Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Company of Heroes w Platynowej Kolekcji!

102 postów w tym temacie

Gra już w platynie? Najprawdopodobniej kupie:P przez wakacje postaram się uzupełnić zaległości z przeszło pięciu miesięcy... Company of Heroes jest jedną z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze cd projekt dajcie cos innego niż Neverwinter Nights 2 przecież już nie długo dodatek to lepiej wydać dodatek i poczekać 2 miech i wydać Neverwinter Nights 2 w platynowej kolekcj z dodatkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 17:27, BigFish napisał:

Fajnie... niedwano kupiłem NWN2 za 99,90 zł, a tu się dowiaduję, że za niedługo będzie w PK...

Cóż trzeba się z takimi rzeczami liczyć. Ja zastanawiam się właśnie nad NWN2,a CoH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juhuhu! Jakiż ja zadowolony! Rewolucyjne gierki za kawałek grosza! Jednego jeszcze do szczęścia potrzebuję: Sprzętu, który ją udźwignie... That''s all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, chyba mam dobry dzień, 6 z WF a teraz Company of Heroes które właśnie chciałem sobie kupić za 59.99 Znając życie w saturnie będą stare wydania za 60 złotych to portfel się sam w kieszeni otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacje na temat nowych tytułów w Platynowej Kolekcji zaczęły się wreszcie pojawiać na gram.pl, to teraz trzeba czekać jeszcze na oficjalne ogłoszenie wyprzedaży wiosennej gier na PC :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Company of Heroes??? Ojej! :-) CDP kocham Was! :-) Przecież premiera była niedawno :-) Ej, to chyba będzie pierwsza gra w Platynowej Kolekcji z serii Games for Windows prawda? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze że gry tanieją już po pół roku, jeszcze nie dawno za połowę ceny trzeba było czekać rok. Szkoda że Company of Heroes mi nie chodzi bo to jest świetna gra za niską kasę. A co do wiosennej wyprzedaży to mam nadzieję że Morrowind Złota Edycja będzie za 10zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 18:36, xDeuSx napisał:

Powiedzcie, że to żart... niedawno kupiłem CoH po nomalnej cenie :P


Nie żart. O nowym wrzucie było wiadomo już z tydzień temu. Niestety na gram.pl takie informacje docierają dość późno. Przed wewntualnymi zakupami trzeba przejrzeć reklamy CD-Projektu w prasie komputerowej. O wyprzedaży PC-towych tytułów też nic oficjalnie nie wiadomo a reklamę w GameRankingu widziałem też w zeszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować