Zaloguj się, aby obserwować  
Mohair

Creative - temat ogólny

33 postów w tym temacie

Ehh... Napisałem posta, nie pisząc nic o samej firmie Creative.
No, więc tak:

Firma jest bardzo dobra i solidna, ale sprzęty są niestety dość drogie (przynajmniej w Polsce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, bo mój ojciec kupił sobie Zen Stone Plus i pierwszą rzeczą, którą trzeba było zrobić, była aktualizacja firmware''u (problem z ładowaniem akumulatora :/). A ja mam kartę SB Live! 1024 Player i muszę "jechać" na sterownikach z dołączonego CD lub KXach, bo "przypadkowo" mój model karty nie znajdował się wśród tych najdroższych. Taka to "solidna" firma :?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 17:25, kitek0101 napisał:

Zamierzam kupić odtwarzacz Cretive Zen 4gb. Wiecie czy obsługuje on karty SD o pojemności
większej niż 4gb?


Tak, bo sam mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 21:19, allor10 napisał:

> Zamierzam kupić odtwarzacz Cretive Zen 4gb. Wiecie czy obsługuje on karty SD o pojemności

> większej niż 4gb?

Tak, bo sam mam.



Chce kupić do Zen''a karte SDHC 8gb. Czyli powinna działać? Dzięki za odp.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 15:01, Mr.M napisał:

tutaj piszemy, co o tej firmie sądzicie.
Moje zdanie jest takie, że ta firma produkuje bardzo dobre odtwarzacze muzyczne, a także
świetne głośniki.
Może się również pochwalić chyba najlepszymi słuchawkami do mp3/mp4 na rynku ;)
A wy co o niej sądzicie?

PS. Mam pytanie... Czy ktoś z was ma może Creative Zen V Plus ? Zastanawiam się nad kupnem,
a chciałbym wysłuchać czyjejś opinii na ten temat ;>


Hmm...
1. Jeśli chodzi o playery mp3/mp4 - lepszy sprzęt ma iRiver i Cowon iAudio
2. Głośniki w większości przypadków wymiękają np. przy topowych modelach Logitech
3. Słuchawki - Koss, Sencheiser, AKG biją na głowę Creative''y.

To moje skromne zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanką firmy Creative ;)
Zaczęło się kilka lat temu od MuVo 256 mb (hehe wtedy to był największa dostępna pojemność).
Aktualnie od jakiś 2 lat jestem szczęśliwą posiadaczką Zen V 2 GB. Jestem zdania, że jak się dba o sprzęt to będzie wiernie służył bardzo długo. Od jakiegoś czasu zastanawiam się już nad zakupem nowego Zena, wspomnianego już modelu z czytnikiem kart pamięci, jednak póki co nie narzekam i mam na czym muzyki słuchać. Moim zdaniem to właśnie Creative ma lepszy dźwięk od większości odtwarzaczy na rynku, a co do ceny wcale nie jest najdroższy. Z tego co wiem iPody kosztują więcej.

Laska-z-Polski
Najprawdopodobniej w serwisie Creative ;) Próbowałeś iść do sklepu, w którym go kupiłeś?
Koledze kiedyś spadł Zen V i rozlał się w nim wyświetlacz, także nic już się nie wyświetlało. Poszedł do sklepu i chociaż było to ewidentnie uszkodzenie mechaniczne, oddał odtwarzacz na gwarancję, po czym otrzymał zupełnie nowy egzemplarz. Aż mi się wierzyć nie chciało ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 21:01, Erunn0 napisał:

Ja jedyne co mam z Creative to MP4, ładowarkę, słuchawki i kartę dźwiękową.

MP4 to ZEN v plus 2GB, ale teraz kupiłbym ZEN''a (patrz obrazki niżej)

Też się zastanawiałem aby kupić sobie zena tego dużego, ale ma mały wyświetlacz. Na nim nie da się oglądać filmów. Z resztą na ipodzie też. Teraz korzystam z creativa star academy.Trochę stary już jest ten model. Jestem z niego zadowolony. Uważam, że creative to najlepsza firma z mp3 i mp4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować