mogę się bezpiecznie wypowiedzieć.
Forum gram.pl jest lepsze, bo jest bardziej przejrzyste. jest na własnym skrypcie, anei jak Forum CDA na tym chałowym skrypcie, gdzie forum jest jeszcze rozłożone na sekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też wydaje się w sumie,że jednak gram.pl.Takich for jak forum CDA jest na pęczki i jeszcze troszeczkę.To jest bardziej przejrzyste,chociaż ma swoje wady (brak edycji postów,ograniczona liczba obrazków w poście,podpisy też ograniczone,itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gram nie ma ''twardej'' segregacji działów, wszystko jest na kupie i jest taki burdel trochę, a znowuż na CDA jest phpBB ze standardowym stylem na którego widok mam odruchy wymiotne. Poza tym taka gazeta jak CDA mogłaby sie postarać chociaż o vBulletin lub IPB bo phpBB jest kiepskie pod względem optymalizacji nie wspominając o dobrze znanych przez hakerów dziurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem na forum CDA ale na pewno jest lepsze gram.pl :]


lisek -medival2>>>popełniasz bardzo duże błędy a potem na gg mówisz że ja popełniam błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, ej, ej. To zaczyna być śmieszne. Mówicie że forum gram.pl jest lepsze a na CDA nie byliście? OMG -.-
Takie posty są bezsenswone. I zgadzam się z Lumbago, powinni się postarać o IPB, dla mnie świetne forum jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Które forum lepsze gram.pl oczywiście:-] Pierwsze przyjaźni ludzie, bardzo czytelne forum, moderatorzy naprawdę super.
Cd-Action - słaby serwer bardzo ciężko się tam dostać, mało czytelny tak wogóle nie czułem klimatu z innymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Forumowicze sa mili[chocaiż nie wszyscy] ale wienkszośc jest kulturalna i dobrze sie zachowuje.

>Za takie głupie tematy powinien być od razu ban!!!

Hehe, jak te dwa zdania pięknie się uzupełniają :D

Wracając do tematu: Forum Actionum [Fori Actioni, Foro Actiono...- zakuwam na łacinę] ma jedną wielką przewagę: możliwość edytowania postów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jednak forum Gram.pl jest lepsze. Przede wszystkim - jest więcej działów i tematów na które można pogadać.
Zdziwię się jak zobaczę wypowiedzi, że Forum Actionum góruje nad Gram.pl. I dlatego że Gram.pl "rzondzi" i, dlatego że (przynajmniej ja) boją się banów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować