Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Tez odpuszczam ... poroniony pomysl jak dla mnie, gdyby premiera byla o polnocy to jeszcze ... ale nie wiem czemu doliczaja ten bezsensowny czas letni :/ tym bardziej ze reszta swiata juz gra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trochę, to nieuczciwe, a już na pewno niewygodne. Też daje sobie spokój. Puki nie zobaczyłem loga "steam" na pudełku, cieszyłem się, że grę dostałem dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 00:57, Ecko09 napisał:

> heh wygląda na to, że kilkunastu szczęściarzy dostało DX:HR za darmo .

Jak za darmo?

Pewnie chodzi o klucz odblokowane za lajki na facebooku w środę bodajże.

http://www.deusex.com/facebook

Rozeszły się momentalnie, jakieś 5-10 minut od odblokowania i było po wszystkim. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem nieco nazwę tematu, bo mamy premierę gry i mam nadzieję, że dyskusja o niej będzie się tutaj miło toczyć.

A obecnie czekam na nową kartę graficzną i nagrodę, którą jest właśnie Deus Ex: Human Revolution i będę grać. Nie mogę się doczekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej nie wiem kiedy kody do dlc wpisać. Czy w trakcie instalacji przed czy po instalacji gry. Moja wersja gry augmented. I o co chodzi z tą aktualizacją 30 minut instalacji i zowu pobiera ponad 1 gb poprawke ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 02:46, Hartigan napisał:

Ja dalej nie wiem kiedy kody do dlc wpisać. Czy w trakcie instalacji przed czy po instalacji
gry. Moja wersja gry augmented. I o co chodzi z tą aktualizacją 30 minut instalacji i
zowu pobiera ponad 1 gb poprawke ??

Bez znaczenia - jak masz grę zarejestrowaną, to klucze zostaną automatycznie przypisane do gry, niezależnie od tego czy jest zainstalowana, czy też nie.

Pograłem niecałe 2h i póki co jestem zachwycony. Jest tylko jeden "drobny" mankament, a mianowicie dość częste przycięcia podczas rozglądania się. Widzę na forum Eidos i Steam sporo ludzi ma ten problem. Grać się da, gdyż działa to jakby na zasadzie dogrywania lokacji, ale momentami denerwuje. Cicho liczę, że naprawią to w kolejnym patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mógłby mi ktoś odpowiedzieć na jedno machnięte na szybko pytanie? Bo mam niewiele czasu w sumie teraz i niespecjalnie mam czas, aby przeglądać cały wątek, a chciałbym jakoś do jutra do południa wiedzieć co i jak...

Zależy mi bardzo na angielskiej wersji gry i jak rozumiem, wersja steamowa oferuje możliwość instalacji takowej. Moje pytanie brzmi: czy wersje box sprzedawane w sklepach polskich to również wersje steamowe? Innymi słowy - czy kupując tańszą od steamowej wersję box nie będę skazany na jakieś chłamowate spolszczenie?

Za ewentualną pomoc z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to również wersje Stetamowe. Właśnie zmieniłem język na angielski w zakupionej wersji pudełkowej.

Z drugiej strony pytanie ode mnie: gdzie jest kod DLC z preorderu? Bo zdaje się, że nie dostałem żadnej kartki dodatkowej z takowym w paczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdą pudełkową wersje na PC musisz przypisać do STEAM, a z niego możesz dograć inne wersje językowe.
Wersja Augumented ma wszystkie kody w grze na osobnych kartkach, a z normalną wersją narazie nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich szukających kodów na wersje standard z przedsprzedaży - klucze pobieracie z karty zamówień po zaksięgowaniu waszej wpłaty.

Klucze do wersji Augumented są z kolei już w pudełkach z grą w formie kodów na specjalnej kartce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 07:39, truppp napisał:

Tak, to również wersje Stetamowe. Właśnie zmieniłem język na angielski w zakupionej wersji
pudełkowej.

Z drugiej strony pytanie ode mnie: gdzie jest kod DLC z preorderu? Bo zdaje się, że nie
dostałem żadnej kartki dodatkowej z takowym w paczce.


Jeśli zamawiałeś na gram.pl to tak jak napisał Pietro jeśli np u konkurencji np jak ja z muve to przyjdzie Ci mail. Hmm full wersja działa o wiele lepiej niż beta. Przynajmniej u mnie. Dobra wracam do gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować