Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Company of Heroes w Platynowej Kolekcji!

102 postów w tym temacie

Widzę, że CD Projekt po prostu musi wykonać ripostę dla nadchodzących w czwartek czy piątek tytułów Cenegi w serii Super$eller... Niedługo pewnie będą akcje w stylu Sony - kup i rozwal grę Cenegi, dostaniesz jedną od nas! Le żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 15:37, Thompson napisał:

Le żenada...

Le twuja gluplota (błędy zamierzone)

Ja się tam cieszę że obniżają ceny gier. Ty nie? Masz pretensję że wykonują odpowiedź na tytuły Cenegi? A co ciebie to obchodzi jako gracza? Ty możesz tylko na tym zyskać. Dla mnie mogą odpowiadać aż do obniżenia cen gier do jednej złotówki. Nie obrażę się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm chyba wezmę śpiwór, budzik i do MM marsz :D A tak serio to fajnie że będzie - może sobie kupie :)

@Darkstar181 ja bym był silny w wierze i trwał dalej do 1 grosza ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 15:54, Pawłek napisał:

W clicku widziałem reklame :) Pozostałe tytuły też extra i bardzo szybko sie ukazały :)

A wiesz jakie są pozostałe...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 15:40, Darkstar181 napisał:

> Le żenada...
Le twuja gluplota (błędy zamierzone)

Ja się tam cieszę że obniżają ceny gier. Ty nie? Masz pretensję że wykonują odpowiedź na tytuły
Cenegi? A co ciebie to obchodzi jako gracza? Ty możesz tylko na tym zyskać. Dla mnie mogą odpowiadać
aż do obniżenia cen gier do jednej złotówki. Nie obrażę się:)


Te twoje "błędy zamierzone" są widoczne także i we właściwym tekście, np. jako brak przecinków przed "że". I nie bądź taki nadwrażliwy... Sam fakt, że gry tanieją mnie bardzo cieszy. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o branżę konsol, gdzie jest to rzecz o wiele rzadsza. Jeśli już o gry komputerowe chodzi rzeczy powszechna. Dręczy mnie jednak ta cała wojna pomiędzy CDP a Cenegą. Zauważ, że zawsze, kiedy Cenega ma zamiar wydać jakiekolwiek gry w serii KK albo S$, CDP nagle wyskakuje ze swoimi propozycjami. Można by rzec, że jest na odwrót - że to Cenega wyprzedza wiadome wypuszczenie nowych tytułów w swoich seriach. Nie ma to jednak większego sensu - Cenega zawsze szykuje coś ciekawego, poprawia stare gry, dodaje nowe, ajkieś premiery, dawne reedycje... CDP zaś przerzuca do tańszych serii gry, które nie schodzą po starych cenach. To dla tego mamy już 3-cią eXtra Klasykę, bo przez lata było za mało klasyki w klasyce... Mam więc groteskową wizję, że tak, jak to było w niemczech przy okazji premiery konsoli PS3, kiedy niszcząc przed sklepem konsolę Xbox 360, można było dostać nową konsolę Sony, bedzie wkrótce z naszymi "wojakami".

Pozdrawiam!

PS: Mam nadzieję, że skoro już mają coś wypuścić, to dadzą takiego Dark Messiah of Might and Magic. Gothic''kiem 3 też bym nie pogardził, ale przed tymi tytułami na pewno sięgnę po Antologię Maxa Payne''a z Super$eller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 16:19, tessa napisał:

mila informacja ale slyszalem ze gra nie jest zbyt dobra

To masz słabe wtyki, albo za mało im płacisz...
________________________________________________

CoH dość szybko pojawił się w PK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tu ktoś z cd projekt to proszę o pomoc chcę zamówici CoH ale wychodzimi taki komunikat "Microsoft OLE DB Provider for SQL Server Critical Error. Session Terminated." wczoraj wysłałem e-maila ale jeszcze nie odpisali proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest na tyle dobra, że mam ją z wersji premierowej i to nawet w pudełku po amunicji. W każdym razie kto nie ma to niech kupuje. Jak komuś podobał sie Warhammer 40k Dawn of war to kupować w ciemno rozgrywka jest wg mnie ciekawsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna z planowanych gier mnie nie interesuje.
Liczę natomiast na to, że niedługo wydadzą po taniości Dark Messiah of Might & Magick (obojętnie czy cdprojekt czy canega)!
Tylko Messiah by mnie interesował i ewentualnie jakiś porządny fps!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie, że Platynowa Kolekcja rośnie w siłę, jednak naprawdę przydałby się jakiś spory rzut, a nie tylko trzy tytuły. (chociaż bardzo apetyczne) Mam cichą nadzieję, że CDP nie ujawniło tak naprawdę jeszcze wszystkich tytułów i Platynowa Kolekcja zostanie poszerzona jeszcze o DM i G3. (chociaż na te tytuły to raczej jeszcze za wcześnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować