Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe MMO od CCP w ciągu 4-5 lat

35 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że gra będzie faktycznie na wspomnianej licencji... Ale czy nie nazywała się ona przypadkiem Vampire: The Masquerade - przemianowana później na Vampire: Armageddon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 11:59, Renchar napisał:

w ciągu 4-5 lat to poco oni już mówią o grze chyba tylko po to by mieć reklamę i jakiegoś sponsora złapać :P


Po to żeby ludzie o nich nie zapomnieli. Pewnie za rok będzie info:"Już za cztery lata ujrzy światło nasza gra No-Name" :P Tak działa ten rynek, a i może sponsorek się trafi :) Ja póki co męczę GW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 11:59, Thompson napisał:

Mam nadzieję, że gra będzie faktycznie na wspomnianej licencji... Ale czy nie nazywała się
ona przypadkiem Vampire: The Masquerade - przemianowana później na Vampire: Armageddon?

Będzie na licencji. CCP połączyło się niedawno z Wite Wolf, więc będzie na licencji na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej chwili po zobaczeniu tytułu newsa spostrzegłem: "Nowe MMO od CDP w ciągu 4-5 lat" :P
Głodnemu chleb na myśli ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CCP ani WW nie potrzebuje ani reklamy, ani sponsorow :)
Gra bedzie oczywiscie tylko dla milosnikow WoD, czyli przewaznie ludzi grajacych w RPG PnP, co na pewno wplynie w sposob pozytywny na odsianie gowniazerii ktora jest plaga gier MMO... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubie takie gry Wilkołaki i Wampiry to jest coś ale czemu dopiero teraz o tym mówiom jak dobiero za 4-5 lat bendzie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoD to nazwa "papierowego" systemu RPG spooooro starszego od WoWa xD. Żadnego nawiązania tu nie ma (chyba, że w odwrotną stronę - to Blizzard mógł ściągnąć od White Wolf :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzepanie kasy na bogu ducha winnych klientach...to w sumie nic innego jak odcinanie kuponów od tej samej (mimo, iż roziwjanej) gry. To nie lepiej już co roku wydawać dwa, trzy hiciory z różnych gatunków i na coraz lepszych silnikach video-fizycznych?...eh...Lubię WoW''a, lubię Dungeon Runners, lubię GW i czekam na GW2 (bo bezpłatne), ale uważam, ze taki zalew MMO jest przesadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LoooooL Ludzie opanujcie sie. To jest tylko takie wrazenie, bo wczesniej duze firmy nie produkowaly MMO. Nadal duzo wiecej jest FPSow, RTSow itp. niz MMO. I czytajcie ze zrozumieniem gra wyjdzie za 4-5 lat wiec nie wiem czy tych MMO naprawde bedzie tak duzo. Poprostu firmy wkoncu zrozumialy, ze MMO sie oplaca i zaczely je produkowac. Juz nie moge sie doczekac MMo w świecie mroku :D Ciekaw jestem tylko na podstawie czego go zrobia. Ktorej edycji? Walka wampirow i wilkolakow jak horda vs ally w wowie? Moze dodadza jeszcze magow? Naprawde ciekaw jestem jak to zrobia oby tylko tego nie zepsuli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat Vampire: Bloodlines (imo jednego z najlepszych crpg ever) w mmo? Jak dla mnie rewelacja, czekam na dalsze info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby nowe MMO z ich stajni nie było takie wciągające jak EVE Online, bo wtedy już nikt nie będzie wychodził na dwór i wszyscy się staną odludkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować