Zaloguj się, aby obserwować  
Banan84

Piraci z Karaibów - Ford Greenford

26 postów w tym temacie

Mam pytanko! zniszczyłem już fort od strony morza i nie wiem co dalej. Wyświetla sie ikonka dzięki której mogę wejść do fortu ale gdy w chodzę to rzuca się na mnie z 15 anglików! O co tu chodzi??
POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 23:42, Banan84 napisał:

Mam pytanko! zniszczyłem już fort od strony morza i nie wiem co dalej. Wyświetla sie ikonka
dzięki której mogę wejść do fortu ale gdy w chodzę to rzuca się na mnie z 15 anglików! O co
tu chodzi??
POMOCY!!!


Zdobycie fortu polega nie tylko na zniszczeniu go od morza ale też na pokonaniu stacjonujących w nim żołnierzy. Forty składają się z reguły z czterech dużych lokacji, na każdej z nich jest spora liczba żołdaków, zatem czeka cię sporo walki. Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 23:42, Banan84 napisał:

Mam pytanko! zniszczyłem już fort od strony morza i nie wiem co dalej. Wyświetla sie ikonka
dzięki której mogę wejść do fortu ale gdy w chodzę to rzuca się na mnie z 15 anglików! O co
tu chodzi??
POMOCY!!!


jak masz dobry pistolet to uciekaj a jak ci sie naladuje to sie odwroc strzel i uciekaj az do skutku (u mien skutkuje ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 10:24, ŁukiPluta napisał:

jak masz dobry pistolet to uciekaj a jak ci sie naladuje to sie odwroc strzel i uciekaj az
do skutku (u mien skutkuje ;) )


Trochę dziwna taktyka. Wystarczy miec zdolności ofensywne i defensywne i po kłopocie. Bez pistoletu i uciekania można dać sobie rade. Taka ''''wojna podjazdowa'''' za długo trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 16:28, Lukullus napisał:

Było trzeba tam Greenfort zdobywać?


Nie, trzeba bylo tylko dostarczyc zolniezy do greenford a potem w nocy do zatoki szarej skaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 17:16, ŁukiPluta napisał:

> Było trzeba tam Greenfort zdobywać?

Nie, trzeba bylo tylko dostarczyc zolniezy do greenford a potem w nocy do zatoki szarej skaly

Właśnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 17:39, Lukullus napisał:

> > Było trzeba tam Greenfort zdobywać?
> > > Nie, trzeba bylo tylko dostarczyc zolniezy do greenford a potem w nocy do zatoki szarej
skaly
> > Właśnie!


hmm nie wiem dlaczego on akurat rwal sie na fort :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 18:24, ŁukiPluta napisał:

> > > Było trzeba tam Greenfort zdobywać?
> > > > Nie, trzeba bylo tylko dostarczyc zolniezy do greenford a potem w nocy
do zatoki szarej
> skaly
> > > Właśnie!

hmm nie wiem dlaczego on akurat rwal sie na fort :/


rwę się na ten fort gdyż jest to część misji od Daniel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta misja jest kawalek dalej. a co do walki to tez mam problem na poczatku jest troche mojej zzalogi a potem rzuca sie na mnie 6 angilkow i wymiekam. jak przechodziłem wszcześniej to załoga była do końca ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fort jest tak jak statek im mniej ma załogi tym mniej pozimów i ludzi musicie zabić by go zdobyć.
zróbcie tak: (przyda Wam sie niszczyciel bądź też okręt liniowy) kartaczami wybijcie całą załogę portu a dopiero później go zniszczcie. jak wejdziecie to będzie jeden poziom jeden Anglik(moż było więcej ale moja załoga była szybsza ode mnie i ja widziałem tylko 1 :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 10:11, mavachi napisał:

fort jest tak jak statek im mniej ma załogi tym mniej pozimów i ludzi musicie zabić by go zdobyć.

zróbcie tak: (przyda Wam sie niszczyciel bądź też okręt liniowy) kartaczami wybijcie całą załogę
portu a dopiero później go zniszczcie. jak wejdziecie to będzie jeden poziom jeden Anglik(moż
było więcej ale moja załoga była szybsza ode mnie i ja widziałem tylko 1 :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw wytrzebilem całą załoge fortu kartaczami i potem dokonalem "abordażu". Na lądzie byl tylko jeden anglik a mojej zalogi bylo z 10 osob ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostrzeluje fort i pisze "działo fortowe zostało zniszczone" i dostaje 1 pz ile musze czekac az zniszczyc a i moge wystrzelac kartaczami fort zeby sie nie tluc z anglikami ?? i jest gdzie zycie fortu i jego zaloga ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować