Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2011 o 11:05, KamyK_84 napisał:

Gdzie dokładnie jest ten drugi sprzedawca broni? (nie ten na stacji benzynowej)

Spoiler

W jednym z bloków na 1 piętrze wejście po drabinie i przez okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła jest świetna ale

Spoiler

twórcy mogli lepiej przedstawić trzech najemników. O Barrecie prawie nic nie wiemy a Fedorowa właściwie w ogóle się nie odzywa. Mogli zastąpić nimi Gunthera i Annę z jedynki zamiast tego mamy niemych bossów. Może z Namirem będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 11:39, SarenkaB napisał:

Fabuła jest świetna ale

Spoiler

twórcy mogli lepiej przedstawić trzech najemników. O Barrecie
prawie nic nie wiemy a Fedorowa właściwie w ogóle się nie odzywa. Mogli zastąpić nimi
Gunthera i Annę z jedynki zamiast tego mamy niemych bossów. Może z Namirem będzie lepiej.



Spoiler

Trochę to bez sensu co napisałeś. Przecież Human Revolution jest prequelem jedynki. Czyli logicznie rzecz biorąc jeśli zabiłbyś Anke i Gunthera w HR to w jedyncie nie mieli by szansy się pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to że mogli by być ich odpowiednikami w HR. Barrett silny a Fedorowa zwinna. Gunther i Anna w czasach Buntu Ludzkości byli co najwyżej nieodrutowanymi dzieciakami.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może niepotrzebnie rzuciłem okiem na spoiler, gdyż sam póki co

Spoiler

pokonałem tylko Barreta

, ale powiem tyle, że jeśli chcesz się nieco więcej o tych postaciach dowiedzieć, to warto sięgnąć po książkę Deus Ex: Icarus Effect. Szczególnie
Spoiler

Jaron Namir

jest tam ciekawie przedstawiony.

<autoreklama>Recenzja książki na gramsajcie *hint hint wink wink*</autoreklama> ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 12:56, SarenkaB napisał:

Gunther i Anna w czasach Buntu Ludzkości byli co najwyżej nieodrutowanymi dzieciakami.:P


W tym momencie polecam przeczytanie książki Deus Ex: Icarus Effect, gdyż Herman już w latach dwudziestych był

Spoiler

członkiem Tyrants

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko, żeby zdobyć bonus Ghost/Duch musimy uniknąć Absolutnie jakiegokolwiek zaalarmowania strażników czy tylko czerwonego najwyższego gdy zaczynają do nas strzelać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 13:09, Hubi_Koshi napisał:

Takie pytanko, żeby zdobyć bonus Ghost/Duch musimy uniknąć Absolutnie jakiegokolwiek
zaalarmowania strażników czy tylko czerwonego najwyższego gdy zaczynają do nas strzelać?

Czerwonego. W 2 misji rozwaliłem granatem EMP dużego robota na oczach strażników, a na koniec i tak dostałem punkty za ducha ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2011 o 09:15, Pietro87 napisał:


Tymczasowe rozwiązanie to wyłączenie w grze V-Synca i Potrójnego Buforowania, następnie
wymuszenie włączenia tych opcji w D3DOverriderze. Potem po starcie gry należy też zjechać
ja do paska, alt+ctrl+del i ustawić proces dehr.exe na wysoki.
Patch pojawi się pewnie wkrótce, do tego czasu można sobie tak zminimalizować te "przycinki".

Ale to rozwiązanie działa chyba tylko w przypadku kart grafiki od " zielonych "a ja mam Radeona ...
co to jest,ten " D3DOverriderze "?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... jak tak patrzę w opcje graficzne gry to nie mogę znaleźć tych wypisanych wyżej / V-Sync i potrójne buforowanie /,chyba że to się inaczej nazywa:

20110829151048

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 15:10, lis_23 napisał:

Hmm ... jak tak patrzę w opcje graficzne gry to nie mogę znaleźć tych wypisanych wyżej
/ V-Sync i potrójne buforowanie /,chyba że to się inaczej nazywa:


Jak odpalasz gierkę to steam się pyta graj lub włącz Deus Exe setup odpalasz to drugie dajesz zaawansowane ustawienia i masz tam potrójne buforowanie i synchronizacje pionową czyli V-Sync w opcjach w grze także znajdziesz tylko musisz strzałka zjechać w dół.

20110829151718

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 15:10, lis_23 napisał:

Hmm ... jak tak patrzę w opcje graficzne gry to nie mogę znaleźć tych wypisanych wyżej
/ V-Sync i potrójne buforowanie /,chyba że to się inaczej nazywa:

Tam jest jeszcze strzałka w dół do reszty opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis_23, Zobacz na screenie, że pod opcjami masz taką małą, żółtą strzałkę w dół, kliknij w to.

Ja na razie w ogóle nie mam czasu grać, łącznie mam chyba z 2h :|

Pierdoła, ale jestem ciekawy. Dostał ktoś już kody w moich zamówieniach? Ja wziąłem przy odbiorze (w czwartek zapłaciłem) i jestem ciekaw, kiedy mniej więcej mogą to zaksięgować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie do osób ktorzy zakupili wersje standard + wybuchowy pakiet dlc w sklep.gram.pl. Otrzymaliscie juz ten kod dlc??? Bo ja nic takiego do tej pory nie dostalem. Przegladam karte z zamowieniami i nic nie ma. Pal licho to dodatkowe uzbrojenie ale zalezy mi na misji Ratunek Tonga. Jestem po raz drugi w Hengsha, zrobilem dodatkowe questy, a glówną misje odstawilem na bok bo czekam na ten cholerny dlc! Tez ktos z was ma albo miał ten problem? Bardzo prosze o odpowiedz.
A co do gry to jest ŚWIETNA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy ktoś z was wyjaśni mi jak liczone są punkty doświadczenia i te Praxis
Bo np. jak coś zrobie z boku pojawia sie + 250 PD i za Chiny nie mogę dojść wchodząc "tabem" na menu ile sie tych PD doliczyło, bo do PD łącznie to sie zwiększa a od Praxis sie coś odejmuje, ale przeliczyłem to i do PD dodało mi 100 a od Praxis odjeło 100 a gdzie pozostałe 50 ( jak napisało + 250 ) albo za głupi jestem albo coś zle licze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok grę ukończyłem po 40h zabawy. Postać praktycznie wymaksowałem. Grę przeszedłem w 100% stealth i bez zabijania. Przy okazji obczaiłem wszystkie możliwe zakończenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 15:43, Puszkin napisał:

Chciałem się zapytać tych co mają wersje Augmented, jak wygląda soundtrack. Ile jest
utworów ? :>

12 utworów w formacie mp3 na bonusowym dysku. Śmiech na sali, szczególnie w obliczu ilości utworów jakie usłyszymy na przestrzeni całej rozgrywki.

Sprawdź kilka stron wcześniej, omawialiśmy tam ogólną jakość edycji Augmented. Możesz sprawdzić poprzez moje posty - opisałem pokrótce każdy element.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować