Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2011 o 17:25, Damianuss1 napisał:

Przy okazji widzę, że z zamówieniach status mojego zamówienia z nowym Deusem to "pakowana
i gotowe do wysyłki" hmm, dostawa na jutro? Bardzo bym się ucieszył :).


Hmmm a moje wisiało jeszcze dziś rano jako potwierdzone i oczekujące na wysyłkę a teraz całkiem zniknęło o.0 [zakładam, że pewnie pojawi się potem z opisem spakowane dnia 24/25 wysłane :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^ Jakieś 40 minut temu sprawdzałem i było pakowanie i przygotowywanie do wysyłki - zamówienia nie dało się już anulować, więc git. Teraz patrzę, że już jest w wysłanych.

Bardzo chciałbym otrzymać pudełko jutro, ale pewnie tak się nie stanie i przyjedzie w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 17:49, Sejf napisał:

^ u mnie podobnie. Jakieś 40 minut temu sprawdzałem i było pakowanie i przygotowywanie
do wysyłki - zamówienia nie dało się już anulować, więc git. Teraz patrzę, że w ogóle
już nie ma tego zamówienia :P

Pewnie jest, tylko są problemy z kolejnością zamówieńt - szukaj wg daty.

U mnie zamówienie jest niby zrealizowane, aczkolwiek na maila jeszcze nic nie dostałem. Cicho liczę, że jutro już dotrze do Sferisa, ale podobno i tak grę aktywować będzie można dopiero w piątek, niestety.

Aha, trochę się rozczarowałem informacją, jakoby soundtrack z wydania Augmented zawierał tylko 12 utworów :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 24.8.2011

Jak jutro dojdzie, znikam na najbliższe 60 godzin =) [opłacało się urlop oszczędzać =P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak piszesz, SuavekS. :)

Daty wysłania są pomieszane i nie mogłem przez chwilę znaleźć. A co do aktywacji, prawda to.

Chociaż na forach Steama ludzie pisali, że w Europie już aktywowali poprzez zmianę VPN na te z US. Steam podobno nic z tym nie robi, w sensie nie banują za to ani nic z tych rzeczy. Mówię tutaj o zarówno o wersjach pudełkowych, jak i kupionych np. przez GMG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 21:44, Phobos_s napisał:

Oh shit. Dopiero dziś po raz pierwszy zobaczyłem ten trailer.

Świetne trzeba przyznać, widziałem już to kilka razy. Byłby z tego dobry film ;).

Przy okazji, status mojego zamówienia coś się nie zmienił, nadal jednak liczę, że gra będzie jutro, bo jestem na nią strasznie napalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dostałem swój egzemplarz gry :). Jednak w pudełku z grą nie ma żadnych kodów umożliwiających ściągnięcie pre-orderowych dodatków. Czy to znaczy, że po jakimś czasie pojawią się one (kody) w zakładce "moje zamówienia"? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, zapewne w poniedziałek lub względnie wtorek po zaksięgowaniu płatności, bo dziś mamy czwartek, wątpię, żeby płatność została zaksięgowana do jutra [jeśli to paczka kurierem lub odbiór własny], zapewne zaksięgują ją w gramie w poniedziałek a kody względnie pojawią się do wtorku.

Btw - też miałeś w statusie zamówienia wysłane 24.08.11 ?
I jaka miejscowość ? [jestem po prostu ciekaw czy i moja dziś dotrze :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 11:35, Pietro87 napisał:

Tak, zapewne w poniedziałek lub względnie wtorek po zaksięgowaniu płatności, bo dziś
mamy czwartek, wątpię, żeby płatność została zaksięgowana do jutra [jeśli to paczka kurierem
lub odbiór własny], zapewne zaksięgują ją w gramie w poniedziałek a kody względnie pojawią
się do wtorku.

Btw - też miałeś w statusie zamówienia wysłane 24.08.11 ?
I jaka miejscowość ? [jestem po prostu ciekaw czy i moja dziś dotrze :)]


Tak przesyłka została wysłana wczoraj :). Jeśli chodzi natomiast o miasto to mieszkam w Warszawie . Dzięki za informacje :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że DLC są powiązane z CD-Keyem więc po instalacji/aktywacji na STEAM powinny być dostępne no chyba, że Cenega znów coś sparpała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy, a czy kody nie powinny przypadkiem być już w pudełku z grą? Może działa to na takiej zasadzie, że klucz wersji Augmented już ma w sobie wspomniane dodatki - na Steamie w końcu obie wersje widnieją osobno.

Poza tym z tego co czytałem, to tylko Europa dostaje oba pakiety dodatków - za oceanem niezależnie od tego czy kupuje się edycję standard, czy augmented, gracze dostaną albo wybuchowy pakiet, albo te bronie + creditsy. Ciekawe jak to będzie wyglądało w grze u nas.

Ja właśnie dostałem SMS od Sferis, że moje zamówienie jest do odbioru. Goodie ;>

Eidos podobną stronę do Sarif zrobił przed premierą pierwszego Deus Ex - dla UNATCO. Strona została jednak zdjęta po atakach 9/11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2011 o 11:55, Siupson napisał:

Tak przesyłka została wysłana wczoraj :). Jeśli chodzi natomiast o miasto to mieszkam
w Warszawie . Dzięki za informacje :P.


Gites ja z kolei mieszkam w podwarszawskim Piasecznie, więc i u mnie powinna dotrzeć dziś [mam odbiór własny, to też są paczki słane UPSem więc powinna być w południe standardowo w punkcie odbioru, teraz tylko czekać na maila/smsa i w długą]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam we Wrocku i paczka doszla do mnie ok 10:00. Jednakze nie mozna zainstalowac gry bo planowana premiera dla wersji EU jest jutro. Wie ktos moze keidy dokladnie bedzie mozna juz grac? Podobna sprawa byla chyba z Dragon Age''em 2 i mozna bylo instalowac juz kolo 21:00, ktos wie jak jest z deusem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 12:00, Vandamir napisał:

Wie ktos moze keidy dokladnie bedzie mozna juz grac?

Gra na Steam będzie odblokowana o północy. Teoretycznie zainstalować ją można już teraz, wpisując cd-key w kliencie. Być może faktycznie sama opcja instalacji pojawi się wcześniej, ale uruchomienie nastąpi za 12h. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 12:03, Damianuss1 napisał:

Mój egzemplarz właśnie dotarł :), a kody są w moich zamówieniach na gram.pl. Wystarczy
kliknąć i pobrać.

Wersja standard czy augmented? Ja zamawiałem Augmented i nic nie widzę oprócz rozdziału Wybuchających Beczek. Może faktycznie standard to gra + kod na DLC, podczas gdy Augmented już ma oba DLC w kluczu z grą.

EDIT:
Aha, wybaczcie autoreklamę, ale fanów serii DX zachęcam do zapoznania się z książką Icarus Effect. Recenzja na moim gramsajcie, gdyby ktoś był zainteresowany. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować