Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Company of Heroes w Platynowej Kolekcji!

102 postów w tym temacie

CoH''a kupię napewno, a NWN2, chyba też oczywiście jezeli mi funduszy wystarczy....(przecież 21 czerwca opijamy koniec roku szkolnego, a ja do tego odchodzę do liceum). A może to co było napisane w GameRankingu to jeszcze nie wszystko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 14:40, Pawlo09 napisał:

G3 nie bendzie


Skąd wiesz? I może przystopujesz trochę? bo robisz jeden wielki syf, naucz się również ortografii... :\
Co do newsa, to... przestańcie wydawać gry w tak niskich cenach i w tak krótkich odstępach czasu, bo przez was zbankrutujemy! :D (czyt: tak dalej!)
Ciekawe co się szykuje jutro... I kant łejt! :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sobie załatwiłem CoH. Zwykle jak coś dodają do PK to więcej niż 1, wyjątek jakiś ;> I widzę że do opisów dodali sugerowaną cenę, albo ja wcześniej uwagi na nią nie zwróciłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki Hit i już taniej. Okazja nie do odrzucenia, bo Relic robi najlepsze Rts, jednak klimaty W40K mi nie leżą, a druga wojna światowa jest dla mnie idealnym tematem do strategi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić - w gram.tv pokazano CoH jako Klasyk więc to mówi samo za siebie ;p Można to było już przewidzieć. Następny tytuł to Medieval II albo Heroes V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę spał przed Empikiem na dzien przed wypuszczeniem CoHa w PK, żeby może ejszcze kupić edycję premierową (oczywiście w niższej cenie) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę kupiłem już wcześniej i jestem z tej gry bardzo zadowolony, a teraz kiedy jest po takiej cenie, to naprawdę jeszcze bardziej opłaca sie ją kupić... Serdecznie polecam ja wszystkim, którzy jeszcze nie zakupili tej gry :] !

Aco do kolejnego tytułu to nie mam pojęcia jaki może on być, mam nadzieję na coś interesującego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa.....super, ale nie macie gdzieś na składzie jednej zagubionej Edycji Kolekcjonerskiej ??? Wystarczy tylko jedna :D Bo na Allegro jak już jest to używana = pogięta + pognieciona (instrukcja, karty itp. itd) :/ a ja na tym punkcie mam świra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ciekawe czy dacie cos jeszcze w PK ;)
A na CoH to tylko raczki zacierac - ale na razie ja nie moge T.T
Najwyzej bede w to gral w sierpniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos szybko. Ale to dobrze, bo swoja EK Company of Heroes bylem zmuszony sprzedac, wiec moze sobie odkupie, bo nie miec takiej pozycji na polce to grzech :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darck Messiah of Might & Magick ........................cieszyłbym sie gdyby i tą gre wsadzil do platynowej kolekcji niezła jazda by była


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak szybko?

Brać i nie narzekać. Taka gra za tak niską cenę to skarb.
Ale ja i tak mam edycję specjalną ze skrzynią po amunicji której nikt nie dostanie buhehehe :)
Może doczekam się Gothica 3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować