Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Company of Heroes w Platynowej Kolekcji!

102 postów w tym temacie

Właśnie na to liczyłem, choć wcześniej nie myślałem, że CDP zdecyduje się na to tak szybko. Trzeba jeszcze przemyśleć zakup NWN 2 i poczekać na oficjalne ogłoszenie nowych tytułów z ostatniego rzutu Fajnej Ceny. Będzie fajny prezent na zakończenie gimnazjum ;))...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nom ładna się szykuje okazja do zakupu. Ehh, a pudełko pierwsza klasa. Ale mam wątpliwości i zarazem pytanie, czy opłaca się kupować grę przy konfigu: AMD Athlon 2400+, 512 RAM (784 w najlepszym przypadku) i GF6800GS 256/256? Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 22:38, BzyQacz napisał:

Cóż, nom ładna się szykuje okazja do zakupu. Ehh, a pudełko pierwsza klasa. Ale mam wątpliwości
i zarazem pytanie, czy opłaca się kupować grę przy konfigu: AMD Athlon 2400+, 512 RAM (784
w najlepszym przypadku) i GF6800GS 256/256? Co o tym myślicie?

Powinna znośnie chodzić na średnich detalach. Ale o fajerwerkach z trailerów i screenów zapomnij.Chociaż jako tako powinna wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 16:51, Liqid napisał:

Mam od dawna [premiery] a jeszcze nie zagrałem. Dlaczego? Bo grafę mam za słabą...


To po co kupowałeś skoro wiedziałeś, że i tak nie pograsz? Bez sensu...wydawać kase na premiery wiedząc, że nie da rady w nie zagrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jestem świadom, że screenowskiej jakości nie uświadczę :P. Chciałoby się, ale to jeszcze nie to. Cóż, myślę, że pora oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 21:08, Pawlo09 napisał:

Rome total war był już w platynie ale 1 dodatkiem z tego co widziałem


"Rome Total War" PL wydał swego czasu w Polsce "Lem" - dokładając póżniej dodatk "Barbrian Invasion" PL a także wydając nieco pożniej łącznie w tzw. "Złotej Edycji" - stąd "platyny" nie mogłeś widzieś w Polsce bo nie było:)

Drugi dodatek (wł. mod) "Aleksander" nie został spolonizowany przez "Lema" ani wydany - można było go ew. kupić przez np. EMPiK za ok. 80 zł (wers. angiel.) i nałożyć na niego amatorskie spolszczenie.

Teraz CD Projekt wyda "Rome Total War" w "PLatynowej Kolekscji" wraz z 2 dodatkami (PL) za ok 60 zł.

PS
Nie zdradzam żadnego sekretu bo i tak wszyscy (no prawie:)) o tym wiedzą - czyli czytający "Clicka" i jego "książeczki":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2007 o 22:48, gotcha napisał:

To po co kupowałeś skoro wiedziałeś, że i tak nie pograsz? Bez sensu...wydawać kase na premiery
wiedząc, że nie da rady w nie zagrać!

Nikt mu nie karze grać w dniu premiery. Znam gościa który kupił grę, i zagrał w nią dopiero rok po premierze,kiedy już miał nowy komputer.

Swoją drogą, to podobnie zrobił chyba jeden recenzent z CDA. Kupił Far Cry, i czekał z rok na nowego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2007 o 22:51, strajker napisał:

Nie zdradzam żadnego sekretu bo i tak wszyscy (no prawie:)) o tym wiedzą - czyli czytający
"Clicka" i jego "książeczki":)

A coś jeszcze z owej książeczki dało się wyczytać,bo nie wszyscy czytają Clicka,a są ciekawscy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 22:30, Adamoo007 napisał:

Ale to jest ta reklama co było tylko o GW? Może w nowym CDA coś więcej o tym będzie


Nie było tylko o GW. Na GW to tylko ja zwróciłem uwagę, bo te tytuły mnie najbardziej interesują. Wszystkiego było spokojnie ze 20 tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 22:56, Adamoo007 napisał:

A coś jeszcze z owej książeczki dało się wyczytać,bo nie wszyscy czytają Clicka,a są ciekawscy...:D


Hahaha:)

No cóż, więcej w tym temacie ("Total War") już nic:))

Książeczka ("Clicka") ukazała się na wiele dni przed ujawnieniem przez CD Projekt że wyda wszystkie tytuły serii „Total War” i podane w niej informacje, że CD Projekt (opulikowano nawet zdjęcia okładek pudełek) wyda niedługo "Medieval Total War”, "Shoguna" i "Rome Total War" były dla fanów serii "Total War" miłym... trzęsieniem ziemi:))

Otworzono Puszkę Pandory i tacy maniacy jak ja zaczęli pytać władne osoby dokładnie kiedy – bo się nie mogę doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakieś sensowne tytuły w PK. Łotrzy z CDP chcą ode mnie wyciągnąć kasę w momencie kiedy wydałem właśnie setkę na gry na PS2 :/ Oj nieładnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już w platynie? Może uda mi sie namówić kolegę aby kupił to razem pogramy na Relic Online. Ja sam zamówiłem pre-ordera CoH w związku z czym mam w ładnym pudełku po amunicji 7.62mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 09:01, Pawlo09 napisał:

No dziś kolejna gra od platynki myśle że dziś dadzom Never Winter2


Albo Settlers V z dodatkami. Ciekawe czy te trzy tytuły, które były reklamowane w prasie to będzie wszystko, czy może dodadzą jeszcze coś do nowego wrzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 22:48, gotcha napisał:

To po co kupowałeś skoro wiedziałeś, że i tak nie pograsz? Bez sensu...wydawać kase na premiery
wiedząc, że nie da rady w nie zagrać!

Bo po pierwsze to było EK, a bardzo chciałem go mieć [pucha jest cool] , poza tym nie wiedziałem, że jednak moja karta nie jest obsługiwana przez grę. Trochę pograłem na innym [nie moim] komputerze, ale poczekam na upgrade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no! Widzę, że CDP nie pozostało obojętne na nowy rzut gier w Super Seller od Cenegi. No, ale jak widać ciekawie się zapowiada(Kompania już teraz w Platynowej Kolekcji??!!!! gratuluję), oby same takie świetne tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 12:05, Liqid napisał:

> To po co kupowałeś skoro wiedziałeś, że i tak nie pograsz? Bez sensu...wydawać kase na
premiery
> wiedząc, że nie da rady w nie zagrać!
Bo po pierwsze to było EK, a bardzo chciałem go mieć [pucha jest cool] , poza tym nie wiedziałem,
że jednak moja karta nie jest obsługiwana przez grę. Trochę pograłem na innym [nie moim] komputerze,
ale poczekam na upgrade.

No jeśli to było EK to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować