Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Do mnie gra przyjechała kilka godzin temu.

Znając życie, to te kody DLC dostanę już po przejściu gry, bo kupowałem za pobraniem. Naprawdę liczyłem, że będą w pudełku, bo gdzieś tam wyczytałem, chyba na forach Steama, że ludzie mieli osobne karteczki z kodami do DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 15:37, Sejf napisał:

Znając życie, to te kody DLC dostanę już po przejściu gry, bo kupowałem za pobraniem.
Naprawdę liczyłem, że będą w pudełku, bo gdzieś tam wyczytałem, chyba na forach Steama,
że ludzie mieli osobne karteczki z kodami do DLC.

Zależy od edycji i regionu w jakim mieszkasz. Wersja Augmented ma wszystkie kody w pudełku, podczas gdy do standardowej wysyłane są przez sklepy. Gram.pl ma je zdaje się w szczegółach zamówienia, podczas gdy taka Cenega wysyłać je będzie dopiero jutro - na premierę gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sposób się nie zgodzić, ze to jest jednak tandeta.
Gdzie np w dobrej wyprzedaży letniej po sezonie zimowym można porządną skórę za 500-1000zł kupić [sam kupiłem prawie 2 lata temu dwie eleganckie nowiutkie kurtałki, skórka cielęca, renomowane marki, jedna przeceniona z oryginalnej ceny w sezonie 1200zł na 599 a druga z 1800 na 999zł]

Btw moja paczka dotarła do mnie 2h temu.

P.S.

Kurtki o tych parametrach, czyli 77% na 23% [bawełna/nylon] są przeważnie w cenach około 400zł, więc płacisz tutaj dobre 3 stówy z okładem za "markę" Deus Ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wersja Augmented posiada kod na oba DLC na osobnej karteczce, a kodów do wersji zwykłej radze szukać w zamówieniach lub czekać do jutra na e-mail z tymi kodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania. O której godzinie czasu polskiego będzie można gre zainstalować ? W usa przecież jest inny czas jak u nas będzie północ. Kod na dodatkową misje i uzbrojenie można teraz aktywować czy trzeba czekać aż będzie gra zainstalowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze chwile już przekonały mnie, że ta gra jest świetna. Pozazdrościć posiadaczom wersji z soundtrackiem, ten jest naprawdę bardzo klimatyczny. Martwi mnie tylko to, że konsola dość mocno grzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 18:03, Damianuss1 napisał:

Pozazdrościć posiadaczom wersji z soundtrackiem

Nie ma czego zazdrościć. Jest to raptem 12 utworów - zaledwie mała porcja tego, co usłyszymy na przestrzeni całej rozgrywki. Nie mam oczywiście nic do zarzucenia samej muzyce, ale Square/Eidos trochę poleciało w kulki reklamując bonusowy dysk, jakoby zawierał "Game Soundtrack". Zdarzały się sytuacje, że do gier były dołączane mini-soundtracki tudzież jakieś the best of, ale wtedy odpowiednio to oznaczano. W tej kwestii jestem mocno rozczarowany, muszę przyznać.

Nie oglądałem jeszcze 45min Making Of - mam nadzieję, że tutaj chociaż coś ciekawego się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 18:03, Damianuss1 napisał:

Pozazdrościć posiadaczom wersji z soundtrackiem, ten jest naprawdę bardzo klimatyczny.


Z tego co widziałem, to soundtrack z Augmented Edition ma tylko 12 kawałków i trwa ok. 29 minut. Słabo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 18:10, Henrar napisał:

Z tego co widziałem, to soundtrack z Augmented Edition ma tylko 12 kawałków i trwa ok.
29 minut. Słabo :(

Średnio 2,5min jeden kawałek? W każdym razie motyw z menu jest super, soundtrack zdobędę tak czy inaczej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie czy bedzie jakakolwiek mozliwosc spolszczenia wersji Augmented Edition? Pytalem juz w sklepie Cenegi czy bedzie mozliwosc pobrania przez Steama napisow, to odpisali mi ze nie bedzie takiej mozliwosci. No i czemuz to, co ta edycja winna? ;)

A tak w ogole - czemu kolekcjonerka ma artbook w miekkiej oprawie a Augmented w twardej? Co oni odwalaja z tymi edycjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 19:44, Blazkovic napisał:

Ktos wie czy bedzie jakakolwiek mozliwosc spolszczenia wersji Augmented Edition? Pytalem
juz w sklepie Cenegi czy bedzie mozliwosc pobrania przez Steama napisow, to odpisali
mi ze nie bedzie takiej mozliwosci. No i czemuz to, co ta edycja winna? ;)

Będzie możliwość pobrania dowolnej wersji językowej gry - tak zapewniają admini z forum Eidos.

Dnia 25.08.2011 o 19:44, Blazkovic napisał:

A tak w ogole - czemu kolekcjonerka ma artbook w miekkiej oprawie a Augmented w twardej?

Artbook w Augmented jest w miękkiej oprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 19:57, Blazkovic napisał:

Co do artbooka, to np.

http://www.youtube.com/watch?v=gpsrxFL6swc&feature=related

Twarda tylko w USA, albo cus? ;/

Hmm, faktycznie. Widziałem tylko unboxing europejski, a także sam mam artbook w miękkiej oprawie. Widocznie Europa została (znowu) potraktowana gorzej.

EDIT: Także mają instrukcję. Europa dostała skrawek papieru z niby-instrukcją, na której jest cd-key. Super :|.

EDIT 2: Tfu, teraz widzę, że to edycja PS3. Może to ma też znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować